Як користуватися Картами Google та отримати доступ до її найкращих функцій

Карти Google - це зручний спосіб навігації до місця призначення, відкриття місцевих підприємств та вивчення незнайомих районів. Карти Google вирізняються своїм зручним інтерфейсом та навігаційними функціями, але ми впевнені, що ви не знаєте про кожну функцію цього інструменту. Google регулярно оновлює Карти, додаючи нові функції для покращення вашого досвіду та спрощення використання програми.

Протягом багатьох років Google додав функції, які дозволяють зберігати улюблені місця, ділитися своїм місцезнаходженням з друзями та отримувати персоналізовані рекомендації. Ось декілька корисних, але менш відомих функцій, таких як режим анонімного перегляду, перегляд у режимі реального часу, збереження улюблених місць або обмін своїм місцезнаходженням у режимі реального часу.

Як грати свої мелодії

як користуватися картами Googleяк користуватися картами Googleяк користуватися Google Mapsяк користуватися картами Googleяк користуватися картами GoogleМузична функція Карт Google

Незважаючи на всю зрозумілу спрямованість на напрямки руху та глибину самих Карт Google, легко забути, що Google Maps також має елементи керування музикою для таких популярних музичних сервісів, як Spotify, Apple Music та Google Play Music (лише для Android). Ось як розпочати вечірку. Спочатку переконайтеся, що ви є членом музичної служби, якою ви хочете користуватися, і увійдіть до цієї програми на своєму телефоні. Потім виконайте наступні кроки.

 • Увійдіть у Налаштування Карт Google із піктограми ідентифікатора зображення у верхньому правому куті вкладки Огляд і торкніться Налаштування.
 • Під Налаштування, знайдіть і торкніться Навігація або Налаштування навігації (Android).
 • Торкніться Елементи керування відтворенням музики або увімкніть Показати елементи керування відтворенням мультимедіа (Android). Для Android Google Play Музика є мультимедійним додатком за замовчуванням.
 • Під Підключіть ЗМІ до Карт Google, виберіть Apple Music або Spotify. Постукування Помічник медіа-провайдера за замовчуванням на Android надає вам список альтернатив за замовчуванням, включаючи YouTube Music, Pandora, Spotify, Deezer та інші через Google Assistant. Просто виберіть ту, на яку ви підписані.
Музика Android Mapsяк користуватися Google Maps androidmusic2 - -як користуватися Google Maps androidmusic3 - -як користуватися Google Maps androidmusic4 - -

Як знайти доступні транзитні маршрути

Google Maps тепер допомагає людям з проблемами мобільності користуватися громадським транспортом, спеціально визначаючи маршрути, доступні для інвалідних візків. Ось як ним користуватися.

Доступ до Карт Googleяк користуватися картами Google, доступними2
 • Введіть пункт призначення в програму.
 • Торкніться Напрямки і виберіть піктограму громадського транспорту.
 • Торкніться Варіанти і в розділі Маршрути виберіть Доступ для людей на інвалідних візках.
 • Коли ви вибираєте цей параметр, Карти Google відображають список маршрутів, зручних для інвалідних візків, якщо вони доступні для цього місця.

Як користуватися картами приміщень

Не кожне місце пропонує внутрішній план поверху, але для тих, хто це робить, ви можете використовувати Google Maps, щоб допомогти вам орієнтуватися навколо великого, складного місця, наприклад, станції Пенн у Нью-Йорку. Ось як це зробити.

як користуватися картами Googleяк користуватися картами Googleяк користуватися картами Googleяк користуватися картами Googleяк користуватися картами Googleвнутрішні картияк користуватися картами Googleяк користуватися картами Google
 • Запустіть Карти Google на своєму смартфоні або планшеті.
 • Шукайте місце (наприклад, станція Пенн в Нью-Йорку), яке пропонує карту приміщень.
 • Збільште карту, щоб побачити план поверху.
 • Виберіть рівні, які вас цікавлять.
 • Щоб дізнатись більше про місце, торкніться його на карті.
 • Для пошуку використовуйте повністю збільшене відображення карти.

Як користуватися вкладкою Збережені

Збережена вкладка Карти Google

Будь то улюблене місце чи магазин чи щось, що ви просто хочете перевірити в майбутньому, Карти Google Збережено вкладка, розташована посередині нижньої панелі значків, об’єднує все, щоб запропонувати доступ до ваших улюблених місць або речей. Списки, позначені елементи, бронювання, елементи, за якими ви стежите, або завантажені карти більше не поховані в інших меню.

