Як отримати Windows 10 безкоштовно

Коли Windows 10 вперше надійшов у 2015 році, безкоштовне оновлення було таким же простим, як натискання запиту на отримання сповіщення Windows 10. Зараз справи йдуть трохи інакше.

Підтримка Windows 7 офіційно закінчилася 14 січня 2020 року. Це означає, що більше немає технічної підтримки, оновлень безпеки та знищення помилок. Іншими словами, Windows 7 зараз є небезпечний використовувати, роблячи це чудовим часом для переходу на Windows 10. (Windows 8 зіткнеться з такою ж долею через кілька років.)

На жаль, початковий період безкоштовного оновлення двох старих версій офіційно закінчився в середині 2016 року. Обхідний спосіб отримати Windows 10 безкоштовно за допомогою Assistive Technologies закінчився в грудні 2017 року. Однак не потрібно турбуватися - все одно є способи отримати Windows 10 безкоштовно, не платячи за нову ліцензію та не порушуючи жодних правил.

Ключі продукту та цифрові ліцензії

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Вам потрібно дійсний ключ продукту або цифрова ліцензія, щоб отримати безкоштовне оновлення. Яка різниця? Ключ продукту надається, коли ви купуєте операційну систему у корпорації Майкрософт або будь-якого роздрібного продавця. Він або надрукований, і включений в упаковку, надісланий вам електронною поштою, або зберігається в хмарі, як правило, це стосується розробників систем.

Цифрова ліцензія пов'язує встановлену платформу Windows із ключем, вбудованим у попередньо вбудовані системи від Acer, Dell, HP тощо. Тривалий час ці виробники друкували ключі товару на ярликах, наклеєних на ПК, або друкували та вставляли їх в упаковку товару. Ключі продуктів Microsoft працюють, як правило, лише один раз, але хакери іноді знаходять обхідні шляхи, щоб один і той же ключ можна було використовувати на декількох ПК.

Це змусило Microsoft та виробників ввести цифрові ліцензії в Windows 8 як засіб боротьби з піратством, тому кінцеві користувачі не встановлюють платформу на додаткових машинах. Однак Microsoft також перенесла Windows 7 на цей метод. Ця ліцензія заблокована для вашого облікового запису Microsoft.

Якщо ви законно придбали та більше не використовуєте ці попередні версії, сервери активації Windows 10 від Microsoft приймуть ключі Windows 7 та Windows 8.1 на вашому ПК.

Однак якщо ви оновлюєтесь з Windows 7 і не можете знайти ключ, спробуйте увійти у свій обліковий запис Microsoft і перевірити попередні завантаження, чи не зберігається там ваш ключ продукту. Такі сайти, як Amazon, також ведуть облік придбаних завантажень, але вони, як правило, не містять самого ключа продукту, хоча це може допомогти звузити, де б це могло бути.

Нарешті, ви можете завантажити Windows 10 і виконати чисту установку. Потім він витягне дійсний ліцензійний ключ Windows 8 / 8.1 з материнської плати вашої збірки та рухається далі. У всіх інших випадках вам потрібно буде надати справжній, справжній ключ продукту під час процесу налаштування, або ви можете зробити це пізніше, відвідавши Налаштування> Оновлення та безпека> Активація.

Якщо у вас немає дійсного ліцензійного ключа Windows 7, вам потрібно буде дотримуватися іншого нашого посібника щодо оновлення з Windows 7 до Windows 10.

Крок 1: Завантажте інструмент створення медіа Windows 10

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Незважаючи на те, що офіційно припинено безкоштовну акцію оновлення в середині 2016 року, Microsoft спокійно залишає цю опцію доступною, щоб усі власники ПК з Windows могли запустити останню версію. Знову ж таки, ви повинні мати дійсну цифрову ліцензію або ключ продукту, щоб отримати безкоштовне оновлення, інакше вам доведеться заплатити за новий ключ продукту Windows 10 Home.

Першим кроком у придбанні безкоштовного оновлення Windows 10 є відвідування завантаженої веб-сторінки Microsoft для завантаження Windows 10.

Ви побачите завантаження MediaCreationTool2004.exe на свій ПК, що не займе більше двох хвилин. Поки ви чекаєте, від'єднайте зайві аксесуари, щоб зменшити ймовірність помилок.

Крок 2: Запустіть Інструмент створення медіа

Завантаживши Інструмент створення медіа, відкрийте його та прийміть умови Microsoft.

