NBC оголошує про ексклюзивний оригінальний вміст, який надходить на Snapchat

nbc snapchat вміст tonightshow заголовок Ввічливість NBC Ендрю Липовський / NBC Якщо ви жили під скелею, Snapchat - це безкоштовний додаток для обміну повідомленнями, де користувачі можуть обмінюватися зображеннями та короткими відео з друзями. Це стало дуже популярним серед підростаючого покоління, яке, здається, насолоджується нескінченними годинами виривання веселок та приготування з них скибочок тостів.

У 2016 році медіа-гігант NBC вирішив використати цю популярність, виготовивши оригінальний контент для деяких своїх хітових програм лише для користувачів Snapchat. Завдяки вертикальному розміщенню відео Snapchat NBC не хотів просто повторно використовувати відеокліпи з програм. Натомість NBC вирішив випускати новий контент.

Популярний конкурс співу Голос був одним із перших, представлених на Snapchat. Серія включає кліпи суддів шоу, а також створені користувачами співочі прослуховування. Потенційні учасники можуть подавати кліпи, що демонструють свої таланти, на voicesnaps.com, де їх перевірятимуть судді шоу, які виберуть деякі надію для виступу у наступному сезоні.

Але на додаток до нового вмісту для існуючих шоу, NBC також вирішила запустити програму, яка є повністю ексклюзивною для Snapchat, як і її шоуЗалишайтеся з нами. Вперше дебютований у липні, заголовок новин, що виходить двічі на день, містить близько чотирьох-п’яти новин, присвячених найважливішим подіям дня. І поки що, схоже, це робиться дуже,дужеНу. За даними NBCU, понад 40 відсотків Залишайтеся з намиглядачі дивляться принаймні три рази на тиждень, а шоу вже може похвалитися 29 мільйонами унікальних глядачів. Як зазначає TechCrunch, це приблизно в три рази більше глядачів, які дивляться Нічні новини NBC з Лестером Холтом.

Близько 60 відсотків глядачів шоу не досягли 25-річного віку, що має сенс, враховуючи загальнодоступну базу користувачів Snapchat. І хоча ще занадто рано говорити, чи ні Залишайтеся з намиє стійким успіхом, ранні ознаки цілком позитивні.

Все це означає, що користувачі Snapchat отримують прем’єрний доступ до мобільного вмісту від своїх улюблених програм NBC, а також деяких нових. Це також дозволяє мережі охопити мільйони шанувальників миттєво прямо на долоні програми, якою вони вже користуються. Це також виграш для рекламодавців NBC, які пов’язані з цим преміум-вмістом і отримують доступ до користувачів по-новому та динамічно. Все це в надії охопити молодшу аудиторію, яка просто більше не дивиться телевізор, щоб заманити їх назад у вітальню.

Останні повідомлення