Як отримати Photoshop безкоштовно

Якщо ви тут, ви, напевно, шукаєте простий спосіб безкоштовно використовувати Photoshop, який знайти дедалі важче. Незалежно від того, редагуєте ви фантастичний мем чи намагаєтесь виконати професійну роботу для клієнта, Photoshop сьогодні майже повністю є послугою підписки з періодичними оновленнями, а старі методи використання минулої версії програмного забезпечення більше не функціонують. . Щоб отримати повну версію Photoshop зараз, вам потрібно буде платити щонайменше 10 доларів на місяць, що важко виправдати, якщо ви не професіонал. Однак версія початкового рівня під назвою Photoshop Elements доступна за 100 доларів і має кілька прорівневих функцій, але загалом варіантів набагато менше.

Отже, давайте поговоримо про найкращий спосіб безкоштовно скористатися Photoshop та рідкісні випадки, коли старі завантаження можуть бути найкращим варіантом для вас. Ви також можете переглянути інше безкоштовне програмне забезпечення для редагування фотографій, доступне в Інтернеті, або знайти найкращі програми для редагування фотографій для iOS або Android, якщо ви віддаєте перевагу роботі на мобільному телефоні. Але для досягнення найкращих результатів, майте на увазі, що ви, мабуть, хочете, щоб також працював чудовий монітор для редагування фотографій.

Завантажте безкоштовну пробну версію

Зараз найкращим способом використовувати Photoshop, не платячи нічого, є підписатися на безкоштовну пробну версію, а потім скасувати її до закінчення (зазвичай сім днів). Adobe пропонує безкоштовну семиденну пробну версію останньої версії Photoshop, яку ви можете розпочати, коли завгодно.

Безкоштовна пробна версія веб-сайту Photoshop скріншот

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Adobe і виберіть Спробуйте безкоштовно коли ви будете готові розпочати. На даний момент Adobe запропонує вам три різні варіанти безкоштовної пробної версії. Ви, ймовірно, хочете обрати ліворуч, а саме Photoshop плюс Adobe Fresco, нову версію програми для малювання Adobe, яку ви можете зацікавити, але завжди можете проігнорувати. Середній варіант, відомий як план фотозйомки, надасть вам доступ до багатьох додаткових інструментів для фотозйомки, які можуть виявитися корисними для пробного періоду.

Знімок екрана з безкоштовними пробними версіями Photoshop скріншот

Крок 2: Тепер ви потрапите на екран оформлення замовлення, де ви введете свою електронну адресу (якщо ви новий користувач, вам врешті-решт доведеться створити пароль та обліковий запис із цим електронним листом).

Після цих кроків завантаження має розпочатися автоматично. Це завантаження працюватиме як з MacOS, так і з Windows 10, якщо у вас є кілька ГБ місця для зберігання програми та відповідного обладнання.

Крок 3: Знайдіть файл Photoshop_Installer.dmg і відкрийте його. Потім Adobe завантажить на ваш комп’ютер як програму Photoshop, так і настільну програму Creative Cloud, оскільки це дозволяє компанії спокушати вас безліччю інших програм Adobe, крім Photoshop. Якщо потрібно, тепер вам потрібно буде заповнити кілька швидких запитань і увійти в обліковий запис Adobe або створити нову підписку на Creative Cloud - це членство, за яке вам доведеться заплатити після пробного періоду.

Крок 4: Тепер ви можете користуватися Photoshop протягом семи днів, починаючи з дня завантаження безкоштовної пробної версії. Обов’язково скасуйте пробний період і видаліть свій обліковий запис Creative Cloud до закінчення пробного періоду, щоб ні за що не почати платити!

Adobe дуже ускладнює для вас реєстрацію на додаткову безкоштовну пробну версію після першого і веде облік завантажень, здійснених на вашому комп’ютері. Якщо ви повністю видалите Photoshop або використовуєте інший комп’ютер - і ввійдете з новим обліковим записом Adobe - можливо, ви зможете отримати ще одну безкоштовну пробну версію, але це не завжди працює.

Кінець Photoshop CS2

Одного разу Photoshop Creative Suite 2 (CS2) можна було безкоштовно завантажити, якщо ви колись раніше купували стару версію Photoshop. Оскільки багато людей, які шукають безкоштовну програму Photoshop, просто хочуть опцій, які надає CS2, це вдалося для багатьох давніх користувачів Photoshop, які не хотіли користуватися послугою підписки або завантажувати нові версії.

На жаль, зараз є величезні застереження щодо цього процесу, які роблять його в основному непрацездатним для більшості користувачів:

  • Adobe вимкнула сервери активації для CS2 та Acrobat 7. Вони не підтримуються та не оновлюються.
  • Для завантаження та використання CS2 потрібен був оригінальний серійний номер попередньої покупки. Ця вимога вже відсутня - тепер ви можете використовувати лише спеціалізовану версію CS2 з єдиним серійним номером, наданим Adobe. Ваше оригінальне програмне забезпечення більше не підтримується.
  • У Windows 10 виникають зростаючі проблеми при спробі використовувати Photoshop CS2 через застарілу сумісність. Зараз досить складно запустити програмне забезпечення під управлінням Windows.
  • MacOS не сумісна з CS2 з часів OS X 10.7 Mountain Lion, і поточні версії MacOS більше не можуть її підтримувати.

Adobe навіть видалив останнє завантаження Photoshop CS2 зі свого веб-сайту, щоб припинити підтримку завантаження таких старих версій. Ви все ще можете завантажити CS2 на різних інших сайтах. Тим не менше, ми не рекомендуємо спробувати. У кращому випадку це не спрацює, а в гіршому - спричинить серйозні проблеми для вашої операційної системи або приєднає шкідливе програмне забезпечення, таке як віруси.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found