Як завантажити фільми з Netflix для перегляду в режимі офлайн

Отже, ви збираєтеся сісти в літак або вскочити в машину для найдовшої у світі подорожі. Ви вже знаєте, що Wi-Fi буде недоступний, тож як ви можете дивитись улюблені фільми та телешоу на Netflix?

Як виявляється, зараз Netflix дозволяє завантажувати багато їх вмісту для перегляду в режимі офлайн - таким чином, ви все ще можете брати з собою улюблені телевізійні шоу та обов’язкові фільми у довгих поїздках та на літаках.

Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про те, як завантажувати вміст із Netflix на всі ваші пристрої. Наступні вказівки повинні працювати для iOS, Android та Windows 10, незважаючи на те, що вони специфічні для Windows.

Початок завантаження

Крок 1: Будьте в курсі

Перш за все, вам потрібно переконатися, що ваш додаток Netflix оновлений. Якщо ваш пристрій не налаштовано на автоматичне оновлення, просто натисніть на програму в App Store для пристроїв iOS (вам знадобиться версія 9.0 або новіша) або зробіть те ж саме в Google Play Store для пристроїв Android. Якщо ви плануєте використовувати Netflix для Windows 10, виберіть Зберігати на панелі завдань або Почніть меню, клацніть піктограму користувача та виберіть Завантажитиs або Оновлення. Нарешті, виберітьПеревірити наявність оновлень, і додаток Netflix почне оновлення.

Крок 2: Виберіть якість завантаження

Netflix пропонує два рівні якості завантаження: стандартний та високий. Останнє, здається, має високу роздільну здатність - десь між роздільною здатністю 720p та 1080p - хоча Netflix не вказує. Стандарт використовує менше місця на вашому пристрої і дозволяє швидше завантажувати вміст, тоді як High займає трохи більше місця та терпіння. Яким із них ви хочете скористатися, залежатиме від того, скільки вільного місця у вас на пристрої, і яким пристроєм ви користуєтесь. Наприклад, стандартний режим може добре виглядати на вашому новому телефоні, тоді як для планшета або ноутбука кращою може бути краща роздільна здатність.

Щоб вибрати, виберіть піктограму меню ліворуч і прокрутіть вниз до Налаштування програми. Звідти під Завантаження заголовок, натисніть або торкніться Якість відео і виберіть бажану якість. Далі в цій статті ми детально розберемо, скільки місця займає завантаження Netflix.

Крок 3: Виберіть отруту

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Не все на Netflix доступне для завантаження, але компанія спростила пошук завантажуваних заголовків, розмістивши їх у спеціальному розділі під назвою «Доступно для завантаження». Щоб знайти цю категорію, натисніть або торкніться значка Меню у верхньому лівому куті - це буде перший варіант під розділом Головна. Якщо ви шукаєте конкретні заголовки, ви дізнаєтесь, чи можна завантажити заголовок за допомогою піктограми завантаження, яка є стрілкою вниз із горизонтальною лінією під нею.

Крок 4: Почніть завантаження

Щоб розпочати завантаження заголовка, виберіть Завантажити значок, прикріплений до шоу або фільму, який ви хочете переглянути. Ось короткий підказка для користувачів Android: Додаток Netflix дозволяє вказати місце зберігання, яке потрібно завантажити. Раніше Netflix за замовчуванням використовував пристрій зберігання, на якому існує програма, але ви можете вставити карту microSD у свій смартфон, і тепер ви побачите опцію встановити її як місце завантаження за замовчуванням у меню налаштувань.

Крок 5: Перегляньте завантажені заголовки

Після завантаження весь вміст Netflix з’явиться в Завантажитирозділ, який можна знайти, вибравши кнопку меню у верхньому лівому куті програми (або нижній правій навігаційній панелі на мобільних пристроях). Мої завантаження папка знаходиться трохи вище Додому розділ. Час роботи заголовка, а також скільки місця він використовує, перераховані безпосередньо біля нього. Щоб відтворити епізод, просто натисніть або торкніться ескізу відео.

