Як виконати зворотний пошук зображень в Android або iOS

Більшість з нас знайомі з пошуком зображень, функцією пошукової системи, яка дозволяє розкривати зображення, безпосередньо пов’язані з вашими пошуковими термінами. Але є інший вид пошуку зображень, адже коли у вас вже є зображення, і вам потрібно знати його невідоме джерело чи походження, або знайти схожі зображення. Це називається зворотним пошуком зображень, і тепер це легко здійснити на пристрої iOS або Android. Ми покажемо вам, як це зробити.

Зворотний пошук зображення за допомогою Chrome

Пошук зображень Chromeяк виконати зворотний пошук зображень в android ios imagesearch2як виконати зворотний пошук зображень в android ios imagesearch3як виконати зворотний пошук зображень в android ios imagesearch4

Якщо ви використовуєте Chrome на Android або iOS, дуже просто виконати зворотний пошук зображень. Ось як розпочати.

 • Перейдіть до вибраного зображення в браузері Chrome.
 • Натисніть і утримуйте зображення, доки не з’явиться меню.
 • Натисніть Шукати в Google це зображення.
 • Дивіться результати.

Зворотний пошук зображення за допомогою Google Lens

Можливо, ваш пристрій Android постачається із попередньо встановленою програмою Google Lens, і програма все ще доступна окремо в магазині Apple App Store, а також у магазині Google Play. Ви можете використовувати його для зворотного пошуку зображень.

Google Lensяк виконати зворотний пошук зображень в android ios lens2як виконати зворотний пошук зображень в android ios lens3як виконати зворотний пошук зображень в android ios lens4
 • Перейдіть до зображення.
 • Торкніться піктограми "Об'єктив", щоб розпочати розпізнавання зображень.
 • Додаток ідентифікує зображення та надає альтернативні схожі зображення.

Зворотний пошук зображення на телефоні Android

як виконати зворотний пошук зображень в android ios gsearch111ПОШУК НАСТОЛЬНОГО НАБОРУ GOOGLEяк виконати зворотний пошук зображень в android ios gsearch4як виконати зворотний пошук зображень в android ios gsearch6як виконати зворотний пошук зображень в android ios gsearch7як виконати зворотний пошук зображень в android ios gsearch9

Якщо хтось надіслав вам зображення або ви вже завантажили його на свій телефон, ви можете завантажити його, щоб здійснити зворотний пошук зображення. Цей метод працює з будь-яким браузером Android. Щоб завантажити зображення для здійснення зворотного пошуку зображення, вам потрібна настільна версія пошуку зображень Google. Ось як розпочати.

 • Зайдіть на сторінку images.google.com у своєму браузері.
 • Вам потрібна настільна версія, тож вам потрібно буде її запитати. У Chrome торкніться трьох крапок у верхньому правому куті, щоб відкрити Більше меню.
 • Позначте Сайт на робочому столі варіант.
 • Натисніть на маленький значок камери, щоб отримати можливість завантажити зображення.

Зворотний пошук зображення на iPhone

як виконати зворотний пошук зображень в android ios ggsearch1як виконати зворотний пошук зображень в android ios ggsearch2як виконати зворотний пошук зображень в android ios ggsearch3

Ви також можете здійснити зворотний пошук зображення в iOS. Ось як розпочати.

 • Зайдіть на сторінку images.google.com у своєму браузері.
 • Вам потрібна настільна версія, тож вам потрібно буде її запитати. У Safari натисніть Поділитися , зі стрілкою вгору, щоб відкрити меню спільного доступу. У Chrome натисніть три крапкиБільшевнизу праворуч на екрані.
 • Прокрутіть параметри вниз, поки не знайдете Запит на робочий стіл і торкніться його.
 • Натисніть на крихітний значок камери, щоб отримати можливість завантажити зображення.

Зворотний пошук зображень через веб-сайт

У вас є ще кілька варіантів, якщо ви хочете виконати зворотний пошук зображень, незалежно від того, яку мобільну платформу чи веб-браузер ви використовуєте. Ось веб-сайт, який допоможе вам здійснити зворотний пошук зображень:

Зворотний пошук зображень за допомогою Tineye.comЗворотний пошук зображень за допомогою Tineye.comЗворотний пошук зображень за допомогою Tineye.com
 • У вибраному веб-браузері перейдіть на сторінку tineye.com.
 • Торкніться значка стрілки ліворуч від вікна пошуку, щоб завантажити зображення.
 • Ви можете зробити новий знімок за допомогою камери пристрою, вибрати зображення з фотогалереї або переглянути інше місце. Варіанти, які ви отримаєте, дещо відрізняються залежно від вашого телефону.
 • Після завантаження вашого зображення ви побачите всі знайдені збіги.

За допомогою програми виконайте зворотний пошук зображень

Існує ряд спеціальних додатків, призначених для здійснення пошуку за зворотним зображенням в Android або iOS, і всі вони можуть позбавити вас необхідності відкривати браузер кожного разу, коли ви хочете шукати картинку. Ось декілька найкращих.

Фото Шерлок

як виконати зворотний пошук зображень в android ios photo sherlock1як виконати зворотний пошук зображень в android ios photo sherlock2Фото Шерлок

Photo Sherlock дозволяє завантажувати зображення з вашої галереї або знімати фотографію, щоб легко здійснити швидкий пошук зображення в зворотному напрямку в двигунах Google та Яндекс. Просто торкніться піктограми галереї або камери внизу вікна, обріжте, якщо хочете, та виконайте пошук, щоб з’ясувати, звідки походить зображення.

Android iOS

Google Фото

Google Lensяк виконати зворотний пошук зображень в android ios google lens22як виконати зворотний пошук зображень в android ios google lens2

У програмі Google Photos є технологія розпізнавання зображень, спочатку випущена як окрема програма, яка називається Google Lens. З 2017 року по сьогодні технологія Google Lens була інтегрована в основну програму пошуку Google, Google Фото та Google Assistant для iOS та Android, щоб проводити пошук зображень та зворотних зображень. Ця функція дозволяє здійснювати зворотний пошук зображень на збережених фотографіях, вибравши потрібну фотографію, а потім торкнувшись значка Google Lens.

Android iOS

Зворотне

Reversee - чудовий варіант для iO, який дозволяє обертати та обрізати зображення перед пошуком. Він також працює як розширення iOS, тому ви можете використовувати його в таких програмах, як Photos, Safari та Chrome. Професійна версія видаляє рекламу та постачає безліч додаткових функцій, які дозволяють редагувати зображення, здійснювати пошук за допомогою декількох механізмів (Google, Bing та Yandex), вставляти URL-адреси зображень та збирати детальну інформацію про зображення, які з’являються у результатах. .

iOS

Пошук за зображенням

Як і Reversee, програма «Пошук за зображенням» для Android дозволяє вам легко редагувати свої зображення, перш ніж використовувати їх для цілей пошуку. У ньому є всі функції, які ви хотіли б отримати в програмі зворотного пошуку зображень, включаючи підтримку Google, Yandex та Tineye, а також можливість відкривати спільні зображення безпосередньо з Facebook або Twitter. Позбутися реклами можна одноразово.

Android

Останні повідомлення