Бібліотека Конгресу більше не буде архівувати всі твіти

#womenboycotttwitter Приходов / 123RF Якщо ви часто витрачали час, переглядаючи архіви Twitter у Бібліотеці Конгресу, вам потрібно буде знайти нове захоплення. Не тому, що згаданий архів взагалі нецікавий (він, врешті-решт, містить буквально кожен окремий твіт до кожного відправленого), а скоріше тому, що він не буде існувати в однаковій якості після понеділка, 31 грудня. На жаль, дослідження бібліотека більше не буде вести детальний запис у соціальних мережах. Замість того, щоб збирати кожну думку зі 140 символів (або зараз 280 символів), яка потрапляє в колективну голову Twitterverse, Бібліотека тепер «отримуватиме твіти на вибірковій основі». Це означає, що ваша скарга в Twitter на те, як довго тривала лінія обіду сьогодні, ймовірно, не буде жити вічно, принаймні, не в Бібліотеці Конгресу.

Розширений архів був проектом, вперше анонсованим у 2010 році. У вражаючому проекті з Twitter бібліотека зібрала сховище всіх твітів, надісланих між 2006 і 2010 роками, і продовжувала збирати весь загальнодоступний текст твітів з 2010 року до, ну, зараз. "Бібліотека зробила цей крок з тієї самої причини, з якої збирає інші матеріали - для придбання та збереження знань та творчості для Конгресу та американського народу", - написано в повідомленні установи.

Але з тих пір часи змінились, а також платформи соціальних медіа теж. Зараз не тільки доступно більше послуг, але, як зазначила Бібліотека, існує також більше проблем щодо конфіденційності та зміни умов обслуговування. Таким чином, 2017 рік стане останнім повним роком, коли всі публічні твіти зберігаються Бібліотекою Конгресу.

Незрозуміло, як саме будуть відбирати твіти, хоча, як кажуть, Бібліотека ще раз працює разом із Twitter, щоб встановити ці параметри. Однак у доповіді Бібліотеки зазначає: «Як правило, твіти, що збираються та архівуються, будуть тематичними та заснованими на подіях, включаючи такі події, як вибори, або теми, що мають постійний національний інтерес, наприклад Державна політика."

Справедливості заради, ці зміни, ймовірно, не торкнуться всіх людей. Зрештою, в основному дослідникам цікаво оглянути твіти десятиліття тому - нас, навпаки, напевно, більше цікавлять наші стрічки в Instagram. Тим не менше, якщо у вас є проект, який залежить від архіву Twitter Twitter Бібліотеки Конгресу, майте на увазі, що база даних буде тимчасово недоступною, поки Бібліотека вирішує кілька технічних питань. Поки що немає слів про те, коли він знову відкриється.

Останні повідомлення