Як знайти власний номер телефону на Android та iOS

Чи знаєте ви свій номер телефону напам'ять? Ті з нас, хто зберігає один і той же номер телефону роками, можуть його вже не використовувати. Але для тих, хто нещодавно змінив номери або має кілька ліній для роботи, таке просте запитання, як "який у вас номер телефону", може призвести до незручної ситуації. На відміну від того, коли кожен мав стаціонарний телефон і міг продекламувати свій номер телефону з такою ж готовністю, як і домашня адреса, зі смартфонами все інше. Як і більшість людей, ви, мабуть, не часто дзвоните на власний номер стільникового телефону - а якщо так, то він, швидше за все, вказаний у Вибраному, - тому ви можете не знати про це з голови. З цією реальністю з’являється знайома паніка, коли новий знайомий запитує ваш номер, а ви нічого не знаєте.

Не хвилюйтеся - ви не самотні. Незалежно від того, використовуєте ви пристрій iOS або Android, ви можете швидко знайти власний номер на телефоні, якщо знаєте, де шукати. Ми покажемо вам, як це зробити.

Знайдіть свій номер телефону на iOS

Номер телефону, як це зробитияк знайти свій номер телефону в android та ios ph2як знайти свій номер телефону в android та ios ph3як знайти свій номер телефону в android та ios ph4

Шукати свій номер телефону в iOS легко і зручно, оскільки більшість користувачів iOS використовують ту саму версію. Ви можете легко знайти свій номер телефону двома способами: програма Контакти або в налаштуваннях. Ми покажемо вам кроки в iOS 13.

  • Контакти: Відкрийте Телефон , торкніться Контакти, і ваш номер буде першим у списку.
  • Налаштування: Перейдіть до Налаштування> Телефон і Мій номер буде першим полем у списку. Звичайно, ви можете змінити або відредагувати це, якщо хочете, натиснувши номер.

Знайдіть свій номер телефону на Android

Не дивуйтесь, коли виявите деякі варіанти кроків, необхідних для пошуку власного номера телефону на пристрої Android. Це пов’язано з тим, що користувачі Android можуть використовувати різні версії операційної системи та через різницю в тому, як операційна система впроваджена на різних марках пристроїв. Отже, обов’язково існують різні інтерфейси, залежно від того, який пристрій ви використовуєте та яку версію ОС ви запускаєте. Однак загалом усі дороги починаються з налаштувань.

Наведений нижче приклад наведено на LG V40 ThinQ під управлінням Android 10.

Пошук телефонних номерів на Androidяк знайти свій номер телефону в android та ios ph6як знайти свій номер телефону в android та ios ph7як знайти свій номер телефону в android та ios ph8як знайти свій номер телефону в android та ios ph9
  • Перейдіть до налаштувань і знайдіть номер телефону у рядку пошуку.
  • Результат дасть вам шлях: Система> Про телефон> Стан.
  • Або запустіть програму Контакти, і ви побачите власну контактну інформацію вгорі.

Наведений нижче приклад наведено зі старішого Samsung Galaxy S6 під управлінням Android 6.

Якщо у вас операційна система Android або щось дуже близьке - наприклад, Google Pixel або Nexus, або смартфони Lenovo Moto G, X або Z - перейдіть до Контакти додаток, і ви зможете побачити файл Я або моя інформація контакт у верхній частині списку контактів. Там знаходиться ваш номер телефону.

Для кожного телефону Android, незалежно від виробника, ви зможете знайти свій номер телефону, якщо перейдете до НалаштуванняПро телефон або про пристрій > СтатусМій номер телефону. Деякі телефони Android матимуть статус SIM-картки або SIM-картки, вказаний у списку Статус. Якщо це стосується вашого телефону, то там буде вказаний ваш номер. Якщо вам не хочеться колупатися, просто шукайте Мій номер телефону у рядку пошуку.

За допомогою телефону швидко можна знайти власний номер, і, привіт, ти будеш виглядати чемпіоном своїх друзів за те, що так швидко знайшов цю інформацію.

Останні повідомлення