Snapchat отримує лікування Стівена Колберта

Знімок екрану 03.05.2013 о 13:19Ви знаєте, що зробили це, коли люди з вас глузують. І якщо ви потрапите до одного з великих глузувань соціальної сатири, це ще краще. Засновники Snapchat з'явилися на Звіт Колберта цього тижня, і Стівен, як зазвичай, був у прекрасній формі.

"Мені подобається вся соціальна мережа buzzword.biz", - сказав Колберт на початку інтерв'ю із творцями Snapchat Еваном Шпігелем та Боббі Мерфі про їх надзвичайно популярний додаток для обміну фото-повідомленнями.

Якщо з якихось причин ви не знаєте, як працює Snapchat, Мерфі та Шпігель вдало пояснили це в шоу: це програма для iPhone та Android, яка дозволяє надсилати фотографії друзям, але вони зникають через кілька секунд. Молода програма пережила свою суттєву кількість суперечок - від проблем із порно-спамом до випадкових підбурювань до масового сміття у вищій школі.

Дивно, коли вони поговорили з Колбертом про додаток, вони прямо зазначили, що ви можете робити скріншоти фотографій - щось, що порушує ілюзію непостійності, пов'язану з картинками. Звичайно, додаток попереджає користувачів, якщо їх фотографії потрапляють на знімок екрана, але ви думаєте, вони застерігають користувачів від цього, а не розголошують про цю можливість.

“Чому у вас є можливість, щоб фотографії зникли? За що соромляться користувачі Snapchat? " - спитав Кольбер.

"Я думаю, що ідея полягає в тому, щоб змінити уявлення про те, що таке фотографія, і використовувати її як засіб спілкування", - пояснив Мерфі. "Аспект, що зникає, - це спроба повернути службу до звичного людського спілкування, яке є швидкоплинним і тимчасовим".

Але Колберт не дозволив обом засновникам вийти, не обговоривши потенціал програми для неслухняної розсилки. "Це додаток для секстингу?" - спитав він і повторився на випадок, якщо вони не почують. Засновники заявили, що, оскільки ви можете зробити знімок екрана, це не ідеальний спосіб надсилання знімків із оцінкою X. Колберт запитав, чи є кращий спосіб надіслати секстів, але Мерфі і Шпігель не мали відповідей.

Молоді засновники зіткнулись з ними як привітні та ігристі, сміючись із ударів Колберта: "Ви, хлопці, ще заробили прибуток, чи це теж зникає через 10 секунд?"

Інтерв’ю було в основному легким, хоча Мерфі заявив, що вони шукають шляхи монетизації в майбутньому, що може означати зміни до поточного формату Snapchat - чи піде він шляхом Instagram і почне гратись з рекламою? Якщо так, сподіваємось, вони зникнуть через 10 секунд і не засмітять чистий інтерфейс.

Останні повідомлення