Як дивитися "Ігру престолів" в Інтернеті

Якщо ви не жили під Стіною протягом останніх кількох років - ви знаєте, цей 300-мильний відрізок укріплення, що проходить уздовж північного кордону Семи Королівств - Ви, мабуть, хоча б дещо знаєте про розгромну фантазію HBO серії Гра престолів . Якщо ви цього не зробили, ви, мабуть, не отримали це посилання, і в цьому випадку ця стаття допоможе вам ознайомитися.

Адаптовано до задумливої, інцестуальної кровопроливної ванни Джорджа Р.Р. Мартіна Пісня льоду та вогнюсерії книг, телешоу було відоме шокуючи як нових, так і старих шанувальників, представляючи все більше і більше персонажів, перш ніж безцеремонно їх вбивати. Незважаючи на те, що в останньому сезоні вони в основному розпалися, восьмисезонний серіал досі вважається одним із найкращих і вартих уваги. Він також наповнений класичними епізодами, які шанувальники можуть переглянути, щоб згадати, чому вони так їх любили. Якщо у вас немає підписки на кабель, ви, мабуть, цікавитесь, як дивитись Гра престолів онлайн.

Хоча знайти легальний та доступний спосіб трансляції шоу в минулому було дещо складно, кабельна мережа преміум-класу зробила перегляд серіалів простішим, ніж будь-коли раніше. Існує HBO Now, автономна послуга потокової передачі в мережі, а також HBO Go - безкоштовна можливість потокового передавання для абонентів кабельного каналу. Обидва вони надають вам доступ до величезної бібліотеки оригінальних телевізійних серіалів та ексклюзивних фільмів HBO. Кілька різних служб також пропонують доступ на замовлення до пропозицій HBO як додаткову підписку. Ми щиро сумніваємось, що ці додаткові способи перегляду завадять шоу зберегти свою назву як одне з найбільш піратських шоу усіх часів, але принаймні зараз це менше клопоту дивитися його без вини - поки у вас є трохи готівки в запас і високий допуск до випадкових обезголовлення.

Дивіться на HBO Go

як дивитись Гра престолів онлайн HBO Go

Приходить HBO Max, який колись стане офіційним домом для Гра престолів, але тим часом HBO Go є одним із двох офіційних методів потокового передавання Гра престолів у високій чіткості. Він все ще дійсний, якщо припустити, що у вас вже є передплата на HBO у вашого оператора кабельної мережі. Чудовий сервіс забезпечує необмежений доступ до всіх оригінальних програм HBO - включаючи минулі сезониГра престолівта кадрові кадри з акторським складом - разом із широким розмаїттям театрально випущених фільмів та телевізійних фільмів, які зараз грають на преміум-каналі.

Як уже зазначалося, доступ до Інтернету HBO Go через Інтернет або через додаток, що супроводжується, вимагає придбання преміум-пакету HBO. Якщо у вас вже є кабельний телефон, ви можете очікувати, що підписка на HBO буде коштувати щонайменше 15 доларів США, з точним тарифом, що коливається залежно від вашого регіону та кількості доступних акцій. HBO Go є безкоштовним, коли ви обираєте підписку через телевізійних провайдерів-учасників, і доступ до нього можна отримати на веб-сайті HBO Go або на різних платформах, починаючи від Apple і закінчуючи Android. Для вашої зручності ми перерахували підтримувані пристрої нижче, але майте на увазі, що доступність HBO Go залежить від вашого постачальника послуг і може бути недоступною для певних платформ у певній області. Тим не менше, кожен новий серіалГра престолівбуде доступний для перегляду в HBO Go відразу після виходу в мережу.

Apple iPad (2-го покоління або пізнішої версії, iOS 8+)Року (деталі тут)
Apple iPhone 4s або новішої версії (iOS 8+)Xbox One
Apple TV (четверте покоління: tvOS 9+, друге / третє покоління: 7.1.2+)PlayStation 4
Apple iPod Touch (5-го покоління або пізнішої версії, iOS 8+)Телефони Android (Android 4.1+)
Apple iPad Mini (1-го покоління або пізнішої версії, iOS 8+)Планшети Android (Android 4.1+)
Amazon Fire TV (1-го покоління або пізнішої версії)Android TV (Android 5.0+)
Amazon Fire TV Stick (1-го покоління або пізнішої версії)Kindle Fire Tablets (3-го покоління або пізнішої версії)
Телевізори Samsung Smart TV (вибрані моделі)Chromecast (докладніше тут)
MacOS 10.6 або новішої версії Windows Vista або новішої версії

Дивіться на HBO Now

як дивитись Гра престолів онлайн Інтерфейс HBO Now

HBO Now функціонує майже так само, як згаданий HBO Go - забезпечуючи швидкий доступ до всього доступного вмісту HBO - але без необхідності підписки на кабель або супутник. Наразі HBO пропонує безкоштовну пробну версію для нових користувачів щомісяця, але після цього періоду ви будете платити за послугу 15 доларів на місяць (10 доларів, якщо ви студент). Після підписки ви отримаєте доступ до величезної бібліотеки контенту на вимогу. Сюди входить весьГра престолів,разом із останніми епізодами останнього сезону, коли вони виходять в ефір.

