Як використовувати Find My iPhone на вашому Mac або іншому пристрої iOS

Fin My iPhone - iCloud на MacBook Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Це занадто поширений сценарій. Ви з друзями виходите випити в суботу ввечері. Один напій перетворюється на два, потім на три, а десь - мабуть, між чотирма пострілами жахливого добре вискі і вашим ого-фантастичним виконанням караоке Escape’sНе зупиняйся - Ви переходите від випадкового вечора до фарбування міста в червоний колір. Попутно ваш iPhone, найважливіша техніка, яка в основному стала вашим продовженням, безслідно зникає.

На щастя, Apple сподівається на такі речі. Компанія з Купертіно, штат Каліфорнія, з 2010 року зручно пропонує функцію Find My iPhone та супровідний мобільний додаток, що дозволяє віддалено знаходити, блокувати чи стирати свій iPhone за допомогою iCloud або іншого пристрою iOS. Використовувати функцію Find My iPhone просто, вона вимагає трохи більше, ніж початкове налаштування та активація, і дійсно може врятувати вас, якщо виявите, що вашого дорогоцінного пристрою ніде немає. Програмне забезпечення працює навіть на інших пристроях, включаючи iPad, iPod Touch і навіть Mac. Це не завадить вам втратити телефон, але може допомогти знайти його до тих пір, поки ви активуєте цю функціюпріордо втрати пристрою.

Крок 1: Перевірте вимоги

Find My iPhone доступний на всіх пристроях, обладнаних iOS 5 або новішою версією. Він повністю безкоштовний і сумісний з iPhone 3GS, iPod Touch третього покоління, iPad, iPad Mini та усіма пізнішими версіями кожного. Також потрібен дійсний обліковий запис iCloud, і пристрої без стільникових даних повинні бути підключені до зареєстрованої мережі Wi-Fi, щоб знаходити їх.

Крок 2: Знайдіть програму

Додаток Find My iPhone вже давно є частиною iOS. Вам не потрібно встановлювати програму, і ви не можете її видалити. Щоб знайти його, просто проведіть пальцем вниз від середини екрана, щоб відкрити пошук прожекторів, і введіть Find My iPhone. Потім просто відкрийте програму та увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple.

Крок 3: Активуйте функцію Find My iPhone

Торкніться головногоНалаштування, а потім натисніть на Apple ID банер у верхній частині екрана. Йти до iCloud а потім прокрутіть вниз до Знайди мій iPhone. Виберіть його та переконайтеся, що він увімкнений.

Попередня Наступна 1 з 4

Find My iPhone не просто дозволяє вам відстежувати ваш iPhone у найкоротші терміни. Ця функція також дозволяє активацію блокування, яка надійно зберігає ваш ідентифікатор Apple на серверах активації Apple і автоматично зв’язує ваш пристрій. Ваш пароль потрібно ввести, перш ніж хтось зможе вимкнути функцію «Знайти iPhone», стерти дані з пристрою чи активувати його знову. Він не вимагає ніяких дій з вашого боку і є ще одним заходом безпеки, призначеним для запобігання крадіжки та несанкціонованого використання вашого телефону.

Крок 4: Загубіть пристрій iOS

Очевидно, це не рекомендується, але пошук вашого пристрою iOS, коли він загублений, швидше за все, є причиною того, що ви вирішили скористатися додатком.

Крок 5: Знайдіть пристрій iOS

Втратившись, ви можете використовувати інший пристрій iOS або отримати доступ до свого облікового запису iCloud в Інтернеті, щоб знайти загублений або вкрадений iPhone. Знову ж таки, майте на увазі, що неможливо знайти пристрій, якщо ви не активували функцію Знайти мій iPhone до того, як втратити його.

Використання іншого пристрою iOS

відчинено Знайди мій iPhone як описано в кроці 2 (значок нагадує радіолокаційний дисплей старої школи), а потім введіть свої облікові дані для входу в iCloud у відповідні поля. Увійшовши, виберіть загублений або викрадений пристрій зі списку пристроїв, налаштованих за допомогою функції Знайти iPhone, щоб переглянути місце розташування пристрою.

Попередня Наступна 1 з 3

Додаткові опції для віддаленого протирання телефону та змушення його відтворювати звук - доступний через Дії опція, розташована в нижній частині дисплея - також доступні, а також інтуїтивно зрозумілий режим втрати, який надає опції блокування пристрою за допомогою чотиризначного пароля та відображення вибраного вами контактного телефону безпосередньо на екрані блокування.

Використання вашого облікового запису iCloud в Інтернеті

Відкрийте свій улюблений браузер і перейдіть на домашню сторінку iCloud перед тим, як увійти за допомогою свого Apple ID та пароля. Потім натисніть великий Знайди мій iPhone , виберітьУсі пристроїу верхній частині вікна та виберіть загублений або викрадений пристрій із отриманого списку активованих пристроїв.

У верхньому правому куті мають з’явитися додаткові опції віддаленого очищення телефону та змусити його відтворити звук, а також інтуїтивно зрозуміла кнопка "Втрачений режим", яка надає параметри блокування пристрою чотиризначним кодом доступу та відображення контактного номера телефону на власний вибір безпосередньо на екрані блокування.

Крок 6: Вживайте заходів

Знайшовши пристрій iPhone або iOS, скористайтеся однією з вбудованих функцій Find My iPhone, щоб відновити пристрій. Торкніться сірого Відтворити звук кнопку з динаміком, щоб телефон протягом двох хвилин безперервно відтворював високий пінг, або торкніться сірого Стерти iPhone , а потім - Стерти iPhone підтвердження, щоб повністю стерти з пристрою весь вміст та налаштування.

Якщо у вас iOS 6 або пізнішої версії, торкніться середньоїВтрачений режим, а потім -Увімкніть втрачений режимпідтвердження перед введенням номера телефону, за яким можна зв’язатися. Потім торкніться зеленогоДаліу правому верхньому куті, введіть потрібне повідомлення в текстове поле, що з’явиться, і торкніться зеленогоГотово, щоб активувати повідомлення.

Немає гарантії, що дзвінок, стирання чи обмін повідомленнями допоможуть вам повернути пристрій - незалежно від того, чи знаєте ви його точне місцезнаходження. І якщо його було вкрадено, а не протистояти самому потенційному злодієві, доцільно зв’язатися зі своїм постачальником послуг та поліцією, повідомивши їх про ситуацію та ваші наміри відновити пристрій. Ви ніколи не знаєте, коли все може загостритися, як у Сан-Франциско в 2012 році.

Останні повідомлення