Нова функція Facebook дозволяє переглядати всі сповіщення від різних програм в одному місці

Центр реагування на кризи Emevil / 123RF

Сім'я Facebook нарешті об’єднується. Популярна платформа соціальних медіа, разом зі своїм месенджером обміну повідомленнями Messenger та своїм інструментом обміну фотографіями Instagram, тестує функцію, яка буде показувати користувачам лічильники сповіщень з будь-якої з інших двох програм і дозволить їм легко переключатися між трьома. Тож, незалежно від того, чи є ви у Facebook, Messenger або Instagram, ви ніколи не пропустите повідомлення про те, що комусь сподобалася ваша фотографія, чи надіслали вам миттєві повідомлення чи відповіли на ваш коментар. Справді, ви просто ніколи не покинете всесвіт Facebook.

Вперше помічена аналітиком соціальних мереж Марі Сміт, ця функція нібито буде корисною для сприяння залученню, особливо серед користувачів, які просто повинен позбудьтесь усіх цих сповіщень, як тільки вони з’являться (винні за звинуваченням). Тож, навіть якщо ви не обов’язково дбаєте про свої сповіщення на Facebook, але переглядаєте Instagram, ви все одно будете змушені бачити, що хтось намагається привернути вашу увагу, і, можливо, змінити платформи, просто щоб відхилити цей червоний прапор.

Facebook підтвердив тест у заяві TechCrunch, зазначивши: «Ми проводимо дуже невеликий тест, щоб полегшити людям виявлення та зв’язок з людьми та речами, про яких вони дбають. Ми вивчаємо способи, як допомогти людям легше переключатися між своїми обліковими записами у Facebook, Messenger та Instagram ".

Якщо ви будете учасником тесту, ви зможете переключатися між програмами, натискаючи піктограму профілю у верхньому куті будь-якої з трьох програм, що належать Facebook. Ця маленька піктограма покаже вам загальну кількість очікуваних сповіщень, які ви маєте, із відповідною кількістю непрочитаних сповіщень біля кожного облікового запису. Якщо ви хочете перейти до одного з цих облікових записів, просто торкніться його, і ви перейдете на інший додаток. На даний момент помітно відсутнім додатком від тріо є WhatsApp, який Facebook придбав ще в 2014 році.

Отже, якщо ви завжди шукаєте сповіщення, Facebook просто вкрай полегшив вам тримати очі в одному місці.

Останні повідомлення