Як зробити рингтони для iPhone

Ви коли-небудь чули мелодію дзвінка в людному місці і перевіряли свій телефон, але виявили, що незнайома людина мала такий самий рингтон, як і ви? Попередньо встановлені мелодії дзвінка, доступні на iPhone, є функціональними, але багато користувачів відчувають, що їм бракує творчості і через деякий час вони можуть почуватись нудно. Вибір мелодії дзвінка зі списку попередньо встановлених налаштувань може бути обмеженим, оскільки оригінальних звуків не так багато, і можливо, вам цікаво, як отримати доступ до інших опцій.

Якщо ви шукаєте спосіб налаштувати свій iPhone, радимо створити власні мелодії дзвінка. Це простіше, ніж ви думаєте, і немає обмежень для пісень та звуків, які ви можете перетворити на рингтон.

Створення мелодії дзвінка за допомогою iTunes або Music

Крок 1: Відкрийте та оновіть iTunes або Music

як зробити рингтони для iPhone

Почніть із запуску iTunes у Windows або MacOS. Перш ніж ми почнемо, вам слід переконатися, що ви використовуєте останню версію iTunes. Щоб зареєструватися в MacOS - High Sierra або раніше, натисніть iTunesна панелі інструментів програми та виберітьПеревірити наявність оновленьз випадаючого меню, що з’явиться. Якщо ви використовуєте останню версію Windows 10, натиснітьДопомогау рядку меню під кнопками відтворення та виберітьПеревірити наявність оновленьвнизу в результаті випадаючого списку.

Якщо у вас MacOS Catalina, ви могли помітити, що iTunes зник. Але не хвилюйтеся, потрібні вам функції можна знайти в програмі Apple Music. Просто зануріть у програму Apple Music, щоб знайти свою музичну бібліотеку. Залежно від того, скільки років вибираєте музику, можливо, вам доведеться розглянути, як видалити управління цифровими правами (DRM), законність якого є неясною.

Крок 2: Виберіть пісню

Ось найцікавіша частина - виберіть пісню, яку ви хотіли б використовувати як нову мелодію дзвінка для iPhone. Пам’ятайте, що мелодії дзвінка iPhone відтворюються безперервно у 30-секундних (або менше) циклах, тому не вибирайте те, про що ви, можливо, пошкодуєте пізніше. Вибравши відповідну пісню, запам’ятайте або запишіть час початку та зупинки 30-секундної частини, яку ви хочете використати.

Крок 3: Додайте час початку та зупинки

Однією з менш відомих особливостей iTunes і Music є можливість «обрізати» пісні та відео, що дозволяє вам вибрати конкретний час для їх початку та закінчення. Ось як ми підберемо частину пісні для використання в якості мелодії дзвінка. Спочатку клацніть правою кнопкою миші або клацніть клавішу Ctrl на потрібній пісні та виберіть їїІнформація про піснюз випадаючого списку.

як зробити рингтони для iPhone

Потім натиснітьВаріантиу верхній частині вікна. Повинні бути поля для Почніть і Стій. Введіть потрібний час. Пам’ятайте, що мелодії дзвінка не перевищують 30 секунд, тому тримайте їх на рівні або менше цієї довжини. Для наших цілей ми будемо використовувати фрагмент пісні з 0:12 до 0:42. Після закінчення натисніть гараздна дні.

як зробити рингтони для iPhone

Крок 4: Створіть версію AAC

як зробити рингтони для iPhone

Яблуковим форматом звуку Apple є AAC, оскільки він пропонує якість звуку, подібну до MP3, але займає менше місця. Останні версії iTunes дають вам можливість створити версію AAC для будь-якої вибраної вами пісні, що приємно, коли вам потрібно заощадити місце на жорсткому диску або створити мелодію дзвінка. Коли ви встановили час початку та зупинки та вибрали пісню, перейдіть до Файл> Перетворити>Перетворити на версію AAC. Оскільки для пісні встановлено час початку та зупинки, створення версії AAC створить копію цього конкретного розділу пісні. Потім копія автоматично з’явиться у вашій бібліотеці iTunes, безпосередньо під оригінальною піснею, обрізана до вибраних вами 30 секунд.

