Snapchat продовжує бачити за межами програми за допомогою Snap Map в Інтернеті

snapchat snap map для веб - snapmap Snapchat Спочатку з’являються Stories, потім з’являються Snap Maps - Snapchat продовжує свою роботу для нових користувачів, відкриваючи вибрані опції для життя поза додатком в Інтернеті. У понеділок, 12 лютого, Snapchat запустив URL-адресу Snap Map, яка дозволяє веб-браузерам отримати доступ до карти Snapchat Stories.

На відміну від більшості соціальних мереж, які мають як додаток, так і точку доступу dot-com, Snapchat повністю працював на основі додатків, поки компанія не запустила Stories Everywhere у січні. Ця функція дозволяє передавати потокові короткі відеокліпи або фотографії Snapchat в Інтернеті за посиланням. Зараз Snapchat застосовує ту ж ідею до Snap Map.

Тепер відвідування map.snapchat.com дозволяє отримати доступ до Історій із геотегами, які раніше були доступні лише з мобільного додатка. Користуючись картою, користувачі можуть знаходити знімки, якими діляться поблизу, або використовувати місце для відстеження подій, таких як Нью-Йоркський тиждень моди чи Олімпійські ігри, або місце подорожі. Як і в додатку, карта показує точки доступу за кольоровим кодуванням, звідки береться найбільше знімків. Натиснувши одну з цих гарячих точок, Ви автоматично відтворюватимете Історії одну за одною.

Карта прив'язки, яка живе в Інтернеті, теж не генерується повністю алгоритмом - співробітники Snap вибирають вибрані Історії для додавання, тоді як алгоритм вирішує, що додавати інші.

Поряд із доступом до Snap Map з URL-адреси, Snapchat тепер також дозволяє вбудовувати інтерактивну карту в інші веб-сайти, що виглядає приблизно так:

Натискання піктограми спільного доступу генерує вбудований код для будь-якого розділу карти, який зараз знаходиться на вашому екрані. Відповідно до ефемерної природи Snapchat, вставка не триває вічно, але із закінченням 30 днів карта триває довше, ніж Stories. Після закінчення строку вбудування на карту буде замінено повідомлення про те, що вміст більше не доступний.

Коли Snap Map вперше був запущений, інструмент викликав проблеми з конфіденційністю, і багато користувачів вирішили вимкнути геопозначення. У веб-версії Snap Map ім’я користувача залишається поза вмістом, тому, якщо сам вміст не видає спільника, то особа, яка була в цьому місці в той час, залишається поза увагою.

В даний час Snap намагається знайти більше користувачів, щоб догодити інвесторам, пропонуючи потенційним новим користувачам поглянути на соціальну мережу в Інтернеті, що може спричинити додаткові завантаження додатків для компанії. Хоча вбудовування Snap Map може додавати соціально підготовлений вміст до будь-якої веб-сторінки локальної події, для Snapchat ця ж функція може допомогти більшій кількості користувачів, які не є Snapchatters, зрозуміти, про що йдеться в додатку.

На даний момент Snap Map щомісяця має 100 мільйонів користувачів із усієї 187 мільйонів користувачів Snapchat.

Останні повідомлення