Як легально завантажити файл Windows 10 ISO та встановити з нього Windows 10

Незалежно від того, чи використовуєте ви зараз Windows 10 і хочете останню версію, чи хочете перейти з іншої операційної системи, це можливо, але можуть бути деякі заплутані кроки. Завантаження та встановлення файлу ISO Windows 10 дозволяє встановити останню ОС Microsoft.

Якщо ви не знаєте, як завантажити та встановити файл Windows 10 ISO, ми розглянемо основи. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вам потрібно робити.

Крок 1: Завантажте Windows 10 ISO легально від Microsoft у Windows

windows-10-tool-create-media

Для початку перейдіть на сторінку завантаження Windows 10 і натисніть синій Завантажте інструмент зараз кнопку. Якщо ви перебуваєте на комп’ютері під управлінням Windows 7, 8 або 10, скористайтеся інструментом завантаження Windows 10. Якщо ні, можна перейти до кроку 2 нижче.

Цей інструмент дозволяє легко перетворити будь-який USB-ключ на завантажувальний інсталятор Windows 10, а також дозволяє завантажувати файл Windows 10 ISO для подальшого використання. Коли інструмент завантажиться, запустіть його. Потім вам доведеться підтвердити, чи хочете ви оновити ваш поточний ПК або створити інсталяційний носій для іншого ПК.

ВиберітьСтворіть інсталяційний носій для іншого ПК, як показано вище, а потім клацнітьДалі. Виберіть потрібну мову, архітектуру та версію Windows. Зазвичай найкраще просто встановити прапорецьВикористовуйте цей рекомендований варіант для цього ПК, але ви також можете налаштувати та вибрати інше видання Windows, наприклад Windows 10 Pro або Home.

Далі, якщо ви хочете встановити Windows на свій ПК, виберітьВаріант файлу ISO. Це збереже файл, який ви зможете натиснути пізніше (крок 3), щоб оновити свій ПК до Windows 10. Ви також можете використовувати ISO для запису Windows 10 на DVD, якщо хочете - в такому випадку перейдіть до кроку 4 .

В іншому випадку, якщо ви хочете створити флешку, виберіть USB флеш-накопичувач варіант. Це дозволить вам створити завантажувальний USB-накопичувач, за допомогою якого ви зможете стерти все з комп’ютера та вибрати “чисту інсталяцію”. Ви також можете використовувати цей USB-накопичувач на інших комп’ютерах для встановлення Windows. За допомогою цієї опції вам просто потрібно вибрати свій USB-накопичувач і завантажити на нього Windows 10. Будьте застережені: перед встановленням все на диску буде видалено.

windows-10-save-iso

Для більшості людей файл ISO є найбезпечнішим методом. Коли Ви вибираєте Файл ISO, натисніть Даліта виберіть, де зберігати файл ISO. Після завершення завантаження ви отримаєте файл ISO на жорсткому диску комп’ютера. Ви можете продовжити крок 3, щоб отримати більше.

Крок 2 (необов’язково): Завантаження Windows 10 ISO з Microsoft на комп’ютери Mac, Linux та Windows Vista / XP

windows-10-iso

Засіб завантаження Windows 10 працює лише на комп’ютерах під керуванням Windows 7, 8 або 10. Якщо у вас не працює одна з цих операційних систем, ви все одно можете завантажити Windows 10 ISO від Microsoft. Просто перейдіть на сторінку завантаження Windows 10, і вона виявить, що у вас не працює сумісна ОС.

На цій сторінці ви можете вибрати, яку версію Windows 10 завантажувати - 32-розрядну або 64-розрядну ISO, вибраною мовою. Потім ви можете скопіювати файл ISO на USB-накопичувач і перенести його на ноутбук або робочий стіл Windows, щоб продовжити встановлення.

Крок 3: Встановіть Windows 10 безпосередньо з ISO із Windows 7 або 8 / 8.1

windows-10-змонтований-iso

Якщо у вас Windows 8 або новіша версія, ви можете оновити свій ПК або ноутбук до Windows 10, встановивши щойно завантажений файл ISO - просто двічі клацніть його. Windows відображатиме ISO так, ніби це DVD-привід.

Звідси ви можете встановити Windows 10. Просто відкрийте Setup.exe, а програма встановлення відкриється. Звідси ви можете встановити Windows 10 на місце, залишивши свої файли та програми. Усі необхідні дані передаватимуться з ISO на ваш комп'ютер, що врешті-решт перезапустить ваш ПК, щоб завершити процес встановлення.

Якщо у вас Windows 7 або старіша версія, ви не зможете монтувати ISO - натомість ви можете завантажити Virtual Clone Drive і використовувати його для встановлення файлів ISO. Як тільки ви встановите привід, установка працюватиме так само, як зазначено вище. Ви також можете спробувати помічника з оновлення до Windows 10, якщо ви хочете оновити з Windows 10. У нас тут є посібник для цього.

Крок 4: Запишіть Windows 10 ISO на DVD

windows-disk-burner-iso

Якщо на вашому комп’ютері є пристрій для запису DVD-дисків, і у вас під рукою є DVD, що записується, ви можете записати ISO 10 Windows на DVD і встановити Windows 10, завантажившись із нього. Просто клацніть файл ISO правою кнопкою миші, а потім клацнітьЗапис дискового зображення. Відкриється програма для запису дисків Windows із запитом про те, який диск ви хочете використовувати.

Коли будете готові, натиснітьОпік щоб розпочати процес. Після завершення ви отримаєте завантажувальний DVD, який можна використовувати для встановлення Windows. Ви можете використовувати інше програмне забезпечення для запису ISO, але вбудоване програмне забезпечення досить просте у використанні.

Більшість комп’ютерів повинні завантажуватися з DVD за замовчуванням, але в деяких випадках вам може знадобитися отримати доступ до меню завантаження комп’ютера, щоб встановити Windows 10 з DVD. Прикро, але для цього потрібна інша комбінація клавіш на різних пристроях. Однак, якщо ви звертаєте увагу під час запуску комп'ютера, вам слід переглянути інструкції щодо доступу до меню завантаження.

Інші способи використання файлу ISO Windows 10

Існує безліч інших застосувань для файлу ISO Windows 10. Наприклад, можливо, ви захочете встановити Windows 10 на свій Mac або налаштувати Windows 10 у програмі віртуальної машини. У будь-якому випадку файл ISO є найкращим інструментом для встановлення Windows 10.

У будь-якому випадку для встановлення Windows 10. вам знадобиться дійсний ключ продукту Windows 10. На комп’ютерах, які наразі працюють під управлінням Windows 7 або Windows 8 / 8.1, це не проблема. Ви можете оновити на місці, і Windows 10 виявить вашу попередню ліцензію. Якщо цього не вдасться, ви можете використовувати ключ продукту на своєму пристрої - просто знайдіть наклейку.

Безкоштовний файл ISO не є безкоштовна ліцензія Windows. Це просто більш зручний спосіб встановити Windows 10. Користувачам Mac, користувальницьким розробникам ПК та усім, хто встановлює на віртуальній машині, знадобиться ключ продукту для законної установки Windows 10. Вони можуть придбати Windows 10 Home за 139 доларів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found