Snapchat тепер дозволяє додавати Bitmoji до власних геофільтрів

додаток snapchat geomojis bitmojiSnapchat надає шанувальникам Bitmoji ще один творчий спосіб інтегрувати анімованих персонажів у свої пропозиції за допомогою спеціальних геофільтрів.

Для непосвячених Bitmoji - це програма, яка дозволяє створити власну версію мультфільму про себе, яку можна використовувати у своїх знімках. Як повідомляється, Snapchat придбав Bitstrips (виробників Bitmoji) за класні 100 мільйонів доларів у березні. Спеціальні геофільтри, які існують з лютого, по суті дозволяють створювати графіку на основі розташування за певну ціну.

Поєднання двох особливостей має сенс. Зрештою, додавання особистого Bitmoji до власного геофільтру на день народження чи день весілля - ще один спосіб зробити кінцевий продукт трохи більш особистим. Герої мультфільмів також можуть переконатись, що ви (або особа, для якої ви створюєте геофільтр), знаходитесь у центрі всіх знімків, якими обмінювались за день.

Спеціальний інструмент геофільтрів Snapchat також може отримати вигоду від угоди Snapchat дозволяє створювати власні власні геофільтри

Для того, щоб скористатися перевагами оновлення, вам слід спочатку автентифікувати свій акаунт Bitmoji під час створення вашого геофільтра, повідомляє VentureBeat. Якщо у вас є друг із наявним обліковим записом Bitmoji в Snapchat, ви зможете скористатися вашим “friendmoji” (піктограмою із обома вашими персонажами).

В кінці серпня Snapchat додав інструменти редагування на свій власний портал геофільтрів, включаючи настроювані теми для різних особливих випадків, що робить ще простішим створення графіки. Компанія також оголосила новий шаблон Дня Подяки якраз на свята.

Раніше в серпні Bitmoji випустив розширення Chrome, яке дозволяє вставляти аватари майже в будь-яку точку Інтернету. Розширення сумісне з Twitter, Facebook, Slack та більшістю електронних програм.

В інших новинах Snapchat, як повідомляється, материнська компанія додатка для візуальних повідомлень Snap щойно подала заявку на первинне публічне розміщення, яке, як очікується, відбудеться в березні 2017 року і може оцінити його в 25 млрд доларів.

Останні повідомлення