Як встановити моди Minecraft

Minecraft користувачі не люблять, коли їм говорять, що вони можуть, а що не можуть будувати у своїй блокованій віртуальній пісочниці. На даний момент найкраща гра усіх часів, хіт-титул, швидше за все, нікуди не подінеться найближчим часом. Це настільки ж вигадливо, як і викликає звикання, завдяки високо налаштовуваному геймплею та функціям, які відкрили шлях для натиску модифікацій, які враховують продуктивність гри та гравця в будь-якій кількості напрямків.

На щастя, доброзичливий Minecraft Спільнота випускає неабияку частку модів з моменту виходу гри 2009 року, хоча і з рівнем зростаючої складності та схожістю на Лего з кожним оновленням. І завдяки безлічі спеціальних запускових модулів запуску, ніколи не було простіше почати їх використовувати.

Ось наш посібник із встановлення Minecraft моди для кожної окремої платформи - незалежно від того, чи це повномасштабна переробка на ПК або простий додаток для консольних програвачів, ми покажемо вам, як виконати роботу.

Подальше читання

  • Найкращі моди Minecraft
  • Що таке Minecraft?
  • Як зробити сервер Minecraft

[Примітка автора: Це загальний огляд способу встановлення Minecraft моди, а не всеохоплюючий путівник. Встановлення може відрізнятися від моду до мода, тому обов’язково дотримуйтесь інструкцій щодо завантаження та встановлення, які зазвичай можна знайти в Інтернеті поряд із параметрами завантаження.]

Встановлення модів Minecraft на Windows і Mac

Є кілька різних способів запустити моди Minecraft, але найпростіший і найпопулярніший метод вимагає програми під назвою Forge. Ось як це працює:

Крок 1: Зайдіть на офіційний веб-сайт Forge і завантажте рекомендовану версію програмного забезпечення. Ви також можете встановити останню версію Forge, але вона може мати деякі невиправлені помилки, які вплинуть на вашу здатність правильно запускати деякі моди.

Крок 2: Завантажте моди, які ви хочете встановити, із надійного джерела. CurseForge - популярне місце з сотнями чудових модів на вибір. Однак не всі моди сумісні з усіма версіями Minecraft, або навіть з Forge. Не забудьте дослідити конкретний мод, який вас цікавить, щоб з’ясувати, чи сумісний він із вашим програмним забезпеченням.

Крок 3 (Windows): Створіть папку "mods" у .minecraft каталог. Ось цільова адреса:

C: Користувачі [ваше ім’я] AppDataRoaming.minecraft

Якщо папка AppData не відображається у Провіднику файлів, натисніть Переглянути у верхній частині програми, а потім перевірте Приховані предмети.

Якщо це ваш перший мод, у папці "mods" немає .minecraft папку. За допомогою .minecraft відкрити папку, клацніть правою кнопкою миші у Провіднику файлів та виберіть Новий слідом за ним Папка у спливаючому меню. Назвіть цю папку "моди".

Крок 3 (Mac): Створіть папку "mods" у майнкрафт каталог. Ось цільова адреса:

~ / Бібліотека / Підтримка додатків / Майнкрафт

Ви можете швидко отримати доступ до цієї папки за допомогою Command + Shift + G комбінація клавіш. Або відкрийте Шукач, натисніть Іди у рядку меню та відкрийте Бібліотека , натиснувши Варіант ключ. відчинено Підтримка додатків слідом за ним майнкрафт після того.

Опинившись, клацніть правою кнопкою миші в цій папці, виберіть Нова папка у спливаючому меню та назвіть його "моди".

Крок 4: Перемістіть завантажений мод в моди папку.

Встановлено Minecraft Forge

Крок 5: Біжи Minecraft, але спочатку переконайтеся, що ваш обліковий запис Forge активний. Якщо ні, ваші моди не завантажуватимуться належним чином.

Це воно! Як ми вже згадували, в Інтернеті, окрім Forge, є ще кілька запуску модів, наприклад LiteLoader, так що ви завжди можете робити покупки, якщо вам не подобається все, що вона може запропонувати. З огляду на це, він найпопулярніший з певних причин, і більшість нових модифікацій зазвичай сумісні з програмним забезпеченням.

Встановлення модів Minecraft на консолі та Windows 10 (додаток)

Майнкрафт ринок

На жаль, моди не роблять технічно існують для Minecraft на Xbox One та PlayStation 4. Натомість гравці мають доступ до доповнень. На відміну від модів, ці доповнення не є безкоштовними і мають суворі обмеження порівняно з модами для ПК. Однак вони все ще кращі, ніж нічого, і їх неймовірно просто встановити.

Крок 1: Запуск Minecraft на консолі та виберіть Ринок в головному меню.

Крок 2: Виберіть Skin Skin, World, Texture Pack або Mash-Up Pack.

Крок 3: Використовуйте Minecoins або кредитну картку, щоб придбати надбудову.

Встановлення модів Minecraft на iOS та Android

Моди Аддони для MCPE

Як і консолі, портативні версії Minecraft не дозволяти справжні моди. На щастя, все ще існує спосіб отримати надбудови за допомогою сторонніх додатків під назвою Mods for Minecraft PE, BlockLauncher та Add-ons for Minecraft. Ось як це працює:

Лише для Android

Крок 1: Встановіть BlockLauncher із магазину Google Play. Це спеціальна програма запуску для завантаження модів.

Крок 2: Дотримуйтесь інструкцій, перелічених BlockLauncher, щоб налаштувати програмне забезпечення для вашого конкретного пристрою.

Крок 3: Встановіть моди для Minecraft PE з магазину Google Play. Цей інструмент завантажує та встановлює моди.

Крок 4: Шукайте або переглядайте сотні модів, поки не знайдете потрібний.

Крок 5: Клацніть на Встановити , і вона повинна автоматично застосовуватися до вашої гри.

iOS та Android

Додатки для Minecraft Android

Крок 1: Встановіть доповнення для Minecraft з App Store або Google Play Store.

Крок 2: Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб вибрати та встановити доповнення.

Модефікувати свою гру сьогодні простіше, ніж було коли-небудь раніше. Виділіть кілька хвилин на обідню перерву, щоб переглянути весь цікавий новий вміст, доступний для Minecraft - ми впевнені, ви знайдете щось, що кидається в очі.

Останні повідомлення