Нова програма для соціальних мереж та обміну повідомленнями Peach починає розвиватися

програма обміну повідомленнями персик запускає знімок екрану 2016 01 09 о 7 11 28 вечораЩе зовсім недавно, якби ви сказали "персик", я б відповів (дуже схвильовано) "швець !?" Але зараз улюблений фрукт кожного жителя півдня стає улюбленим додатком у світі техніки. У п'ятницю нова соціальна мережа захопила соціальні медіа, і світ був представлений Peach, додатком для обміну повідомленнями, створеним засновником Vine Домом Хофманном.

Маючи доменне ім’я, яке просто кричить «у бік», Peach.cool - це мобільний додаток, який робить те, що роблять близько мільярда інших - дозволяє повідомляти друзям текст, фотографії та GIF-файли. Але якимось чином Хофманн щось зрозумів саме на цій конкретній ітерації, оскільки люди, здається, не можуть насититися.

Це поєднання деяких наших улюблених існуючих платформ з інтерфейсом, який виглядає чітко, як Slack. Але у нього також є остаточні елементи Twitter, Tumblr і, звичайно, Facebook. Хоча ви не можете безпосередньо (або приватно) повідомляти комусь, виможеробіть такі речі, як встановлення статусів, обмін фотографіями, ваше місцезнаходження або поцілуйте когось. Самоописаний як "веселий, простий спосіб не відставати від друзів і бути самим собою", схоже, додаток освоїв поєднання завищеної простоти та заниженого абсурду. Я маю на увазі, давай - скількибільшеяк вам може знадобитися поділитися статусом на цьому етапі?

Звичайно, завжди цікаво вивчати новий додаток, яким, здається, користуються всі ваші друзі. І що стосується процесу інкорпорації, Персик, очевидно, робить це якомога простішим. Завдяки "чарівним словам" Персика, ви можете вводити такі речі, як "GIF", і вам дозволять знаходити та ділитися ними, або набирати "Намалювати", щоб зробити невелику ілюстрацію. Якщо ви пишете "пісня", ви будете ділитися тим, що ви граєте на своєму телефоні, і ви можете оцінювати що завгодно від шкали від одного до п'яти, використовуючи це слово, як ви вже здогадалися, "рейтинг".

Уже зараз у програмі з’являються численні акаунти «знаменитостей», адже всі хочуть видавати себе за Тейлор Свіфт, навіть якщо тільки в Інтернеті. Зараз у всіх, від Тіма Кука до Тіли Текіли, є фанатичний рахунок, але хто знає, можливо, справжні угоди незабаром приєднаються.

У п’ятницю, коли Peach досяг пікової популярності, з’явилися численні повідомлення про збій програми - щаслива проблема, враховуючи, що проблема була пов’язана з великим трафіком, який зазнав новачок в обміні повідомленнями. Але ми повинні будемо подивитися, чи цей прилипає, чи, як і багато інших до цього, просто прохідний етап.

Останні повідомлення