Як показано вище, у вас є два варіанти: Оновити поточний ПК або створити носій, який або оновить інший ПК, або виконає чисту інсталяцію на поточному ПК. Однак в обох випадках інструмент тимчасово завантажить образ диска Windows 10, тому переконайтеся, що у вас достатньо місця для файлу - принаймні 4 ГБ.

Далі виберіть Оновіть цей ПК зараз і дотримуйтесь вказівок. Інструмент просканує ваш комп’ютер, щоб перевірити, чи сумісний він, і може навести список проблемних програм або обладнання, які можуть зупинити оновлення. Якщо потрібно, видаліть програми, щоб вирішити проблеми установника.

Після вирішення всіх проблем установник спробує перенести всі дані, які він може. Однак майте на увазі величезний розрив між Windows 7 та Windows 10 щодо програмного забезпечення, яке ви використовуєте. Якщо ви кидаєте Windows 7, використовуючи її протягом багатьох років, можливо, у вас багато даних, що зберігаються у файлах та програмах. Не всі ці файли та програми гарантовано сумісні з Windows 10. Деякі з них можуть просто перестати працювати.

Важливо знати про це та підготуватися перед оновленням. Перш ніж продовжувати, створіть резервні копії або перетворіть важливі дані.

Крок 3: Завершіть установку

Windows 10 жовтня оновлення - -

У міру того, як програма встановлення прогресує, ваш ПК перезавантажиться кілька разів. Як частина процесу, під час налаштування він витягне існуючу цифрову ліцензію з апаратного забезпечення - вам не потрібно буде активувати. Якщо буде запропоновано ввести дійсний ключ продукту, введіть його зараз або зробіть це пізніше, відвідавши сторінку Налаштування> Оновлення та безпека> Активація.

Майте на увазі, що це не буде працювати для Windows XP або Windows Vista, оскільки ці версії Windows ніколи не відповідали умовам безкоштовного оновлення Windows 10.

Ви також отримаєте той самий смак Windows, який вперше постачався з вашим ПК - Home, Pro, Enterprise або Education. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати Windows 10 Pro замість оновлення Windows 10 Home, вам слід придбати новий ключ продукту.

Інші методи отримання Windows 10

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Вищевказаний спосіб є найкращим способом отримати Windows 10 безкоштовно - принаймні зараз. Є інші способи отримати Windows 10, якщо вона вам потрібна, включаючи безкоштовні та недорогі варіанти, які, можливо, варто вивчити.

Оновлення з Windows 7

Придбайте копію Windows 10 у Microsoft. Прочитайте наш посібник із оновлення з Windows 7 до Windows 10.

Завантажте Windows 10 без активації

Технічно ви можете завантажити Windows 10 від Microsoft і просто не активувати її, а це означає, що ви не платите за неї. Виявляється, це безпечніше, ніж здається, тому що Microsoft досить слабко ставиться до примусової активації. Ваша копія Windows не повинна вимикатись, але після 30-денної перевірки з’являються деякі обмеження:

  • У нижньому правому куті з’явиться водяний знак Активувати Windows.
  • У налаштуваннях з’являється сповіщення «Windows не активовано, активуйте Windows Now».
  • Функції персоналізації, такі як зміна шпалер та кольорів акценту, вимкнені.
  • Оновлення можуть припинитися в майбутньому.
  • Різні програми та функції перестають працювати.
  • Ви будете отримувати щоденні сповіщення про активацію.
  • Відсутність технічної підтримки.

Майте на увазі, що використання Windows 10 без активації не санкціоновано корпорацією Майкрософт. Хоча це може виглядати дуже багато, цей акт порушує ліцензійну угоду Microsoft. Поки що немає жодних ознак того, що компанія легально здійснює жорсткі дії на клієнтів з ПК, що працюють під управлінням Windows 10 без активації, але це не означає, що вона цього не робитиме в майбутньому. Зараз Microsoft могла б легко перешкодити людям використовувати неактивовані копії своєї ОС, якщо вони цього захочуть.

Придбайте сторонній ключ Windows 10

Багато третіх сторін продають ключі виробника Windows 10 для величезних знижок, так що ви можете отримати їх лише за частку повної вартості Microsoft. Це здається підозрілим, чи не так? Фокус полягає у пошуку продавців, які продають надійні ключі за значні знижки.

PCDestination має їх за 45 доларів. Навіть Amazon має значні знижки для Windows 10 порівняно із завантаженням безпосередньо від Microsoft. Іншими словами, варто робити покупки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found