Як записати екран комп'ютера

Вам потрібно створити презентацію для роботи або просто хочете поділитися веселою ігровою сесією з друзями? Ймовірно, вам доведеться записати екран комп’ютера. Але хоча більшість ПК підтримують запис на екрані, спосіб виконання цього обчислювального завдання може відрізнятися в залежності від операційної системи.

У наведеному нижче посібнику ми покажемо вам, як записати екран, незалежно від того, працюєте ви на ПК з Windows 10 або Mac.

Більше путівників

  • Найкращі реєстратори екрану
  • Як зробити скріншот на ПК
  • Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео

Цей посібник містить варіанти запису, які використовують інтегровані інструменти з відкритим кодом та платними сторонніми інструментами. Наступні інструкції стосуються Windows 10 та MacOS Catalina.

Як записати екран у Windows

Якщо ви не хочете завантажувати додаткове програмне забезпечення, Windows включає вбудований інструмент, призначений для геймерів. Він може бути використаний будь-ким, пропонуючи зручний спосіб записати екран і навіть додати аудіо, якщо це потрібно.

Як записати екран на панелі ігор Xbox

Щоб використовувати цю функцію, ваш ПК повинен підтримувати один із наступних кодерів. Більшість сучасних відеокарт або процесорів будуть їх підтримувати.

  • AMD VCE
  • Intel Quick Sync H.264 (процесор Intel 2-го покоління або новіший)
  • Nvidia NVENC (більшість Nvidia GeForce 600 або новіша версія, більшість серій Quadro K або новіша)

Крок 1: Клацніть на Почніть , а потім - Передач значок, розташований на Меню «Пуск». Це відкриває Налаштування додаток.

Windows 10 Клацніть Налаштування

Крок 2: Виберіть Ігри.

Налаштування Windows Ігри

Крок 3: Під XboxІгровий бар, переконайтеся, що Увімкніть ігрову панель Xbox для таких речей, як запис ігрових кліпів, спілкування в чаті з друзями та отримання запрошень на ігри параметр перемикається на Увімкнено положення.

Знімок екрана налаштувань ігрової панелі Xbox скріншот

Крок 4: Можливо, ви також захочете вибрати Захоплення у Windows 10 Gaming Налаштування меню, щоб переглянути та налаштувати подальші параметри налаштування для запису екрану за допомогою ігрової панелі Xbox. Під Захоплення, Ви можете змінити місце збереження для своїх записів та знімків екрана, увімкнути фоновий запис, увімкнути записи, навіть коли ваш ноутбук не підключений до мережі, увімкнути запис під час проектування екрана, встановити максимальну тривалість запису та навіть налаштувати налаштування звуку та відео налаштування якості.

Екран налаштувань ігрової панелі Xbox скріншот

Крок 5: Введіть комбінацію клавіш за замовчуванням, щоб відкрити панель ігор Xbox: Win + G. Ви можете або не бачити підказку із запитом, чи виділена програма на екрані є грою. Якщо так, просто виберіть Так.

Крок 6: Рядок гри Xbox з’являється біля верхнього центрального краю екрана. Він надає кнопки для доступу до декількох накладок, зокрема Аудіо, Продуктивність, і Захоплення.

Ігровий бар Захоплення за замовчуванням має з’являтися накладення. Якщо ні, натисніть Веб-камера на ігровій панелі Xbox. Після цього клацніть раунд Почніть запис кнопку на Захоплення накладення. Клацніть фіолетовим Стій , щоб зупинити запис.

Примітка: Функція запису на ігровій панелі не працюватиме з робочим столом або Провідником файлів, але вона повинна працювати з іграми та неігровими додатками.

Крім того, ви можете ввести Win + Alt + R комбінація клавіш для запуску та припинення запису із включеною ігровою панеллю Xbox.

Утиліта захоплення ігрової панелі Windows

Всі відеозаписи зберігаються в Відео> Захоплення папку як файл MP4.

Як записати екран у PowerPoint

Не знали, що ви можете записати екран на PowerPoint? Це правда, і це відносно легко.

Крок 1: Коли PowerPoint вже відкрито, клацніть на Вставити табуляція, а потім - Запис на екрані кнопку, розташовану на ЗМІ панель вправо.

Запис екрану PowerPoint

Крок 2: Екран затемнюється білим кольором і відображає панель інструментів вздовж верхнього центрального краю екрана. Ви побачите червону пунктирну межу, що прорізає білу накладку, представляючи ваш простір запису. Якщо ви хочете записати весь екран, натисніть Windows + Shift + F клавіші одночасно.

Крок 3: Клацніть на Запис або натисніть кнопку Windows + Shift + R клавіші одночасно.

Екран запису PowerPoint

Крок 4: Ви можете натиснути Пауза кнопка - вона замінює Запис кнопка - щоб зупинити запис за потреби. Клацніть квадрат Стій , щоб завершити зйомку.