Як користуватися Contribute

Вкладка Google Maps Contribute

Скажімо, ви хочете написати відгук про ресторан або взяти до відома місцеву визначну пам'ятку чи магазин, нове оновлення Карт Google тепер пропонує цілу вкладку, присвячену цим пунктам, на головному екрані програми. Якщо ви раніше використовували Google Street View для розміщення 360-градусних панорам улюблених місць, вони також відображатимуться поруч із вашим числом переглядів, оцінками "подобається" та коментарями. Це не нова функція, але оновлення значно полегшує пошук та використання.

Як користуватися Live View

Перегляд у режимі реального часу на Картах Google

Google додав нову можливість у свою функцію карт доповненої реальності Live View (тепер у бета-версії), яка дозволяє бачити напрямок, куди потрібно йти, та відстань до пункту призначення, а не загальні покрокові вказівки. Він розроблений як наземний посібник, який допоможе вам точно визначити, де робити повороти або з якого шляху починати ходьбу. Це доповнення спрямоване на допомогу пішим людям, які повинні знати, чи йдуть вони у правильному напрямку, але не потребують покрокових інструкцій. Під час прогулянки торкніться пункту призначення Напрямок внизу екрана, а потім кнопку Прогулянка вгорі. Потім натисніть Live View кнопку. Додаток використовує штучний інтелект для накладання стрілок та прогулянкової карти, якою слід слідувати пішки.

Як увімкнути режим анонімного перегляду

Режим анонімного перегляду Карт Google

Якщо ви хочете нанести на карту розташування та орієнтуватися на Картах Google без додатка, який фіксує ваш пошук або історію місцезнаходжень, тоді ви можете використовувати режим анонімного перегляду. Оскільки Google додав режим інкогніто на Карти Google, ви також можете запобігти вашим пошукам та навігації впливати на персоналізовані рекомендації, які ви отримуєте. Щоб увімкнути його, торкніться зображення профілю вгорі праворуч, а потім торкніться Увімкніть режим анонімного перегляду. Ви побачите, як піктограма вашого зображення змінилася на піктограму анонімного перегляду, тому вас ніколи не бентежить, в якому режимі ви перебуваєте. Щоб знову вимкнути її, натисніть Анонімний вгорі праворуч і торкніться Вимкніть режим анонімного перегляду. Зауважте, що інші програми чи служби, що працюють на вашому пристрої, можуть продовжувати відстежувати ваші рухи чи пошуки, навіть якщо ввімкнено режим анонімного перегляду.

Як зберегти домашню та робочу адреси

Встановіть дім на Картах Google

Якщо ви використовуєте Карти Google для пересування містом з роботи чи дому, спершу потрібно зберегти ці важливі адреси в додатку. Ось як це зробити в найновішій версії. Запустіть Карти Google, натисніть Збережено на панелі піктограм внизу екрана та торкніться значка Позначені вгорі. Щоб вперше ввести домашню адресу або змінити домашню, якщо ви переїхали, торкніться значка з трьома крапками на Додому лінія. Звідти ви можете вибрати нове місце на карті, вибрати контакт з новою адресою (або власною контактною карткою), змінити піктограму «Домашня сторінка» або отримати вказівки до цієї адреси з будь-якого місця, де ви зараз перебуваєте. Ви можете виконати ту саму процедуру для свого робочого місця та торкнутися гаразд. Тепер ви можете попросити Карти Google перейти додому або на роботу, а не вводити адресу. Ви також можете шукати такі предмети, як „ресторани поруч із роботою”, і отримати список пропозицій, які ви можете відфільтрувати за годинником, типом кухні, рейтингами та тим, чи їли ви там раніше.

Як швидко отримати вказівки

Швидкі вказівки Google Maps

Кожен, хто користується навігацією на Картах Google, знає навігаційну функцію, яка пропонує голосові вказівки, покрокові вказівки. Але є чудовий ярлик для його запуску. Ви можете знайти місце або торкнутися його на карті, а потім доторкнутися та утримувати синій Напрямки внизу праворуч, і Карти Google виберуть найкращий маршрут і запустять прямо в Навігація режимі. Якщо ви хочете змінити маршрут або змінити вид транспорту, просто натисніть його один раз, внесіть зміни, а потім натисніть Почніть.

