Як завантажити музику з YouTube

Видобування пісень із відео YouTube є досить поширеною практикою, і попит на спрощення процесу надихнув на створення незліченних веб-сайтів та програмного забезпечення. Але не кожну послугу можна вважати безпечною або навіть цілком надійною. Насправді деякі з цих служб можуть заразити ваш комп’ютер шкідливим програмним забезпеченням або просто створити неякісні аудіофайли.

Завантажуючи музику з YouTube, спочатку потрібно переконатися, що веб-сайти чи додатки, які ви використовуєте для цього, не зашкодять вашому пристрою. Тим не менш, у цьому посібнику наша команда знайшла два методи, щоб зробити процес безпечнішим та простішим.

Але нам спочатку потрібно зробити це попередження: копіювання аудіо з YouTube - це порушення умов використання сайту для потокового відео, що може призвести до неприємностей. Є способи насолоджуватися музикою з YouTube, не порушуючи умови її використання, наприклад, за допомогою нової служби YouTube Music від Google, тому ми рекомендуємо спочатку спробувати законні варіанти.

Важливо також знати, що деякі веб-сайти YouTube, що розповсюджують YouTube, можуть містити шкідливе програмне забезпечення та / або використовувати методи заробляння грошей, такі як криптовалюта. Хоча ми робимо все можливе, щоб рекомендувати безпечні послуги та не брати участь у таких заходах, якщо під час відвідування цих веб-сайтів ви помітите, що ваша система працює гарячіше або складніше, ніж зазвичай, слід переконатися, що не залишаєтесь на них довше, ніж потрібно. І якщо ви вирішили завантажити програмне забезпечення для копіювання аудіо, переконайтеся, що вибрана вами антивірусна служба перевіряє програмне забезпечення на наявність загроз перед встановленням або використанням.

Настільний метод: 4K YouTube в MP3

Хоча ви можете не захотіти завантажувати іншу програму, використання встановленої програми, як правило, є безпечнішим та надійнішим, коли йдеться про копіювання аудіо з відео YouTube. Факт полягає в тому, що більшість сайтів YouTube для копіювання, навіть тих, які спочатку здаються безпечними, можуть врешті-решт стати жертвами хакерів та шкідливих програм, тому, можливо, найкраще використовувати спеціальне програмне забезпечення на робочому столі для своїх потреб у видобуванні аудіо. Тим не менш, навіть коли ви завантажуєте програмне забезпечення, завжди слід бути обережним перед встановленням, просканувавши його за допомогою надійного антивірусного програмного забезпечення.

Але завантаження та встановлення нового додатка не повинно бути складною справою. Насправді, спеціальна програма 4K Downloader 4K YouTube у форматі MP3 пропонує безболісну установку та зручність користування, що конкурує з більшістю Інтернет-служб копіювання YouTube. Він також доступний для декількох операційних систем, включаючи Windows, MacOS (10.13 і новіші) та Ubuntu. 4K YouTube у MP3 також можна безкоштовно завантажити та використовувати. Ви також можете перейти на преміум-версію, яка включає такі функції, як "необмежена кількість завантажень списків відтворення" та відсутність реклами. Але безкоштовної версії має бути достатньо для більшості людей.

Крок 1: Завантажте та встановіть 4K YouTube у MP3

Знімок екрана веб-сайту у форматі YouTube у форматі 4k скріншот

Перейдіть на веб-сайт 4K YouTube to MP3 і натисніть синій Отримайте 4K YouTube у Mp3 в лівій частині екрана. Сайт повинен автоматично визначити, яка версія сумісна з вашою системою, та завантажити її, але якщо цього не зробити, ви можете знайти потрібну версію, натиснувши на Інша версія? посилання під синьою кнопкою.

Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб встановити 4K YouTube у формат MP3.

Крок 2. Скопіюйте URL-адресу вибраного вами відео YouTube

Знімок екрана копії URL-адреси YouTube скріншот

Перейдіть до відео YouTube, звук якого ви хочете зірвати. Потім виділіть URL-адресу з адресного рядка веб-переглядача та скопіюйте її у буфер обміну. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші на самому відео та вибрати Скопіювати URL-адресу відео зі спливаючого меню.

Крок 3: Вставте URL-адресу відео в 4K YouTube у MP3

Знімок екрана посилання 4k youtube to mp3 paste link скріншот

Найкраще у 4K YouTube у MP3 - це те, що вам не потрібно багато робити, щоб розпочати копіювання аудіо. Після того, як ви скопіюєте посилання у свій буфер обміну, все, що вам потрібно зробити, це вставити посилання в додаток, натиснувши зелений Вставити посилання у верхньому лівому куті екрана. Після цього програма відразу починає працювати над копіюванням звуку. Щоб дати вам уявлення про те, як швидко програма створювала файл MP3: на обробку 10-хвилинного відео на YouTube пішло менше декількох хвилин.

Крок 4: Знайдіть свій файл

Знімок екрана 4k YouTube у mp3 скріншот

Після створення файлу MP3 програма автоматично зберігає його на робочому столі. Щоб знайти файл, просто наведіть курсор миші на назву доріжки, що відображається посередині програми та на Показати у папці з'явиться кнопка. Натисніть на цю кнопку, і ви перейдете у вікно Провідника файлів, де відображається ваш новий MP3.

Подальше читання

  • Як завантажити відео YouTube
  • Кращі безкоштовні сайти для завантаження музики
  • Apple Music проти Spotify

Інтернет-альтернатива: YouTube у форматі MP3

Якщо ви не хочете завантажувати спеціальний додаток для своїх потреб у видобуванні аудіо, ви все одно можете користуватися такими онлайн-сервісами, як YouTube в MP3, тобто веб-сайт, який пропонує безкоштовний конвертер для відео YouTube. Але ми повинні ще раз застерегти вас: Інтернет-служби, що копіюють YouTube, схильні спочатку бути безпечними, а потім заразитися шкідливим програмним забезпеченням. Тому, будь ласка, не забудьте використовувати антивірусне програмне забезпечення для сканування цих веб-сайтів та будь-яких файлів, які ви завантажуєте з них. Починаючи з вересня 2020 року, YouTube у форматі MP3 видається безпечним для використання сайтом для копіювання аудіо в тому сенсі, що сканування вірусів не виявило жодної шкідливої ​​програми та спроб фішингу під час тестування сайту.

Тим не менш, YouTube в MP3, схоже, працює подібно до нашого пропонованого методу на робочому столі: Просто скопіюйте та вставте URL-адресу потрібного відео, і нехай веб-сайт перетворить відео в MP3-аудіофайл. За допомогою цього сервісу вам не потрібно нічого встановлювати, і він пропонує можливість завантажувати нову доріжку MP3 у Dropbox, а не просто зберігати її на своєму комп’ютері.

Примітка. Коли ви завантажуєте файл MP3 на комп’ютер, веб-сайт YouTube у формат MP3 може відкрити іншу вкладку для відображення спливаючої реклами. Це оголошення здається нешкідливим, але воно може з’явитися. Коли ми тестували сайт YouTube to Mp3, наше антивірусне програмне забезпечення не видало жодних попереджень. Цей веб-сайт, як і раніше, безпечний у використанні, але ви завжди повинні бути обережними при використанні таких сайтів і не забудьте запустити сканування вірусів після їх використання.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found