Попередня Наступна 1 з 2 Як завантажити фільми та телешоу з Netflix мої завантаження Марк Коппок / Цифрові тенденції Як завантажити фільми та телешоу з Netflix мій список завантажень Марк Коппок / Цифрові тенденції

Скільки місця мені потрібно?

Те, скільки місця займає завантаження, залежить від того, наскільки довгий заголовок, та роздільної здатності, в якому воно було завантажено. Тож ви можете зрозуміти цифри, ми продовжили і завантажили перший епізод Чужі речі та Netflix Ритуал як у стандартній, так і у високій якості.

Ритуал триває 94 хвилини. Стандартна версія фільму використовувала 542 Мб місця, тоді як варіант із високою роздільною здатністю займав 1,8 Гб. Перший епізод Чужі речі, з іншого боку, займає 48 хвилин і займає 197,1 МБ місця в стандартній якості та 310,1 МБ у високій. Перш ніж вибрати стандартну або високу якість, гарною ідеєю є подивитися, скільки вільного місця у вас на пристрої.

Що доступно?

Не всі шоу та фільми на Netflix доступні для завантаження, і це тому, що мережі, які їм належать, просили їх виключити зі списку. Однак є одна мережа, яка запропонувала весь свій вміст - Netflix. Кожен Netflix Original, з яким ми стикалися, був доступний для завантаження, зокрема Дивні речі, Каратель, і Помаранчевий - це новий чорний.

Оригінальні назви, що не належать до Netflix, доступні на момент написання статті, включали такі телевізійні шоу, як Кримінальний розум, Краще зателефонуй Саулу, Погано, Нова дівчина, Хороше місце, шоу 70-х, Джейн Діва, струмок Шітта,Анатомія Грей, і Офіс. Фільми, доступні для завантаження, включені Суперсімейні 2, Зчіпка, Яскравий, Людина-павук: У павук-вірш, Потрійний кордон,Тарзан, Вона вийшла з моєї ліги, і Ненависна вісімка.

Однак існують певні обмеження щодо того, скільки разів ви можете завантажувати деякі заголовки та скільки часу їх потрібно дивитись. Наприклад, ви не можете завантажити ту саму серію Офіс більше трьох разів за один розрахунковий цикл. Вам також потрібно буде переглянути кожну з них протягом місяця після завантаження, перш ніж вона закінчиться для перегляду в режимі офлайн.

Але це щедрий приклад. Іноді ви натрапляєте на фільм чи шоу, які можна завантажити лише один раз - як результат ліцензійної угоди, яку Netflix укладає з мережею, яка є її власником. Такі заголовки також втрачають силу через тиждень, якщо ви не виявляєте до них уваги, і мають тенденцію зникати через 48 годин після першого натискання на гру.

Як видалити заголовки?

Якщо ви вже переглядали завантажені заголовки або просто хочете звільнити місце для інших речей, зрештою ви захочете їх позбутися, особливо враховуючи, що одночасно можна завантажувати лише 100 речей. На щастя, є два способи зробити це, залежно від того, скільки вмісту ви хочете видалити одночасно.

Крок 1: Видалення одного заголовка

Якщо ви хочете видалити лише один заголовок за раз, ви можете зробити це за допомогоюМої завантаження розділ. Наприклад, у Windows 10 просто відкрийте заголовок, клацніть на Завантажено і виберіть Видалити Завантажити. Ви також можете натиснути на піктограму редагування олівця та вибрати заголовки для видалення.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 2: Видалення всіх заголовків

Ви можете видалити все в Мої завантаження розділу окремо, але якщо ви хочете очистити все одразу, існує простіший спосіб. Йти до Налаштування, потім просто натисніть на Видалити всі завантаження.

Останні повідомлення