Як поділитися своїм місцезнаходженням у реальному часі

Спільне використання геоданих на Картах Google

Якщо ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням у режимі реального часу з родиною чи друзями, натисніть на своє посвідчення особи, а в меню, що з’явиться, натиснітьСпільне використання геоданих. При цьому з’являється нове меню з синім кольором Розпочати кнопку. Ви можете поділитися своїм місцезнаходженням з людьми у ваших контактах протягом 1 години, Поки ви цього не вимкнете, або скористайтеся кнопкою плюс або мінус, щоб додати або відняти час спільного використання місцезнаходження. Якщо у них є обліковий запис Google, він поділиться вашою позицією із зазначеними людьми у своєму додатку Google Maps або надішле як посилання, яке вони можуть торкнутися. Ви також можете поділитися своїм місцезнаходженням за допомогою безлічі інших програм, таких як Повідомлення. Кожен, хто ділиться з вами своїм місцезнаходженням, матиме власну вкладку у верхній частині екрана, і ви можете натиснути на неї, щоб побачити, де вони перебувають.

Як поділитися місцезнаходженням

Спільне використання геоданих на Картах Google

Щоб поділитися місцем, яке вам подобається, незалежно від того, перебуваєте ви там зараз чи ні, просто натисніть і утримуйте будь-яке місце на карті, щоб скинути шпильку. Торкніться розділу адреси внизу екрана, щоб розгорнути його, а потім торкніться Поділитися. Ви побачите спливаючий список програм, якими ви можете поділитися своїм місцезнаходженням. Ви також можете надіслати фотозйомку місця.

Як переглянути Перегляд вулиць на мобільному телефоні

Перегляд вулиць Google Maps

Якщо ви хочете побачити фотографію обраного вами місця, використовуйте Перегляд вулиць. Щоб отримати доступ до неї, торкніться і утримуйте на карті, щоб накинути шпильку на ваше місцезнаходження, а потім торкніться внизу, де написано Опущена шпилька (або адреса) для розкриття інформації. Ви також повинні побачити зображення місця внизу екрана. Торкніться цього, і ви перейдете на Перегляд вулиць. Щоб поділитися цим Переглядом вулиць, торкніться меню у верхньому правому куті, а потім торкнітьсяПоділитися.

Як знайти місця поблизу

Вкладка "Огляд Карт Google"

Коли ви точно не знаєте, що шукаєте - або шукаєте кілька речей, - Досліджуйте вкладка для вас. Незалежно від того, чи це газова машина, захоплення вечері та кіно, пошук гідного місця для проживання чи прогулянка парком, Google Maps охоплює місцеві цікаві місця. Торкніться значка Досліджуйте внизу ліворуч на екрані ви побачите список найближчих місць та заходів. Вкладки у верхній частині екрана спрямовують вас до певних предметів, таких як ресторани, кава, готелі, бари, атракціони, парки та газ, щоб допомогти звузити пошук.

Ви також можете шукати спеціально, набравши безпосередньо на панелі пошуку вгорі або за допомогою голосового пошуку, торкнувшись значка мікрофона у верхньому правому куті. Що б ви не шукали, ви побачите рейтингові списки, їх відстань від вашого місцезнаходження, години роботи та те, чи відкриті вони чи закриті. Ви часто можете зателефонувати у компанії просто з інтерфейсу Карт. Якщо посунути інформаційну панель вниз, ви побачите, що вони навіть позначені на вашій карті.

Як збільшити карту однією рукою

Збільшення Карт Google

Всім відомо, як використовувати жест притискання, щоб збільшувати та зменшувати масштаб, але ви також можете збільшити масштаб однією рукою на Картах Google. Подвійне натискання збільшить частково, але є ще один варіант. Двічі торкніться карти, залишивши на ній палець або великий палець вдруге, і ви побачите, що можете провести пальцем вниз, щоб збільшити, і проведіть вгору, щоб зменшити. Спочатку може бути трохи незручно, але воно є, якщо вам це потрібно.

Як переглядати карти в автономному режимі

Карти Google офлайн

Для користування Картами Google не завжди потрібно бути в Інтернеті. Трохи плануючи, ви також можете завантажувати та переглядати Карти Google в автономному режимі. Наприклад, якщо ви плануєте поїздку до Окленда, ви б запустили програму, шукайте Окленд, а потім виберітьЗавантажити кнопку. Якщо ви користуєтеся більшими площами, вам буде запропоновано вибрати меншу площу та попередити, скільки місця він буде зайняти на вашому пристрої, перш ніж він почне завантажуватися у фоновому режимі.

