Як зробити бота для розбрату без знань кодування

Для геймерів Discord - цепрограма обміну повідомленнями. Від чатів для невеликої групи друзів до облікових записів розробників з тисячами учасників, Discord пропонує геймерам інструменти та функціональність, з якими такі програми, як Slack, просто не можуть конкурувати. Одним з таких інструментів є простий спосіб створення ботів. Боти-розбіжники можуть зробити багато чого - насправді, стільки, скільки можна втиснути в якийсь код JavaScript, - але вони в основному використовуються для модерації великих чатових кімнат та відображення повідомлень за допомогою певних команд введення.

Ідея програмування бота лякає, але ми проведемо вас через кожен крок, щоб створити бота Discord, який запрошує нових користувачів на ваш сервер. Ось як зробити бота Discord без знань кодування.

Подальше читання

  • Як повідомити когось про Discord
  • Як використовувати перетворення тексту в мові на Discord
  • Discord переробляється як додаток для чату, дистанціюється від ігор

Крок 1: Завантажте Node.js і створіть обліковий запис Discord

Node.js - це середовище виконання JavaScript, яке є безкоштовним та відкритим, і воно вам знадобиться, щоб ваш бот справді працював. Завантажте його на nodejs.org і встановіть, перш ніж розпочати щось інше.

Очевидно, вам також знадобиться обліковий запис Discord та власний сервер для тестування вашого бота. Якщо ви ще не створили такого, перейдіть на Discordapp.com і створіть його. Якщо у вас він є, увійдіть у свій обліковий запис і відкрийте сервер, на якому ви хочете жити вашого бота.

Вам також знадобиться програма для редагування тексту, наприклад Notepad ++ в Windows, для кодування.

Крок 2: Створіть свого бота

як зробити бота для розбрату моїх програм - -

Тепер вам потрібно буде створити "додаток" на Discord, щоб ваш бот працював. Для цього потрібно трохи зробити, але це не надто складно. Мета тут - отримати “маркер авторизації” для бота, щоб Discord розпізнав ваш код і додав його до бота на своїх серверах.

Спочатку перейдіть на сайт discordapp.com/developers/applications/me. Ваш обліковий запис має бути увійшов у систему, тож ви перейдете безпосередньо до списку програм вашого облікового запису. Хіт Нова програма щоб розпочати. Дайте боту ім’я, а потім натисніть кнопку з позначкою Зберегти зміни.

Тепер у правому меню натисніть Бот. У новому меню натисніть Додати бота під Побудувати бота варіант. Якщо у вас лише одна програма - та, яку ми щойно зробили, - вона повинна з’явитися автоматично. В іншому випадку виберіть його.

Крок 3. Отримайте маркер авторизації вашого бота

як зробити розлад бот бот -

У полі, позначеному Користувач додаткового бота, шукайте слова Токен: натисніть, щоб показати. Клацніть на це посилання, і ви відкриєте рядок тексту. Це маркер авторизації вашого бота, який дозволяє вам надсилати йому код. Не діліться цим ні з ким - цей маркер дозволяє кожному, хто його має, створювати код для бота, а значить, хто має його, може керувати вашим ботом. Якщо ви вважаєте, що маркер порушено, хороша новина полягає в тому, що ви можете легко створити новий за допомогоюСтворіть новий маркеркнопку. Позначте свій жетон. Вам це знадобиться буквально за секунду.

Крок 4: Надішліть свого бота на ваш сервер

як змусити бота розбрату підключитися до розбрату

Тепер прокрутіть угору до позначеного поля Подробиці програми і знайдіть свій Ідентифікатор клієнта, довге число. Скопіюйте номер і додайте його до цієї URL-адреси, замість слова CLIENTID.

//discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=CLIENTID&scope=bot&permissions=8

Кінцева URL-адреса повинна виглядати так, але з номером вашого ідентифікатора клієнта замість цього підробленого:

//discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=000000000000000001&scope=bot&permissions=8

Скопіюйте URL-адресу з ідентифікаційним номером клієнта у свій браузер. Це перенесе вас на веб-сайт, де ви зможете повідомити Discord куди відправити свого бота. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, якщо ви відкриєте Discord у програмі чи у своєму браузері та перейдете на свій сервер. Канал скаже, що до кімнати приєднався бот, і ви побачите його в правому меню під списком учасників мережі.

Крок 5: Створіть папку “Bot” на своєму комп’ютері

як зробити папку бота розбрату -

Поки ви це робите, ви також можете хвилинку створити папку у легкодоступному місці на комп’ютері, де ви зможете зберігати всі файли свого бота. Назвіть це якось просто, наприклад, "DiscordBot" або "MyBot", щоб ви точно знали, що це таке.

Крок 6: Відкрийте текстовий редактор і створіть файли вашого бота

як створити код боту для розбрату

Ви збираєтеся створити три файли для вашого бота з текстового редактора. В першу вставте цей код:

{

“Token”: “Ваш бот-маркер”

}

Замініть “Your Bot Token” маркером, який ви створили раніше на сторінці програми вашого бота. Переконайтеся, що маркер знаходиться всередині лапок. Потім збережіть файл у папці Discord bot, яку ви створили на робочому столі, використовуючи назву файлу "auth.json". Пам’ятайте, що не слід зберігати його як файл .txt - він не буде працювати, якщо це файл .txt замість .json.

