Як користуватися веб-сайтом WhatsApp

WhatsApp Web - це версія веб-переглядача популярної програми чату та відео / голосових дзвінків WhatsApp Messenger, яку всі ми знаємо з iOS та Android. Настільний WhatsApp поставляється в двох варіантах - завантажуваний системний додаток для Mac і Windows або можливість працювати безпосередньо з браузера. WhatsApp Web та WhatsApp Desktop функціонують як розширення вашого мобільного облікового запису WhatsApp та всі повідомлення повністю синхронізуються між вашим телефоном та комп’ютером, щоб ви могли переглядати свої розмови на будь-якому пристрої, незалежно від того, звідки вони розпочаті. Тут ми розповімо вам, як користуватися програмою для браузера WhatsApp.

Як користуватися WhatsApp Web

Щоб запустити WhatsApp Web, просто натисніть його URL-адресу в Chrome, Firefox, Opera, Safari або Edge і відскануйте QR-код на сторінці за допомогою мобільного додатка WhatsApp зі свого телефону. WhatsApp Web автоматично запускається у браузері і залишається активним, поки ви не вийдете з комп’ютера чи телефону.

WhatsApp Web
  • Перейдіть на веб-сайт WhatsApp, щоб зв’язати WhatsApp Web із вашим додатком для мобільного телефону.
  • Запустіть WhatsApp на своєму мобільному телефоні iPhone або Android.
  • Відскануйте QR-код, що з’являється на сайті, із відкритим телефоном для WhatsApp.
WhatsApp Web від iOSяк користуватися веб - службою WhatsAppяк користуватися веб-сайтом WhatsApp ioswhatsapp3 - -
  • На iPhone торкніться Налаштування> WhatsApp Web / Desktop.
  • Торкніться Відскануйте QR-код і піднесіть телефон до коду, щоб з'єднати його.
Веб-сайт Android WhatsAppяк користуватися веб-сайтом WhatsApp
  • На телефонах Android торкніться трьох крапок у верхньому правому куті на панелі чату.
  • НатиснітьWhatsApp Webта відскануйте QR-код.
  • Тепер ваш обліковий запис смартфона зв’язаний із веб-версією програми.
  • Звідти ви можете надсилати та отримувати повідомлення з настільного браузера комп’ютера.

Веб-функції WhatsApp

Попередня Наступна 1 з 5 Веб-інтерфейс WhatsAppяк користуватися веб - сайтом WhatsAppяк користуватися веб-сайтом WhatsAppяк користуватися веб - сайтом WhatsAppяк користуватися веб - сайтом WhatsApp

Після сканування QR-коду ви можете переглянути свій список чату WhatsApp безпосередньо на веб-сторінці. Ліворуч ви можете бачити свої чати, натискаючи контакт, щоб відкрити чат та історію повідомлень, якщо ви її зберегли.

У верхньому лівому куті веб-сторінки доступні три піктограми: Статус, Новий чат, і Меню, який пропонує список вкладених параметрів. Параметр Статус відображає всі статуси, опубліковані вашими контактами, а також можливість відповісти в області відповідей внизу панелі. Клацання Новий чат відкриває список контактів у лівій частині сторінки. Звідси ви можете створити нову групу або розпочати розмову.

Випадаюче меню з трьома крапками дозволяє вам створити нову групу, змінити інформацію у своєму профілі, шукати заархівовані чати, переглядати повідомлення із зірочками, змінювати параметри, такі як сповіщення та шпалери чату, або вийти з системи.

Надсилання повідомлень

WhatsApp Web настільки ж простий у використанні, як і мобільний додаток, і інтерфейс буде виглядати звично. Щоб надіслати повідомлення з робочого столу, натисніть на існуючий чат або клацніть наНовий чат і виберіть контакт, з яким ви бажаєте взаємодіяти. Тут ви можете побачити попередні чати, якщо вони збережені, або по черзі ви бачите рядок повідомлень внизу. Клацніть на Введіть рядок повідомлень і починайте спілкуватися в чаті. Коли ви закінчите з повідомленням, натисніть Введіть клавішу на клавіатурі для передачі - або просто натисніть наНадіслати значок.

Якщо ви хочете включити документи, зображення або записи, просто вкладіть файли з робочого столу та надішліть їх, як і будь-яке інше повідомлення, натиснувши скріпку Прикріпити у верхній частині поточного чату.

Встановіть WhatsApp у вашій системі

WhatsApp також пропонує опцію настільного клієнта для Windows або Mac, яку ви можете завантажити безпосередньо з веб-сайту WhatsApp. Виглядає ідентично веб-програмі. Після завантаження в Windows виконайте кроки програми встановлення. На Mac перетягніть піктограму WhatsApp у папку Програми. Потім запустіть програму для робочого столу. Як і у версії веб-браузера, ви отримаєте запит про сканування QR-коду подібним чином до веб-версії. WhatsApp залишає вас авторизованими, доки ви не будете готові вийти.

Щоб вийти, поверніться до меню WhatsApp на своєму телефоні та виберіть Вийти з усіх пристроїв, або на комп’ютері, торкнувшись значка з трьома крапками у верхній частині розмови та вибравши Вийти варіант.

Останні повідомлення