Найновіші новини Facebook Найновіші новини

Facebook Facebook

Оскільки Facebook надає пріоритети публікаціям від друзів, платформа соціальних медіа стимулює новини червоним ярликом новин. У понеділок, 5 березня, Facebook оголосив про розширення тесту на найновіші новини щодо посилань та відео в реальному часі.

Facebook тестує найсвіжіші новини з осені минулого року, однак позитивні результати першого раунду тестування розширюють тест, включивши ще 50 публікацій. Етикетка додає червоний ярлик „Останні новини” для найновіших історій, а також про те, як давно історія поділилася. Етикетка призначена для попередження користувачів про останні новини.

Видавці можуть використовувати етикетку один раз на день, хоча у них є п’ять додаткових етикеток, які слід використовувати щомісяця. Поряд із миттєвими статтями та веб-посиланнями, ярлик також можна застосовувати до відео у прямому ефірі Facebook. Facebook дозволить ярлику залишатися на посиланні до шести годин, але публікація сама може встановити обмеження часу для етикетки в межах цього діапазону.

Facebook заявляє, що первинне тестування принесло 11-відсоткове збільшення частки приблизно за один місяць, разом із 7-відсотковим збільшенням оцінок "подобається" та чотирма відсотками збільшення кількості коментарів та клацань на посилання. Користувачі також можуть повідомити про зловживання ярликом, використовуючи спадне меню у верхньому правому куті публікації.

Facebook заявляє, що тест є частиною зусиль мережі, щоб показати якісніші новини, що є другим оголошенням у цілі генерального директора Марка Цукерберга у 2018 році - приділити час соціальній платформі добре витраченому часу разом зі змінами, такими як пріоритет місцевих новин. Розширення пропонує тест невеликій групі видавців у Північній Америці, Латинській Америці, Європі та Австралії, крім публікацій, які вже мали доступ до раннього тесту.

"Ми були раді співпраці з Facebook для підвищення актуальних новин на своїй платформі, і раді - але не здивовані - побачити, як читачі реагують так, як вони", - сказав Дейв Меррелл, провідний менеджер з продуктів у The Washington Post, один з публікації з раннім доступом до тесту. "Швидке надання точної інформації завжди було основним для нашої місії, і в надзвичайному циклі новин ми хочемо, щоб наші читачі могли легко визначити, коли з’являються нові звіти".

Як і всі тести, ця функція не гарантує ширшого впровадження, хоча ранні результати Facebook та розширення тесту виглядають перспективними для найсвіжіших новин.

Останні повідомлення