Як переходити в прямому ефірі в Twitter

Прямий ефір може зв’язати вас із вашими послідовниками в соціальних мережах більш особисто, ніж просто текстові та фотографії. Ви можете поговорити зі своїми послідовниками безпосередньо, довго, про все, що вам на думці, і спостерігачі можуть відповісти в режимі реального часу. Багато людей не знають, що ви можете переходити в прямому ефірі в Twitter, як і в Instagram та Facebook, хоча ця функція існує з 2016 року. Ось як розпочати.

Пряма трансляція людей у ​​Twitter

Як вести прямий ефір у Twitter

Почати трансляцію в Twitter легко. Відкрийте програму та натисніть на Кнопка "Написати" у правому нижньому куті. Потім натисніть на Фото значок і на Прямий ефір вибір біля Відео та Захоплення. Ви побачите, що на екрані з’являться нові параметри. Ви можете додати своє місцезнаходження, запросити друзів та назвати пряму трансляцію.

Якщо ви не хочете, щоб гості переглядали вашу пряму трансляцію, натисніть друг значок за допомогою кнопки Go Live. Якщо ви залишите опцію гостя увімкненою, не хвилюйтеся. Ви можете контролювати, ким будуть ваші гості під час прямої трансляції, поки ви транслюєте.

Щоб розпочати трансляцію, просто натисніть Йти жити кнопку.

Як вийти в прямому ефірі в Twitter

Що робити під час трансляції

Існує кілька різних функцій, якими ви можете користуватися під час трансляції. Ви можете додати гостей у свою пряму трансляцію, натиснувши на друг наприклад, внизу екрана. Ви можете додавати гостей по всьому потоку та видаляти їх, коли завгодно, за допомогою цієї функції. Натискання трьох крапок біля значка друга відкриває меню, яке дає вам можливість приховувати коментарі, можливість запитувати підписки та автоматично ділитися ними, а також можливість переглядати список гостей.

Що робити, коли закінчите пряму трансляцію в Twitter

Щоб закінчити трансляцію, натисніть X у верхньому лівому куті та натисніть Зупинити трансляцію внизу екрана. Потім ви матимете можливість видалити пряму трансляцію, поділитися нею або відредагувати, торкнувшись трьох крапок внизу екрана. Ви також можете перевірити статистику прямого ефіру, зокрема, скільки відео фактично переглядали глядачі та тривалість вашого прямого ефіру.

Якщо ви виявите, що хочете видалити пряму трансляцію пізніше, простий спосіб зробити це - знайти відео у своєму каналі Twitter і видалити публікацію. Це також видалить його із вашої медіа-області.

Останні повідомлення