Збережені карти відображатимуться в меню Карт Google, до якого можна перейти, торкнувшись зображення вашого ідентифікатора Google у головному Досліджуйте вкладку. Один пункт у списку варіантів - Офлайн-карти, і саме тут ви можете переглянути завантажений файл. Термін дії цих карт закінчується через один рік, але ви можете оновити їх у будь-який час. Офлайн-карти досить обмежені. Ви не можете отримати покрокові вказівки або шукати карти, коли ви в режимі офлайн.

Як зберегти улюблені місця

Карти Google зберігають вибранеГромадський транспорт Google Maps

Карти Google показують вам нещодавні пошуки, коли ви натискаєте на рядок пошуку, але ви можете легко зберігати місцеположення, що в майбутньому допоможе заощадити час, коли ви знову будете шукати місце. Щоб зберегти місце, торкніться місця, яке потрібно зберегти на карті, розгорніть інформацію, торкнувшись адреси внизу, а потім торкніться Зберегти. Ви можете зберегти його як улюблене місце за допомогою піктограми серця, позначити як місце, куди хочете відправитися, або додати до списку зірочок. Ви можете знайти свої улюблені та збережені місця під Збережено внизу головного вікна.

Як перевірити розклад руху автобусів та поїздів

Громадський транспорт Google Maps

Карти Google можуть допомогти вам дістатись туди, куди ви хочете їхати на громадському транспорті, і встигнути туди вчасно, дозволяючи вам перевіряти розклад руху автобусів та поїздів. Просто введіть місце пошуку, до якого ви хочете подорожувати, у рядку пошуку, натисніть Напрямки і натисніть на піктограму поїзда у верхній частині. Ви побачите список варіантів, виходячи з поточного часу. Якщо ви хочете перевірити, чи доступний пізніший поїзд, або побачити, коли останній поїзд відправляється, натисніть, де написано Виїзд оі введіть певний час, або ви можете натиснути Останній щоб знайти останню доступну опцію. Ви також можете відфільтрувати результати за видами транспорту (автобус, поїзд, метро) і встановити переваги щодо меншої кількості пересадок або менше прогулянки черезВаріанти у верхньому правому куті. Він навіть посилається на Lyft, який запустить окремий додаток Lyft, щоб зателефонувати на проїзд, якщо ви вибрали це.

Як змінити вигляд карти

Перегляди карти Google

У Google є кілька видів Карт, включаючи типи карт та деталі карт. Основними типами карт є За замовчуванням (наприклад, плоский атлас), Супутник та Місцевість. Ви можете переглядати кожен з них окремо, але ви також можете наносити деталі, наприклад Транзит, Рух, і Велоспорт до кожного з основних поглядів. Щоб побачити варіанти Карт, торкніться піктограми у верхньому правому куті, яка виглядає як два шари, що складені, і ви знайдете варіанти перегляду дляСупутник і Місцевість. Ви завжди можете нахилити свою карту та отримати ізометричний вигляд на Картах Google. Торкніться і утримуйте на карті двома пальцями, злегка розведеними, а потім проведіть пальцем вгору. Рух пальцями круговими рухами буде обертати карту. Місцевість варіант покаже деякі пагорби, але також іноді відображається внутрішній план певних місць.

Як користуватися голосовими командами

Голос Карт Google

Карти Google приймають голосові команди. Просто натисніть піктограму мікрофона у верхньому правому куті, а потім промовте пункт призначення. Ви також можете сказати Гаразд, Google або Привіт, Google якщо у вас налаштовано Google Assistant. Ви можете вимкнути голос, вимовляючи Без звуку або Будь тихим. Ви також можете сказати Показати затори, попросіть це Показати альтернативні маршрути, або скажіть Наступний поворот щоб з’ясувати, який наступний поворот. Багато опцій мають кілька тригерів, і існує безліч можливостей. Ви можете переглянути повний список голосових команд Google, щоб отримати детальний підсумок різних команд.

Як отримати вказівки для кількох місць

Карти Google кілька напрямків

Ви можете скласти маршрут із кількома місцями на Картах Google. Для цього встановіть вказівки для свого першого місця, як зазвичай, а потім торкніться кнопки з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть Додати зупинку. Додайте скільки завгодно місць, а потім торкніться Готово. Тепер Карти Google направлятимуть вас до кожного місця по черзі.