Важливо також зазначити, що, хоча HBO Now колись був ексклюзивним для пристроїв Apple, ця послуга тепер доступна на різних пристроях та веб-браузерах. Автономна послуга - це безперечна знахідка для тих, хто обірвав кабель і звернувся до потокових послуг на вимогу, але все ще прагне якісного контенту, який пропонує HBO. Якщо вас не цікавить кабель або альтернативи кабельного телебачення, такі як Hulu з Live TV, це буде ваш найкращий варіант. Повний список сумісних пристроїв дивіться нижче.

Apple TV (четверте покоління: tvOS 9.0+, третє покоління: 7.1.2+)Apple iPad (2-го покоління або пізнішої версії, iOS 8+)
Apple iPod Touch (5-го покоління або пізнішої версії, iOS 8+)Apple iPhone 4s або новішої версії (iOS 8+)
Amazon FireTV (1-го покоління або пізнішої версії)Apple iPad Mini (2-го покоління або пізнішої версії)
Amazon FireTV Stick (1-го покоління або пізнішої версії)Android TV (5.0 або новіша версія)
Roku (2-го покоління або пізнішої версії)Телефони на Android (Android 4.2+)
Планшети Android (Android 4.2+)Kindle Fire Tablets (3-го покоління або пізнішої версії)
Xbox OnePlayStation 4
Windows 7 або новішої версіїMacOS 10.11 або новішої версії
Телевізори Samsung Smart TV (вибрані моделі) Chromecast (докладніше тут)

Подивіться на Hulu

як дивитись «Гра престолів» онлайн пакет HBO від Hulu

Для любителів мережевого телебачення Hulu вже багато років є платформою для потокового передавання. За 8 доларів на місяць - або 11 доларів, якщо ви хочете виключити рекламу - ви отримуєте необмежений доступ до десятків телевізійних шоу на безлічі каналів, включаючи такі серії, якРік і Мортіякі недоступні на будь-якій іншій платформі потокового передавання. Завдяки своєму величезному репертуару оригінального програмування, Netflix може мати загальний каталог загалом, але Hulu все ще може похвалитися масою ексклюзивного контенту, який зазвичай зарезервований для тих, хто має кабельну підписку.

Hulu заповнює свої пропозиції безліччю преміальних доповнень - компанія навіть має власну послугу потокового телебачення. Наразі доступні Showtime, Starz та Cinemax, і кожен з них буде коштувати вам близько 10 доларів на місяць на додаток до вашої передплати на Hulu. Однак незаперечною зіркою шоу є HBO. Як і у випадку з іншими послугами, за додаткові 15 доларів на місяць ви отримаєте доступ до всієї бібліотеки HBO, включаючи шоу, фільми та закулісний вміст. Приєднання до HBO також надасть вам доступ до програми HBO Now, якщо ви використовуєте пристрій, який не сумісний з одним із перелічених нижче пристроїв.

PlayStation 3PlayStation 4
Android TVApple TV (2 + 3 покоління)
Телевізори Sony Smart TV (докладніше тут)TiVo (вибрані моделі)
Roku 2.8+ (вибрані моделі)Телевізори Samsung Smart TV (вибрані моделі)
Смарт-телевізори LG (деякі моделі)Смарт-телевізори Vizio (деталі тут)

Hulu також нещодавно представив ще один додаток, який інтегрований з новою послугою потокового телепередачі на платформі. Детальніше див. У таблиці нижче.

Телефони Android (Android 5+)Планшети Android (Android 5+)
Apple TV (4-е покоління)Chromecast (докладніше тут)
Apple iPhone 5 або новішої версіїApple iPad (4-го покоління або пізнішої версії)
Apple iPod Touch (6-го покоління або пізнішої версії)Apple iPad Mini (2-го покоління або пізнішої версії)
Xbox OneXbox 360
Amazon Fire TV StickAmazon Fire TV
Смарт-телевізори LG (деякі моделі)Nintendo Switch
Roku 2.8+ (вибрані моделі)Телевізори Samsung Smart TV (вибрані моделі)

Дивіться на Amazon

Здається, Amazon сьогодні має руку до всього. Гігант Інтернет-магазинів досяг успіху завдяки своїй послузі потокового передавання Amazon Prime Video - послузі, доступній для членів Amazon Prime - і завдяки своїй лінійці потокових пристроїв, таких як Fire TV Stick. Сама по собі Amazon Video досить міцна, може похвалитися твердим програмним забезпеченням. Нові пропозиції додаються щомісяця, а послуга розміщує вміст із різних джерел, що дає передплатникам безліч варіантів на вибір.

