Верховний суд Німеччини постановив, що Facebook Finder Finder незаконний

Facebook Messenger TechCrunch Деякі з ваших "друзів" не хочуть, щоб їх знаходили - принаймні не у Facebook. І зараз, згідно з вищим судом Німеччини, вони мають право не бути заваленими небажаними проханнями. Раніше цього тижня федеральний суд Німеччини визначив, що функція Facebook "пошуку друзів" є переслідуванням, підтримуючи рішення, раніше винесені двома нижчими судами.

"Пошук друзів" Facebook розширює свій вплив і за межі платформи соціальних медіа, по суті скануючи ваш список електронної пошти, а потім надсилаючи запрошення своїм друзям, які ще не входять до соціальної мережі, для створення облікового запису. За словами німецьких чиновників, така поведінка є "нав'язливою" і зараз заборонена в країні.

Рішення не може настільки здивувати Facebook, який поряд із низкою інших американських технологічних компаній провів неабияку частку юридичних битв по всій Європі. Оскільки політика конфіденційності за океаном значно суворіша, ніж удома, Facebook, Google та інші фірми повинні були дотримуватися більш суворих правил.

Представник Facebook опублікував заяву щодо нещодавнього рішення, зазначивши, що компанія буде працювати "для оцінки будь-якого впливу на наші послуги" в країні. Що стосується Федерації німецьких споживчих організацій (VZBV), групи, яка подала скаргу на Friend Finder ще в 2010 році, її члени цікавляться, які подальші наслідки може мати це рішення для інших компаній.

"Що саме означає судження для нинішнього пошуку друзів, ми зараз повинні з'ясувати", - сказав Клаус Мюллер, керівник VZBV. «Окрім Facebook, інші служби використовують цю форму реклами для залучення нових користувачів. Тепер вони, мабуть, повинні переосмислити », - додав він.

Напевно, можливо, знадобилося шість років, щоб все розібратися, але в цій останній битві між Facebook та європейськими судами імперія Цука зазнала невдачі.

Останні повідомлення