Крок 5: Скопіюйте файл і видаліть старий

як зробити рингтони для iPhone

Після створення клацніть версію пісні AAC і перетягніть її на робочий стіл або потрібне місце збереження. Це скопіює файл у це місце.

як зробити рингтони для iPhone

Ймовірно, вам більше не потрібна скорочена пісня в iTunes, тому розумно видалити файл, щоб очистити зайву метушню, а також переконатися, що ви випадково не відтворите його пізніше, коли дійсно захочете прослухати всю пісню. Клацніть правою кнопкою миші або клацніть клавішу Ctrl і клацніть файл AAC у iTunes та виберіть Видалити з бібліотекиз випадаючого меню, що з’явиться. Потім натисніть Видалити файл, якщо буде запропоновано.

Зміна розширення та встановлення мелодії дзвінка

Крок 6: Змініть розширення

як зробити рингтони для iPhone

Файли AAC зазвичай використовують розширення файлу ".m4a", яке ви можете помітити, натиснувши ваш файл AAC. Однак для мелодій дзвінка iTunes використовує розширення “.m4r”, яке по суті те саме, що .m4a, лише з іншою назвою. Це означає, що вам потрібно буде змінити розширення з .m4a на .m4r, щоб використовувати кліп як мелодію дзвінка. Перейдіть до робочого столу - або де б ви не зберегли файл - клацніть ім’я файлу та змініть розширення з «.m4a» на «.m4r». Клацніть на Використовуйте .m4r абоТаку вікні, що з’явиться, щоб підтвердити зміни.

Змінюючи розширення, переконайтеся, що в імені файлу не використовується підкреслення «_» або будь-який інший символ, наприклад дефіс, оскільки це заважає йому працювати.

Якщо ви використовуєте Windows, ви можете виявити, що не можете змінити розширення файлу, принаймні за замовчуванням. Можливо, це пов’язано з тим, що ваша система налаштована приховувати розширення файлів. Щоб змінити це, відкрийте Панель управління у меню «Пуск» - ви також можете шукати програму «Панель управління» в Windows 10 - і вибратиЗовнішній вигляд та персоналізація.

як зробити рингтони для iPhone

Далі натисніть Параметри Провідника файлів.

як зробити рингтони для iPhone

Тепер натисніть Переглянути, зніміть прапорець поруч Приховати розширення для відомих типів файлів, і натисніть наПодати заявкувнизу вікна. Тепер ви зможете бачити та редагувати розширення файлу.

як зробити рингтони для iPhone

Крок 7: Додайте файл на свій iPhone

Попередня Наступна 1 з 2 як зробити рингтони для iPhoneяк зробити рингтони для iPhone

Щоб додати файл дзвінка .m4r до вашого iPhone, підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю блискавки до USB. Потім виберіть значок iPhone у верхньому лівому куті. Перейдіть до Резюме і прокрутіть вниз до Варіанти. Поставте прапорець поруч Керуйте музикою та відео вручну і натисніть Подати заявку. Тепер перетягніть файл .m4r уТони вкладка, розташована під На моєму пристрої, який автоматично синхронізує сигнал дзвінка з вашим iPhone.

Якщо ви використовуєте MacOS Catalina і у вас немає iTunes, відкрийте Finder і клацніть iPhone на бічній панелі. Якщо ви зробили це вперше після оновлення, можливо, вам доведеться натиснути Довіра і пройдіть процес, щоб відкрити iPhone на Mac. Звідси кроки схожі. Виберіть Загальні вкладку, поставте прапорець поруч Керуйте музикою та відео вручну і натисніть Подати заявку. Але цього разу ні Тони просто перетягніть файл дзвінка на ім'я вашого iPhone над Загальні вкладку. Це синхронізує мелодію дзвінка з телефоном.

як зробити рингтони для iPhone

Примітка. Якщо у вас виникли проблеми з перетягуванням файлу .m4r на вкладку "Тони" після застосування змін, відключіть iPhone та перезапустіть iTunes. Потім підключіть iPhone і спробуйте перетягнути файл у вікно ще раз.

