Ви один з 1,3 мільярда людей, які користуються Facebook Messenger?

facebook messenger 2017 андроїд Facebook Messenger значно виріс з тих пір, як він був заснований як чат Facebook ще в 2008 році. З моменту запуску він переріс із дуже простої системи обміну повідомленнями на веб-сайті до системи, яка підтримує відео- та групові чати як на Android, так і на iOS. Завдяки введенню кількох нових функцій у 2017 році, Facebook Messenger побачив свій найбільший рік досі, у світі зареєструвалося понад 1,3 мільярда користувачів.

У 2017 році в Facebook Messenger щодня відбувалося понад 7 мільярдів розмов. Це майже одна розмова для кожної людини у всьому світі. Facebook повідомляв, що свята були найпопулярнішим часом для зв’язку через Месенджер, а Новий рік, День матері та День закоханих були найактивнішими днями. Але навіть у середній день було запущено 260 мільйонів нових тем розмов.

Протягом року Facebook додавав нові функції до Messenger. Раніше цього року Facebook додав реакції та згадки до групових чатів Messenger. Користувачі групи можуть додавати різні смайлики до кожного ланцюжка в бесіді, а також мають можливість сповіщати певну особу в груповому чаті. Зміни, здається, дають свої результати.

У 2017 році в Facebook Messenger щодня починалося в середньому 2,5 мільйони групових чатів. Розміри групових чатів різнились, але Facebook повідомив, що середній груповий чат Messenger містив близько 10 людей. Здавалося, людям також сподобалась нова функція реакцій, з березня понад 11 млрд реакцій.

Відеочат в Facebook Messenger також мав величезний рік. У 2017 році кількість чатів у режимі реального часу на Facebook Messenger зросла більш як удвічі - до 17 мільярдів. Хоча частину цього зростання можна пояснити вдосконаленням фронтальних камер на смартфонах, Facebook вважає, що значна частина зростання відеочатів може бути пов'язана з новими функціями - груповим відеочатом та функціями AR.

Майже рік тому Facebook додав груповий відеочат в Messenger, функція, яка вже доступна на інших платформах, таких як WhatsApp та Viber. У червні Facebook додав до відеочату більше можливостей AR, що дозволяє людям застосовувати подібні до Snapchat фільтри до своїх розмов, а також реакцій. Ці нові функції роблять Facebook Messenger цілком спроможним конкурентом для інших подібних програм обміну повідомленнями.

Останні повідомлення