Як відстежувати телефон Android

Втрата мобільного пристрою - особливо смартфона - є головним фактором стресу. Це тому, що наші пристрої несуть величезну частину нашої приватної інформації та потенційно конфіденційних даних, які, якщо їх загубити або вкрасти, можуть мати згубні або душевні наслідки.

Якщо ви використовуєте пристрій Android, можна скористатися інструментами та кроками, які допоможуть вам знайти його місцезнаходження, якщо ви втратите його або втратите, або станете жертвою крадіжки. Ось декілька зручних у вашому розпорядженні ресурсів, якими ви можете користуватися, доки телефон увімкнено та підключений до мобільної мережі або мережі Wi-Fi. Ми настійно не рекомендуємо використовувати телефонні трекери, щоб стежити за оточуючими людьми або в будь-яких незаконних цілях.

Знайти мій пристрій

Функція Android Find Myяк відстежувати знахідку телефону для androidяк відслідковувати пошук телефону для Android3як відстежити android телефон знайти4як відслідковувати пошук телефону для Android5як відслідковувати пошук телефону для android6як відслідковувати пошук телефону для android7як відстежити android телефон find8як відслідковувати пошук телефону для Android9

Додаток Google Find My Device - обов’язковий для користувачів Android та один з наших улюблених додатків Android. Якщо ви додали обліковий запис Google на свій пристрій Android, функцію «Знайти пристрій» увімкнено автоматично. Ви можете перевірити, чи працює служба, перейшовши на Налаштування> Google> Безпека> Знайти пристрій, і переконавшись Знайти мій пристрій увімкнено.

Наступна послідовність була записана на LG V40 ThinQ під управлінням Android 10. Один пошук відстежує всі пристрої, на яких ви ввійшли. Функції включають відстеження телефону, планшета або розумного годинника за допомогою GPS, віддалене стирання, відтворення звуку або блокування пристрою.

Додаток спрощує пошук загубленого пристрою та завантажує його безкоштовно з магазину Play. Після встановлення програми він попросить вас увійти в систему та переконатися, що відстеження місцезнаходження ввімкнено. Після встановлення та запуску програми ви зможете знайти свій пристрій, якщо його ввімкнено та підключено до Wi-Fi або мобільних даних.

Android Знайти мій пристрій

Щоб відстежувати свій пристрій, ви також можете перейти на веб-сайт Знайти пристрій у будь-якому браузері, будь то на комп’ютері чи іншому смартфоні. Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Google, ви можете ввести "знайти мій телефон" у вікні пошуку Google. Якщо ваш загублений пристрій має доступ до Інтернету, а відстеження місцезнаходження ввімкнено, ви дізнаєтесь, де він знаходиться. Однією з чудових особливостей тут є те, що ви можете заблокувати пристрій і написати повідомлення із супровідним номером телефону. Таким чином, якщо хтось знаходить або має ваш пристрій, їм залишається лише натиснути Зателефонуй мені кнопку на екрані, щоб зателефонувати за вказаним номером телефону. Ви також можете відтворити (дуже гучний) звук або видалити телефон дистанційно.

Якщо ви відстежуєте свій телефон за допомогою браузера, вам доведеться увійти у свій обліковий запис Google. Не забудьте вийти, якщо ви отримували доступ до послуги із чужого смартфона або браузера на настільному комп'ютері, тоді ви захочете вийти з усіх своїх облікових записів, коли закінчите. Якщо ви залишите свій обліковий запис увійденим, кожен, хто має доступ до цього комп’ютера, зможе відстежувати ваш смартфон. Додаток займає лише хвилину для встановлення та налаштування, і оскільки він настільки простий у використанні, він повинен бути вашим першим вибором для пошуку загубленого пристрою Android.

Знайди мій мобільний

Знайди мій мобільнийЗнайди мій мобільнийЗнайди мій мобільний

Якщо у вас є телефон Samsung, такий як Samsung Galaxy S10, ви можете скористатися послугою Samsung Find My Mobile. Для використання вам знадобиться обліковий запис Samsung. Ви можете знайти опцію в Налаштування> Біометричні дані та безпека> Find My Mobile де ви можете увімкнути послугу та вирішити, чи хочете ви дозволити Дистанційне розблокування і Надіслати останнє місце. С Дистанційне розблокування, Samsung зберігає ваш PIN-код, пароль або шаблон, тому ви можете розблокувати його, навіть якщо забудете, але він також може використовуватися для віддаленого управління телефоном. Надіслати останнє місце надсилає останнє відоме місцезнаходження вашого телефону на сервери Samsung, коли акумулятор збирається видавати, тому варто його включити. Ви також можете ввійти на веб-сайт Samsung за допомогою свого облікового запису в будь-якому браузері, щоб відстежувати загублений телефон або планшет.

Альтернативні варіанти

Якщо виробник вашого пристрою не пропонує якусь послугу відстеження, як Samsung Find My Mobile, і ви не хочете користуватися послугою Google Find My Device, є ще кілька варіантів. Більшість найбільших перевізників у США пропонують якусь послугу відстеження телефонів, але, можливо, вам доведеться доплатити за неї. Існує також ряд сторонніх додатків, які пропонують можливість відстеження телефону, хоча багато з них також беруть плату за передплату. Якщо ви вдаєтеся до стороннього додатка, перед входом обов’язково прочитайте політику конфіденційності.

Останні повідомлення