Створіть новий файл і вставте цей код:

{

“Name”: “привітальний бот”,

“Версія”: “1.0.0”,

“Description”: “Мій перший бот для розбрату”,

“Main”: “bot.js”,

“Автор”: “Ваше ім’я”,

"залежності": {}

}

Замініть ім’я автора на ваше ім’я, якщо хочете; Ви також можете змінити "опис" на щось інше, якщо хочете щось більше відповідати тому, що ви робите, що буде зручно для запам'ятовування того, що повинен робити ваш бот.

Збережіть цей файл як “package.json” у папці бота Discord.

Крок 7: Визначте код свого бота

як зробити розлад бота

Існує ще один текстовий файл, і це той важливий, який контролює поведінку вашого бота. Ви хочете бути знайомим з JavaScript, щоб справді мати повний контроль над вашим ботом і знати, що ви робите, але якщо ви новачок у кодуванні і просто хочете щось зробити, ви можете скопіювати та вставити цей код у файл зробити простого бота, який привітає вас на вашому сервері.

(Дякуємо середньому користувачеві Ренемарі Паділло, чий підручник з ботів допоміг нам створити цей. Перегляньте його підручник, щоб дізнатися про вирішення проблем із кодом та інші поради.)

 var Discord = require ('discord.io'); var logger = require ('winston'); var auth = require ('./ auth.json'); // Налаштування параметрів реєстратора logger.remove (logger.transports.Console); logger.add (новий logger.transports.Console, {colorize: true}); logger.level = 'налагодження'; // Ініціалізуємо Discord Bot var bot = new Discord.Client ({token: auth.token, autorun: true}); bot.on ('готовий', функція (evt) {logger.info ('Підключений'); logger.info ('Увійшов як:'); logger.info (bot.username + '- (' + bot.id + ')');}); bot.on ('message', function (user, userID, channelID, message, evt) {// Наш бот повинен знати, чи буде він виконувати команду // Він буде прослуховувати повідомлення, які починатимуться з `!` if ( message.substring (0, 1) == '!') {var args = message.substring (1) .split (''); var cmd = args [0]; args = args.splice (1); switch ( cmd) {//! ping case 'ping': bot.sendMessage ({to: channelID, message: 'Pong!'}); break; // Просто додайте будь-які команди регістру, якщо хочете ..}}}); 

Цей код встановлює бота Discord, який відповідатиме на певні повідомлення: Зокрема, все, що починається з "!" характер. Зокрема, ми програмуємо бота на відповідь на команду "! Intro", тому, якщо хтось набирає це на вашому сервері, поки бот у ньому, бот відповість запрограмованим повідомленням. У нашому коді ми визначили повідомлення як «Вітаємо! Ласкаво просимо на сервер! " Ви можете змінити як підказне повідомлення, так і відповідне повідомлення, перевизначивши їх у коді вище. Просто не забудьте зберегти одинарні лапки навколо повідомлень.

Збережіть цей останній текстовий файл як “bot.js” у своїй папці ботів Discord.

Крок 8: Відкрийте "Командний рядок" на своєму комп'ютері та перейдіть до папки бота Discord

як зробити командний рядок бота на розбрат -

На ПК з ОС Windows ви можете легко дістатися до командного рядка, натиснувши піктограму Windows і ввівши в полі “Командний рядок”. Після відкриття введіть "cd", а потім шлях до файлу до вашої папки. На нашому тестовому комп'ютері команда виглядає так: "cdUsersPhil’s DesktopDesktopDiscordBot." Це має змінити рядок командного рядка, щоб включити шлях до файлу до вашої папки.

Крім того, ви можете перейти до своєї папки в Windows і утримувати Shift, клацнувши правою кнопкою миші на порожній області папки та вибираючи Відкрийте командний рядок.

Крок 9: Використовуйте командний рядок, щоб встановити залежності вашого бота

як створити команду командного рядка discord bot вузол bot js

Тепер настав час скористатися Node.js. У командному рядку, у папці бота Discord у рядку шляху до файлу, введіть “npm install discord.io winston –save”. Це автоматично встановить файли, необхідні для вашого бота Discord, безпосередньо в папку.

Також використовуйте такий рядок командного рядка для встановлення додаткових залежностей: npm install //github.com/woor/discord.io/tarball/gateway_v6

Це має надати вам усі необхідні файли.

Крок 10: Запустіть бота

як зробити тест на розлад боту -

Це має бути все. Щоб спробувати запустити свого бота, введіть “node bot.js” у командному рядку (переконайтеся, що ви все ще переходите до папки бота Discord).

Тепер поверніться до свого сервера Discord і спробуйте протестувати свого бота, набравши “! Intro” або “!” після чого все, що ви зробили своє швидке повідомлення у вашому файлі “bot.js”. Якщо все пройшло правильно, ваш бот повинен негайно повернути повідомлення, яке ви для нього закодували.

Вітаємо! Ви щойно створили бота Discord!

Крок 11: З’ясуйте, чи створено вашого бота кимось іншим

У Discord є велика спільнота людей, які постійно роблять речі для загального блага служби, і це включає ботів. Існують цілі бази даних ботів, створених іншими людьми, які виконують різноманітні функції, і часто їх творці роблять цих ботів доступними для завантаження та використання. Заощадите трохи часу та трохи кодування, перевіривши деякі звичні місця, де знайдуться боти Discord, щоб перевірити, чи хтось уже зробив вашу роботу за вас.

Деякі зручні місця для пошуку ботів Discord - це Top.gg (раніше - Discordbots) та Bots.ondiscord.xyz (раніше bots.discord.pw), але вам також, мабуть, пощастить пошукати в Google.

Останні повідомлення