Як завантажити відео YouTube

Знайшли веселе відео на YouTube і хочете його завантажити? Ми можемо показати вам, як це зробити за допомогою інструкцій нижче.

Але спочатку нам потрібно зробити це попередження: Хоча дозволено ділитися та вставляти відео YouTube в Інтернет, завантажувати їх для використання в автономному режимі не завжди дозволяється. Завантаження відео вважається порушенням Умов використання YouTube, якщо тільки веб-сайт потокового передавання відео чітко не дозволив завантажувати певне відео.

Тим не менш, давайте подивимось, як завантажувати відео на YouTube. Цей посібник містить просту у використанні настільну програму, відому як 4K Video Downloader.

Крок 1: Завантажте програму 4K Video Downloader

Перейдіть на сайт 4K Video Downloader і натисніть зелений Завантажте 4K Video Downloader , щоб завантажити його. Ця програма доступна для Windows, MacOS (10.13 або новішої версії) та Ubuntu. Після завантаження інсталятора запустіть його, щоб встановити програму на ваш комп’ютер.

Якщо у вас немає дисплею 4K, нехай вас не бентежить ім’я. Це один із найбільш універсальних та простих у використанні інструментів для завантаження, який буде працювати з усіма вашими файлами незалежно від роздільної здатності дисплея вашого комп’ютера. Безкоштовна версія цього програмного забезпечення має можливість завантажувати окремі відео з настроюваними якостями аж до 4K, має підтримку 3D та 360-градусних відео та може завантажувати субтитри.

Існує платна версія з ціною 15 доларів, але для завантаження простого відео YouTube буде достатньо безкоштовної версії.

Крок 2. Скопіюйте URL-адресу відео YouTube

Наступний крок найпростіший: просто перейдіть до відео YouTube, яке ви хочете завантажити, та скопіюйте його URL-адресу з адресного рядка у верхній частині вікна браузера. Якщо URL-адреса заблокована та завантажена у буфер обміну, ви можете закрити вікно чи вкладку відео.

Подальше читання

  • Як завантажити музику з YouTube
  • Кращі безкоштовні сайти для завантаження музики
  • Apple Music проти Spotify

Крок 3: Вставте URL-адресу

Відкрийте щойно встановлену програму 4K Video Downloader. Не потрібно вручну вставляти URL-адресу - просто натисніть на Вставити посилання у верхньому лівому куті рядка меню, і програмне забезпечення захопить URL-адресу з буфера обміну вашого комп’ютера.

Крок 4: Завантажте своє відео

Після завершення перевірки відео вам буде запропоновано ряд варіантів якості відео, форматів та перетворень. Ви також можете налаштувати місце завантаження відео, і програма створить папку, яка містить усі завантажені відео. Зверніть увагу, що відео, яке захоплює програмне забезпечення, базуватиметься на вашій IP-адресі, а не на введеній вами URL-адресі, тому користувачам VPN може знадобитися змінити своє місцезнаходження, щоб завантажити потрібну версію.

Просто натисніть Завантажити після вибору бажаних параметрів. Потім вам буде показано сторінку прогресу із детальною інформацією про розмір завантаження, швидкість завантаження та приблизний час, що залишився. Ви можете будь-коли призупинити завантаження. Після завершення завантаження виберіть своє відео у вікні, і з правого боку вікна повинен з’явитись вертикальний піктограма з трьома крапками. Клацніть на цю піктограму, і з’явиться меню. У цьому меню виберіть Показати у папці щоб знайти, де на вашому комп’ютері було збережено нове відео.

Після того, як ви це зробите, 4K Video Downloader можна налаштувати на автоматичне завантаження відео або одним клацанням миші Підписки або Розумний режим, відповідно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found