Нова атака спаму в Instagram змушує вас автоматично стежити за незнайомцями

instaspamПісля вторгнення цього тижня до спаму, пов’язаного з фруктовою дієтою, стало зрозуміло, що Instagram поповнив ряди Facebook та Twitter як соціальна мережа, яка страждає від ботів. Є більше ніж кілька торгових точок, що продають вподобання та коментарі, і безліч фальшивих акаунтів там неконтрольовано спамують платформу.

Але загалом ситуація зі спамом в Instagram начебто дотримується тієї ж поради, яку ваша мама давала вам щодо бджіл: якщо ви ігноруєте їх, вони залишать вас у спокої. Якщо ви не шукали "способів отримати більше підписок чи вподобань в Instagram" або не натискали хештеги, наприклад #getmorefollowers here, ви в цілості та спокійності.

спаммер InstagramПринаймні ти був. Щось - будь то помилка чи інша проблема безпеки - тепер змушує деякі облікові записи автоматично стежити за спамерами. На жаль, я знаю про це, бо мій - один із них. Одного дня, приблизно місяць тому, я відкрив свій додаток Instagram і мене привітали фотографіями зовсім незнайомих людей.

Ще дивніше, що їхні фотографії були надмірно хештеговими - із великою кількістю згаданих тегів спаму: #followforfollow, #followback, #followme, #tagsforlikes. Не всі ці незапитані облікові записи зловживають хештегом, але вони всі мають сотні лайків. Вони, звичайно здаватися подібно до акаунтів, які вибирають тролінг для вподобань і підписок.

Я теж тут не одна: "еліта" Instagrammer Кори Стоудачер (@withhearts) написала в Твіттері, що те саме трапилося з ним у квітні. Є декілька користувачів, які замислювалися над тим, чому раптом їхні акаунти стежили за цими випадковими людьми без попередження та проти власних нахилів.

Мій Instagram починає автоматично стежити за випадковими людьми. Може, я "грам" уві сні?

- Кори Штаудахер (@withhearts) 4 квітня 2013 р

Виправлення просто: вам потрібно перейти до свого веб-профілю та перевірити, до яких програм ви надали доступ. Все підозріле потрібно йти. Потім змініть пароль. Звичайно, також припиніть стежити за винними сторонами, яких ви раптом виявили зацикленими у своєму каналі Instagram.

Звичайно, той факт, що ви можете легко звільнити цю групу випадкових, голодних Instagram-інженерів, насправді не є проблемою. Справа в тому, що проблема спаму посилюється для Instagram, і це відбувається швидко.

Як Twitter, так і Facebook вжили заходів для боротьби зі своїми проблемами зі спамом та фальшивими профілями (з різним ступенем успіху), але затоплення в Instagram йде іншим шляхом. Замість того, щоб мати кілька способів взаємодії на платформі, насправді є лише два способи привернути вашу увагу спамерів або ботів: або ввімкнувши будь-яку функцію автоматичного слідування, або коментуючи ваші фотографії за допомогою запланованого маркетингового повідомлення є. У Facebook ви можете отримувати запити про друзі або Повідомлення, але їх легко ігнорувати, і ви навіть не помічаєте їх протягом деякого часу (завдяки невідомому розташуванню вхідних повідомлень Іншого). Тим часом твіти та прямі повідомлення надходять у Twitter так швидко, що спам-ботів можна ігнорувати - крім того, Twitter майже має м’яке місце для спам-ботів (@Horse_ebooks - це легенда).

Чи це тому, що розсилка текстів є більш прощальною або неприйнятною, я не впевнений, але скажу вам одне: бути перерваним у моєму Instagram-перегляді випадковою фотографією від одержимого хештегом незнайомця набагато неприємніше, ніж мати справу з будь-якими спамерами або боти можуть кидати на мене в Twitter і Facebook.

Instagram відчуває себе більш особистим, ніж інші соціальні мережі. І цей глюк за своєю суттю є складним завданням. Звичайно, Instagram буде лише збільшуватися, і цього можна очікувати. Будемо сподіватися, що його спроби відсіяти підробку та фальшивку стають пріоритетом, тому що, очевидно, люди грають у систему, і ви можете покластися, що вони не зупиняться на цьому.

[ОНОВЛЕННЯ]

Я зміг зв’язатися з інженерною командою в Instagram / Facebook і отримати кілька відповідей щодо того, що, ймовірно, сталося з моїм та іншими обліковими записами користувачів. Оскільки раніше я експериментував із програмами "спаму" Facebook для цієї статті і не відбирав дозволи для них, цілком ймовірно, що один із них міг подати сигнал моєму акаунту автоматично слідувати за "досвідченими користувачами". Ось заява команди щодо моєї проблеми:

“Шкода, що я почув це розчарування. Наскільки нам відомо, спамер не може змусити вас йти за людьми. У цьому випадку, схоже, дозволи для однієї зі сторонніх програм, які ви дозволили, включають можливість стежити за людьми від вашого імені. Ми стежимо за цим додатком, щоб попросити їх пояснити, як вони використовують надані їм дозволи ".

Це все ще досить дивно, тому що те, що я тестував, зокрема, автоматично сподобалось випадковим фотографіям Instagram (що тоді мало спонукати випадкові випадки використання, щоб почати слідкувати за мною і сподобатися моїм фотографіям ... і це справді спрацювало, дуже багато), - бачив будь-які докази автоматичного слідування з мого боку. Цеє з полегшенням, знаючи, що немає хаків, помилок безпеки чи спам-ботів, які переплутали облікові записи.

Однак є безліч додатків, які вимагають дозволів Instagram, і все більше і більше, ймовірно, будуть мати вбудовані такі функції - і, можливо, це не вплине на ваш рахунок протягом місяця, як це не було з моїм - поки одного разу це не стане. Є багато інших шанувальників Instagram (тут визнаний наркоман), які спробують новий додаток, побудований на платформі, з деякими відмовами. Що призводить до повного кола: Instagram надзвичайно популярний, створення додатків для платформи неможливо зупинити, і, схоже, це може означати, що вас запровадять в Інста-симпатії та Інста-підписання. Продовжуйте читати ті екрани дозволів додатків Instagram, хлопці - адже зовнішні програми, пекло яких слава Instagram, там натовпом.

Останні повідомлення