Якщо цього недостатньо, послуга компанії Amazon Channels також дозволяє учасникам Prime підписуватися на преміум-канали - наприклад, HBO - через Amazon. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, ви зможете увійти в HBO зі своїми обліковими даними Amazon і переглянути повний спектр вмісту HBO через додаток Amazon Prime Video на сумісних пристроях (перераховані нижче). Підписка коштуватиме вам 15 доларів на місяць на додаток до вашої передплати на Amazon Prime, яка коштує 13 доларів на місяць, або 120 доларів на рік. Ви зможете переглянути весьГра престолів в 4K із вибраними продуктами Fire TV та смарт-телевізорами, а також отримаєте повний доступ до HBO Now.

TiVo (деталі тут)Року (деталі тут)
Apple iPhone (iOS 7+)Xbox 360
Apple iPad (iOS 7+)Xbox One
Apple iPod Touch (iOS 7+)Телефони Android (Android 4.0+)
Apple iPad Mini (iOS 7+)Планшети Android
Amazon Fire TV (2015)Виберіть програвачі Blu-ray (деталі тут)
Amazon Fire TV Stick (2015)Kindle Fire Tablets (1-го покоління або пізнішої версії)
Смарт-телевізори (деякі моделі)Виберіть A / V приймачі (докладніше тут)
PlayStation 3PlayStation 4
MacOS 10.6 або новішої версії Windows Vista або пізнішої версії
Nintendo WiiВиберіть звукові системи для домашнього кінотеатру (деталі тут)
Nintendo Wii UВиберіть системи домашнього кінотеатру (деталі тут)

Дивіться на каналі Року

Канал Roku HBO

Канал Roku розпочав своє життя як сховище безкоштовних фільмів та телешоу для власників обладнання Roku, але за останні кілька місяців він зазнав низки змін. На самому початку 2019 року Roku зробив додаток Roku Channel доступним для Android та iOS, тобто вам більше не потрібно мати пристрій Roku, щоб використовувати його. Через кілька місяців компанія представила преміум-підписку на цю послугу, дозволяючи вам насолоджуватися програмуванням від Starz, Showtime, Epix та інших за додаткову плату. Нарешті, трохи більше тижня до цього Гра престолів «Розпочався фінальний сезон, канал Roku додав HBO до своєї лінійки, зробивши це універсальним магазином для всіх ваших улюблених преміальних каналів.

Отримати HBO через канал Roku коштує 15 доларів на місяць, що є тією ж сумою, яку ви заплатили б за передплату на HBO Now, хоча ви отримуєте додаткову зручність, коли всі свої підписки на преміум-мережі є в одному місці. Існує також безкоштовна однотижнева пробна версія, якщо ви сподіваєтесь потрапити на один епізод. Зараз канал Roku підтримується не багатьма пристроями, але якщо ви використовуєте обладнання Roku для задоволення своїх потреб у потоковому режимі - і це роблять багато людей - це ще одна чудова альтернатива для тих з вас, хто сподівається зловити Гра престолів' насичений екшн фінал. Ви можете знайти канал Roku на наступному обладнанні.

РокуТелефони та планшети Android (7.0+)
Apple iPhone, iPad та iPod (iOS 11.2.1+)Windows (за допомогою браузерів Chrome, Firefox та Edge)
Смарт-телевізори Samsung (див. Деталі)MacOS (за допомогою браузерів Chrome, Firefox та Safari)

Дивіться в додатку Apple TV

Новий додаток Apple TV, який відрізняється від апаратного забезпечення Apple TV та потокової служби Apple TV Plus, почав пропонуватися споживачам в рамках оновлення iOS 12.3 від Apple. Якщо у вас сумісний пристрій iPhone, iPad або Apple TV, це означає, що тепер ви можете використовувати додаток для доступу до всіх каналів, які ви отримуєте через свого кабельного провайдера або послугу Інтернет-телебачення, в одному зручному місці, а також преміум-класу мережі, що пропонуються за допомогою програми Канали програми.

Звичайно, "Канали" включає HBO, на який ви можете підписатися через додаток Apple TV за стандартних 15 доларів. Якщо ви вже маєте підписку на HBO, однак, будьте уважні - додаток не дозволить вам використовувати наявну підписку на HBO Go або HBO Now. Для того, щоб дивитись Гра престолів через додаток вам потрібно буде знову зареєструватися (і заплатити).

Ще кращими новинами є те, що додаток Apple TV пропонує тижневу безкоштовну пробну версію для нових клієнтів HBO, якої буде достатньо, щоб отримати фінал цих вихідних і побачити, як все закінчується безкоштовно. Якщо ви подорожуєте Гра престолів ефіри, це теж не проблема. За допомогою програми Apple TV ви можете завантажувати шоу HBO і дивитися їх у режимі офлайн, чого не дозволяють навіть власні програми HBO. Незважаючи на те, що додаток Apple TV з часом з’явиться на інших платформах, зараз це лише на iOS. Це не допоможе користувачам, що не належать Apple, які хочуть зловити Гра престолів фінал, оскільки він виходить в ефір, але якщо у вас є правильне обладнання, важко обіграти.

Останні повідомлення