Крок 8: Встановіть мелодію дзвінка

як зробити мелодії дзвінка для iphone встановити мелодію дзвінка 1як зробити мелодії дзвінка для iphone встановити мелодію дзвінка 2як зробити мелодії дзвінка для iphone встановити мелодію дзвінка 3

Йти до НалаштуванняЗвуки та гаптики> Мелодія дзвінкапе і виберіть бажану мелодію дзвінка у верхній частині отриманого списку. Пам’ятайте, що ви завжди можете встановити нову мелодію дзвінка як текст, голосову пошту чи електронну пошту на додаток до звуку сповіщень для публікацій у Facebook та твітів. Що стосується Apple, то тон - це тон, тому ви можете використовувати його як звук за замовчуванням для будь-якого сповіщення чи попередження. Тепер ви можете повторити процес за необхідності.

Як створити мелодію дзвінка за допомогою GarageBand

Можливо, ви віддасте перевагу зробити свій сигнал дзвінка в додатку Apple GarageBand. Більшість людей використовують GarageBand для змішування музики чи подкастів, але ви також можете використовувати його для створення мелодій дзвінка, або відрізавши частину пісні, яка вам подобається, або створивши власну.

На вашому iPhone

Це найпростіше, якщо у вас вже є додаток GarageBand для iOS і музична доріжка, яку ви хочете використовувати на своєму iPhone.

  • Просто відкрийте додаток GarageBand і знайдіть пісню, яку хочете використовувати. Зауважте, що якщо ви ще не скоротили його до 30 секунд, GarageBand може зробити це автоматично, хоча, можливо, це не ті 30 секунд, які вам потрібні.
  • Натисніть і утримуйте пісню, а потім виберіть Поділитися> Рінгтон дзвінка.
  • Назвіть мелодію дзвінка та торкніться Експорт.
  • Торкніться Використовуйте звук як і вибрати Стандартний рингтон, Стандартний тон тексту, або Додати до контакту.

Щоб зробити сигнал дзвінка з існуючої доріжки на вашому Mac

Відкрийте GarageBand, а потім виберіть Порожній проект.

Далі натисніть кнопку мікрофона під заголовком Аудіо, потім натисніть Створити.

Клацніть правою кнопкою миші частину екрана аудіодоріжки та виберіть Додати аудіофайл. Потім знайдіть аудіофайл, який потрібно відкрити, і натисніть відчинено.

Ваш сигнал дзвінка повинен становити 30 секунд або менше, тому вам, ймовірно, доведеться обрізати файл до певного розділу. Спочатку натисніть спадне меню у верхній середині екрана та виберіть будь-яке Beats & Time або Час.

Тепер трекер у верхній частині екрана відображатиме довжину доріжки у хвилинах та секундах.

Якщо ви перемістите курсор у нижній лівий або правий кут доріжки, ви побачите символ. Ви можете натиснути та перетягнути це, щоб скоротити або подовжити доріжку.

Використовуйте ці кнопки, щоб зменшити композицію до певної частини, яку ви хочете.

Далі натисніть Поділитися.

З цього меню ви можете експортувати пісню в iTunes, Music або як файл GarageBand для iOS.

Якщо ви вибрали перше, ви можете виконати крок 7 з попереднього розділу. Якщо у вас також є iPhone і на ньому використовується GarageBand, ви можете імпортувати файл GarageBand для iOS, а потім встановити його як сигнал дзвінка.

Створіть доріжку за допомогою циклів GarageBand

Ви також можете створити власну пісню з петель, доступних у GarageBand.

Ще раз створіть Порожній проект, потім натисніть і кнопку мікрофона і Створити.

У верхньому правому куті натисніть піктограму циклу.

Тепер ви можете переглядати доступні цикли, перетягуючи їх у поле доріжки блоками. Впорядкуйте їх, як вам подобається, продовжуючи повторювати один і той же цикл знову і знову, можливо, додаючи інші цикли на окремі композиції, щоб створити більш складні пісні.

Закінчивши, натисніть Поділитися, тоді Пісня до iTunes. Ви експортуєте пісню як файл m4a, і на цьому етапі ви можете змінити розширення на m4r та скопіювати його на свій iPhone.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found