Vine Now дозволяє пережити дні своєї слави у своєму веб-архіві

vine співзасновник хоче створити додаткову програмуЗусилля щодо збереження виноградної лози продовжуються по-справжньому після його загибелі на початку цього тижня. У п’ятницю платформа, що належить Twitter, оголосила, що перетворює свій веб-сайт на Vine Archive.

Перегляд сайту схожий на ностальгічну подорож за попередні чотири роки Інтернет-культури. Від мемів до вірусних танцювальних марень, все це збереглося в тому, що Vine описує як цифрову «капсулу часу».

Сам сайт розділений на три кураторські секції (домашня сторінка, спільнота та Vines). Так само, як і новий вигляд програми Vine Camera, цей крок бачить, що Twitter позбавляє функцій спільноти - таких як фоловери, повторні лози, вподобання, коментарі та кількість нових циклів - щоб зосередитись виключно на самому вмісті. Однак сайт дозволяє вам ділитися Vines в інших соціальних мережах та в Інтернеті, використовуючи їх унікальні URL-адреси. Це розумний крок із боку Twitter, який дозволяє вічним мемам сайту жити вічно в цифровому просторі.

Новий веб-сайт Vine.co

Найкраще у Vine Archive - це те, що він пропонує як точку входу для новачків, так і глибоке занурення у дивний і дивовижний світ вірусного відео. Домашня сторінка є чудовим вступом до короткої (хоч і активної) історії Vine, що дозволяє вам отримати доступ до куративного вмісту певного року, каналу (тварини, мистецтво, комедія та дивний, серед інших), переглянути вибори редакторів, або дивіться списки відтворення, присвячені певним тенденціям.

Якщо ви хочете копати трохи глибше, ви можете піти вниз по кролячій норі в розділі «спільнота». Тут ви знайдете рядок пошуку та найпопулярніші кліпи з різних категорій, а також Spotlight від Creator, що висвітлюють найбільших користувачів неіснуючого додатка - деякі з них (Кінг Бах, Леле Понс та Наш Грієр) з тих пір стали соціальними медіа-зірки самі по собі. Розділ Vines на веб-сайті ще раз дозволяє отримати доступ до певних каналів або переглянути більше куратованих моментів.

На жаль, колишні користувачі більше не можуть завантажувати свої твори, оскільки гранична дата вже минула. Twitter також зазначає у частині поширених запитань, що хоча існуючі користувачі можуть увійти на сайт, інформацію профілю більше не можна змінювати. Отже, єдиним варіантом, що залишився у вас щодо ваших публічних даних, є або видалити Vines, які ви раніше розмістили, або видалити свій обліковий запис. Детальніше ви можете дізнатись тут.

Останні повідомлення