Виграйте шопінг у Michael Kors у соціальних способах виграти цього тижня

переможець конкурсу в соціальних мережах

Соціальні медіа та їхні численні платформи полегшили всім і кожному можливість висловити свою думку - і бренди звертають увагу. Існує безліч змагань, які хочуть ваші Tumblr, твіти та багато іншого, то що вас зупиняє? Ознайомтесь із усіма способами, як виграти на цьому тижні.

Intuit зіграє чесну хрещену матір та подарує 5000 доларів 15 малому бізнесу

конкурс інтуїтивних соціальних медіа

Якщо у вас є бізнес, цей конкурс ідеально підходить для вас. Intuit проводить конкурс, щоб висловити побажання цієї весни, щоб допомогти 15 компаніям вдосконалити свої компанії.

Щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно буде ввести і опублікувати своє ділове бажання (вартістю до 5000 доларів) та поділитися письмовим поданням із друзями, родиною, клієнтами, шанувальниками, щоб покращити свої шанси на перемогу. Окрім головного призу, для “набору продуктів Intuit” буде обрано п’ять додаткових ділових побажань, які набрали найбільше голосів. Що стосується головного призу, то рішення повністю приймає колегія суддів, але більша кількість голосів допомагає.

Ось критерії оцінювання - щось, про що слід пам’ятати, складаючи своє бажання:

  • Бажання перетворить малий бізнес (50 відсотків);
  • Малий бізнес належним чином представляє Спонсора (25 відсотків); і
  • Громадське звернення (25 відсотків)

Приз: До 5000 доларів на фінансування витрат для вашого малого бізнесу.

Кінцевий термін: 23:59 PST, 12 травня 2013 р

Шоп-шопінг у Michael Kors

конкурс Майкла Корса

Наближається День матері, і бренди готуються до напливу чоловіків і нащадків, які борються, щоб знайти щось, що подарувати мамі. Якщо вас спіткали (і зламали), можливо, ви захочете отримати фору і спробувати свою удачу, вигравши 500-доларовий шопінг від Майкла Корса в його конкурсі #Whatshewants. Слід зазначити, що 500 доларів не підуть настільки далеко у такому висококласному бренді, як Michael Kors, але привіт, тут важлива думка - і безкоштовні гроші.

Незалежно від того, ви можете взяти участь у конкурсі, поставивши лайк на сторінці Майкла Корса у Facebook, закріпивши будь-яку з фотографій, надіславши їм свою електронну адресу та натиснувши "надіслати". Конкурс - це просто прямий конкурс із закріпленням за виграшем, тому вам не доведеться докладати додаткових зусиль, щоб покращити свої шанси на перемогу.

Два переможці будуть обрані випадковим чином.

Приз: Один з двох покупок у магазині Michael Kors на 500 доларів

Кінцевий термін: 23:59 EST, 14 травня 2013 р

Бойкот “День шкарпеток”

без шкарпеток день

Здається, на все є свято. 8 травня, очевидно, День відсутності шкарпеток, і Foot Cardigan, магазин з придбання шкарпеток за передплатою, закликає людей "бойкотувати" день, одягаючи шкарпетки на день.

Якщо ви одягли шкарпетку Foot Foot або будь-яку шкарпетку, яку варто того дня подивитись, компанія пропонує вам сфотографувати доказ і опублікувати його в Twitter, Facebook або Instagram. На фотографії має бути позначення #NSDboycott. Судді будуть розглядати тут шкарпетки, тому я рекомендую, якщо ви все-таки берете участь, зробіть це захоплюючим. Якщо в поданих матеріалах немає нічого привабливого, тоді переможець буде обраний навмання. Що ви виграєте? Ну, шкарпетки звичайно. Насправді ви будете претендувати на піврічну підписку на шкарпетки.

Існує другий спосіб виграти цей неодмінно бажаний приз. Ви також можете сфотографувати себе, як бойкотуєте вивісками чи плакатами, а також подати фотографію у три соціальні мережі. Не забудьте позначити фотографії #NSDboycott. Переможець цієї категорії також виграє шість місяців безкоштовних шкарпеток.

О, і якщо ви місцевий житель у рідному місті Foot Cardigan, Далласі, штат Техас, компанія хоче, щоб власниці пильних шкарпеток допомагали їм протестувати з 11:00 до 13:00. Більше деталей ви можете знайти тут.

Приз: Одна з двох шістьмісячної передплати шкарпеток Foot Cardigan

Кінцевий термін: 8 травня 2013 р

Whataburger 4AYEAR!

Burger-Bag-Beverage: Ваш знімок повинен містити 2 з 3. Опублікуйте на Insta & тег @whataburger + #Whatagram, щоб виграти WB4AYEAR twitter.com/Whataburger/st…

- Whataburger® (@Whataburger) 3 травня 2013 р

Ось один для вас, гурмани. Якщо ви припускаєте, що ваша їжа вишукана і гідна того, щоб її переглянули всі ваші друзі, ви можете отримати це. Whataburger, мережа гамбургерів швидкого харчування, розпочала конкурс Instagram, який просить своїх шанувальників придбати та сфотографувати бургер, пакетик чи напої. Вам потрібно лише сфотографувати два з цих трьох варіантів. Так, ви фотографуєте фаст-фуд. Після цього позначте фотографію @Whataburger та #Whatagram.

Приз може бути благословенням або, ретроспективно, жирним смертним вироком, але ви можете виграти “WB4AYEAR”. (Це означає Whataburger протягом року, якщо ви цього не впіймали.) Суть конкурсу полягає у святкуванні Національного місяця бургерів.

Приз: Ви заповнюєте їжу на Whataburger на один рік.

Кінцевий термін: Не визначено, але ми припускаємо, що кінцевий термін закінчується наступної п’ятниці, 10 травня 2013 року.

Модель для Karmaloop

конкурс моделювання karmaloop

Ви коли-небудь мріяли про моделювання, але ніколи не могли вписатись у нульовий розмір, не мали шістьох абс або жовтого обличчя? Ви завжди можете спробувати альтернативне моделювання. На щастя, Кармалуп шукає хлопця та дівчину для моделювання вуличного одягу для сайту. Це відкрите запрошення - якщо ви відповідаєте вимогам - висвітлити напівпрофесійну модельну кар’єру. Зйомки просто відбуваються в один день, і все буде оплачено. Якщо ви перемогли, просто приходьте схожими на тих самих прекрасних себе, які виграли вам бажане місце.

Що потрібно зробити для входу, як ви вже, мабуть, вже здогадуєтесь, це завантажити зображення свого «виглядаючого дурману» (що б це не означало) в Instagram або Twitter і обов’язково додайте хештег #KLModelContest. Ви будете мати владу над тим, пройдете чи ні до фінального раунду. Ваша фотографія відображатиметься на сторінці Karmaloop у Facebook, тому звідти ви захочете позначити своїх друзів, щоб проголосувати за вас.

Якщо ви опинитесь у "фіналі", вас поставлять перед суддівською колегією 31 травня 2013 року, коли остаточне рішення буде прийнято з вибором наступної моделі чоловіків та жінок Karmaloop.

Приз: Займіться професійним моделюванням для Karmaloop (навіть якщо це лише на один день), авіаквитками в обидва кінці до Бостона, штат Массачусетс, де знаходиться штаб-квартира Karmaloop, однієї ночі в готелі та кредиту в магазині на 1000 доларів.

Кінцевий термін: Не визначено, проте остаточне рішення приймається 31 травня 2013 року

Останні повідомлення