Як створити власні карти

Спеціальна карта Google Maps

Google пропонує повний набір інструментів для створення власних власних карт для сім’ї та друзів, що дозволяє вам позначати маршрути, визначні місця, напрямки тощо. Для початку переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Google, а у веб-переглядачі перейдіть у розділ «Мої карти». Легко встановити місце розташування та позначити свої POI та маршрути, але ви також можете імпортувати шари та дані, розфарбувати різні області та маршрути тощо. Ваші творіння автоматично зберігаються на вашому Google Drive, і ви можете знайти їх у додатку Карти Google на своєму телефоні під Збережено> Карти вкладку. Якщо ви вперше спробуєте створити власну карту, вам слід отримати короткий підручник із порадами.

Як зберегти місце паркування

Парковка Google Maps

Легко забути, де саме ви припаркували машину, але ви можете покластися на Карти Google, які досить добре відстежують це автоматично, хоча це залежить від ваших налаштувань місцезнаходження. Ви також можете зберегти місце для паркування вручну. Торкніться блакитної крапки, яка позначає ваше поточне місце розташування після того, як ви припаркувались, а потім виберіть Збережіть свою парковку і це буде позначено на вашій карті. Ви також можете торкнутися, щоб побачити визначні пам'ятки поблизу. Якщо це часта проблема для вас, перегляньте найкращі програми Find My Car.

Як перевірити рух

Трафік Google Maps

Аналіз трафіку постачається разом із Google Maps. Зручна функція може допомогти вам знайти найкращий маршрут і уникнути заторів. Карта дозволяє аналізувати затори за замовчуванням, коли ви запитуєте вказівки між двома місцями. Червоні області вказують на дублювання дорожнього руху, помаранчевий - це затор, а зелений - прозорий. Ви також побачите піктограми, щоб точно визначити дорожнє будівництво та камери швидкості. Ви також можете перевірити затори, коли ви просто переглядаєте. Якщо ви повернетесь до нашого підказки щодо перегляду вище, ви побачите Рух вказаний як варіант, який можна накласти. Потім кожного разу, коли ви відкриваєте Карти Google, ви побачите поточну інформацію про дорожній рух.

Як перевірити стоянку

Перевірка стоянки Google Maps

Одна справа - кудись потрапити, не загубившись. Але паркування може бути навіть більше кошмаром, ніж навігацією. Міста, особливо, можуть бути складними, коли справа стосується паркування. На щастя, Google Maps також пропонує поради щодо паркування для деяких місць. Щоб скористатися цією функцією, підключіть своє місцезнаходження та перевірте Напрямки екран. Ви можете побачити a P значок біля часу та відстані внизу. Натисніть на піктограму, і ви отримаєте вказівку на те, наскільки важко знайти парковку біля свого місця. У деяких районах ви також побачите Знайдіть стоянку варіант. У спливаючому списку буде вказано можливі місця паркування поблизу.

Як зателефонувати на проїзд

Карти Google викликають таксі

Коли ви знаєте, що парковку буде неможливо, виклик на проїзд є гарною альтернативою. Незалежно від того, чи ви пішки, чи забезпечите собі занадто далеко місце для паркування, ви можете використовувати Карти Google для отримання інформації про Uber та Lyft.

У верхній частині Напрямки на сторінці є значок людини, яка вітає таксі. Натисніть на зображення, щоб побачити ваші варіанти. Вам потрібен обліковий запис Uber або Lyft, щоб користуватися цими послугами. Але коли у вас є обліковий запис, ви можете зв’язати його з Google Maps, що полегшує замовлення поїздки. Якщо у вашому регіоні немає опцій, піктограма привітання не з’явиться. У такому випадку перегляньте найкращі програми для спільного користування, щоб знайти можливі альтернативи.

Як задавати питання (лише для Android)

Якість Карт Google

Коли ви натискаєте на цікаве місце на Картах Google, ви можете отримати доступ до його сторінки. Сторінка про інформацію містить вказівки, посилання на дзвінок, основну інформацію, посилання на веб-сайт і часто деякі відгуки. Для популярних місць ви також знайдете Запитання та відповіді якщо прокрутити вниз, але лише у версії програми для Android. Сторінка "Про сторінку" та розділ "Запитання та відповіді" можуть стати корисною корисною інформацією, хоча іноді там також трапляються дурні коментарі.Ви також можете задавати запитання громаді, що особливо зручно, якщо місце закрите, і ви не можете зателефонувати.

Карти Google зручні для навігації, але додаткові функції полегшують життя незалежно від того, куди ви подорожуєте. Поділившись своїм місцезнаходженням з друзями і знайшовши кращу парковку, Карти Google мають рішення для кожного навігаційного завдання.

Останні повідомлення