Крок 5: Щоб зберегти запис, клацніть правою кнопкою миші на відео, що відображається в PowerPoint. Виберіть Зберегти медіа як… у спливаючому меню. Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб зберегти запис.

Збереження відеозйомки в PowerPoint

Закінчивши, ви можете зберегти відео як окремий файл, щоб отримати доступ до нього або вбудувати його, як вважаєте за потрібне. Параметри редагування та керування після цього дуже обмежені, але це чудовий варіант для швидкого і брудного запису - особливо якщо ви робите це для насувається презентації. І не ігноруйте інструменти вдосконалення відео, які пропонує PowerPoint, наприклад, зміна форми відео, додавання межі та додавання візуальних ефектів, таких як тіні, світіння тощо.

Альтернативні офлайн-програми для професійної роботи

Якщо ви хочете вдосконалений досвід запису з програми, спеціально розробленої для більш професійних та орієнтованих на ігри кліпів, тоді найкраще завантажити одну з наведених нижче програм.

Студія OBS (безкоштовно)

OBS Studio, одна з найдосконаліших та вільно доступних програм для запису екрану, має відкритий код і дозволяє необмежену повноекранну запис. Він має вбудовані функції потокового передавання для тих, хто хоче живу аудиторію під час запису.

OBS Studio є більш повнофункціональним, ніж деякі програми freemium, але налаштування ваших особистих уподобань може зайняти трохи більше часу. Однак це все ще найкращий з безкоштовних програм для запису екрану, доступних на даний момент.

Snagit ($ 50 +)

Snagit націлений на стартапи більше, ніж на геймерів. Він містить безліч функцій запису, створених для демонстрації продуктів та створення маркетингових відеороликів, довідкових функцій, влогів тощо. Якщо вам потрібне складне відео, яке включає кілька типів відео, кілька графічних зображень та запис на екрані, Snagit - чудовий вибір для більш простих потреб. Це робить коштує 50 доларів, але якщо ви не проти заплатити за привілей, додані функції того варті.

Як записати екран на Mac

Рекордер екрану MacOS

У комплекті з MacOS Catalina є рідною функцією, яка дозволяє записувати екран та робити знімки екрана. Ось як:

Крок 1: Натисніть Shift + Command + 5 щоб відкрити панель інструментів скріншота.

Крок 2: Панель інструментів з’являється на екрані за допомогою двох наборів кнопок: три ліворуч, щоб зробити знімок екрана, і дві посередині для запису екрана. Це також забезпечує Варіанти і Захоплення (або Запис).

Клацніть на Записати весь екран або Записати вибрану частину , а потім - Запис кнопка - вона замінює Захоплення якщо інструмент спочатку знаходився в режимі скріншота - розташований праворуч.

Екран запису MacOS

Крок 3: Закінчивши, натисніть маленьку кнопку запису, розташовану на рядку меню у верхній частині дисплея. Кнопка виглядає як коло з квадратом усередині нього. Або натисніть Команда + Контроль + вихід. За замовчуванням відео зберігається на робочому столі.

Програвач QuickTime

Якщо у вас версія MacOS, старша за Mojave, ви завжди можете використовувати програвач QuickTime для основного запису на екрані (а також аудіозапису). Редагувати записи QuickTime непросто, але якщо вам потрібен швидкий і простий спосіб запису, це один з найпростіших.

Крок 1: Запустіть програвач QuickTime. Ви, ймовірно, знайдете його на панелі запуску.

Запуск MacOS QuickTime

Крок 2: Для початку натисніть Файл розташований на Рядок меню.

Крок 3: Клацніть на Нова запис на екрані опція, перелічена у спадному меню.

Запис нового екрану QuickTime

Крок 4: Можливо, з’явиться спливаюче вікно із запитом дозволу записати екран комп’ютера. Клацніть на Відкрийте Системні налаштування і додайте галочку до прапорця біля Програвач QuickTime. Можливо, вам доведеться перезапустити програвач QuickTime Player.

Відкриті системні налаштування MacOS

Крок 5: Коли QuickTime перезапуститься, натисніть Файл> Нова запис на екрані. Панель інструментів QuickTime ідентична вбудованій утиліті захоплення MacOS. Клацніть Варіанти щоб додати або видалити клацання мишею, використовуйте вбудований мікрофон і вкажіть призначення відео.

Параметри MacOS QuickTime

Крок 6: Знову ж ви побачите два набори кнопок: три ліворуч, щоб зробити знімок екрана, і дві посередині для запису екрана. Клацніть на Записати весь екран або Записати вибрану частину , а потім - Запис кнопка, розташована праворуч.

Екран запису MacOS

Крок 7: Завершивши, перейдіть до рядка меню та натисніть Зупинити запис , як показано нижче. Або торкніться відповідного символу, якщо ваш Mac має сенсорну панель.

Кнопка запису на панелі меню QuickTime

Крок 8: Щоб зберегти запис, натисніть Файл у рядку меню, а потім -Зберегти у спадному меню. Виберіть відповідне місце збереження та назву для запису, а потім натисніть Зберегти підтвердити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found