Як розблокувати телефон на кожному перевізнику в 2020 році

Коли ви купуєте телефон у оператора стільникового зв'язку, він, швидше за все, заблокується - це означає, що ви не зможете використовувати або отримувати будь-який сигнал на телефоні за допомогою іншого оператора. Зрештою, в їхніх інтересах зберегти вас клієнтом. Але якщо ви хочете змінити постачальника або просто сподіваєтесь додати певної вартості при продажу свого телефону, розблокування це обов’язково - і це цілком законно.

Подальше читання

 • Як відстежити телефон
 • Як викорінити пристрій Android
 • Кращі смартфони

Хоча більшість перевізників пропонують послуги розблокування після того, як ви повністю розрахуєтесь із телефоном та будь-якими платежами, це не завжди відбувається автоматично. Процес може бути нудним і різним залежно від постачальника, тому ми розбили кроки для кожного з них.

Що вам знадобиться

Складність розблокування телефону може варіюватися від оператора до оператора, і те, що є простим процесом для одного, може бути проблемою для іншого. Залежно від того, з ким ви, розблокування телефону може виявитись трудомістким процесом, який вимагає кількох телефонних дзвінків та годин роботи - а може бути надзвичайно простим. Незалежно від того, наскільки складною є процедура розблокування, бажано розблокувати телефон перед тим, як залишити поточного оператора, оскільки він, швидше за все, стане ще жорсткішим після того, як ваш контракт закінчиться і ви підете. Навіть якщо ви не плануєте використовувати свій старий телефон, коли ви їдете, хто знає, коли він може вам знадобитися в майбутньому? Розблокування телефону, який розірвали контракт, має бути другою природою, і це майже завжди вартує зусиль.

Поки процедури різняться, існує загальний перелік інформації, яка, як правило, знадобиться для розблокування телефону. Перш ніж починати розблоковувати телефон, переконайтеся, що у вас є якнайбільше наведеного.

 • Ім'я власника рахунку та номер рахунку
 • Номер IMEI вашого пристрою
 • Ваш номер телефону
 • Номер або пароль власника облікового запису
 • Виконаний контракт та / або план оплати за пристрій
 • Зарубіжні документи про розгортання, якщо ви військові і хочете розблокувати телефон до закінчення терміну дії контракту

Тепер, коли у вас є ця інформація, давайте подивимося, як кожен оператор обробляє розблокування вашого телефону.

Розблокування телефону Verizon

Вітрина магазину Verizon Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Незважаючи на те, що раніше цього не робив, зараз Verizon блокує свої пристрої, але, справедливості заради, робить це недовго. Згідно з політикою Verizon, нещодавно придбані пристрої будуть заблоковані в мережах Verizon на 60 днів після покупки. Цей короткий період блокування допомагає пом'якшити крадіжки та інші шахрайські дії, мабуть - і справді, вам все одно не потрібно розблоковувати телефон у цей період часу, тому це навряд чи вплине на більшість людей. Це правило поширюється як на пристрої з післяплатою, так і на передплату, і блокування буде автоматично знято після закінчення 60 днів. Це, на щастя, означає, що - на відміну від більшості інших перевізників - насправді не існує переліку критеріїв розблокування телефону.

Як і раніше, військові користувачі, які перебувають на службі, звільняються від цього правила, і вони можуть вимагати розблокування в цей період, зателефонувавши на лінію підтримки Verizon за номером 888-294-6804.

Незважаючи на те, що телефони Verizon, оснащені SIM-карткою, можна використовувати на AT&T, T-Mobile або інших операторах GSM, телефон повинен мати роумінг-радіостанції GSM для здійснення телефонних дзвінків та надсилання текстових повідомлень у США. Хоча найновіші телефони Verizon будуть чудово працювати на американських діапазонах GSM, ваш пробіг буде різнитися, коли справа стосується підтримки LTE.

У новій політиці розблокування Verizon не згадується про пристрої 3G з передплатою або передплатою, але передбачається, що вони функціонують за тими ж правилами. Згідно з попередньою процедурою, такі пристрої вимагатимуть введення коду - або „000000”, або „123456” - для увімкнення сторонньої стільникової сумісності. Якщо ваш пристрій заблоковано, спробуйте це або зателефонуйте до служби підтримки Verizon за номером 888-294-6804. Світові пристрої також не згадуються, і вони все одно можуть вимагати допомоги торгового спеціаліста, про що ви можете попросити, зателефонувавши на лінію підтримки компанії за номером 800-922-0204.

Попередньо оплачені 4G-телефони від Verizon Phone-in-the-Box заблоковані в мережі на той час, який вказано на зворотному боці. Можливо, вам також доведеться зателефонувати до служби підтримки Verizon за номером 888-294-6804, щоб розпочати процес.

Розблокування телефону AT&T

Магазин AT&T

Процес розблокування телефону від AT&T дещо складніший, ніж у Verizon. Але хоча вам доведеться перестрибнути ще кілька обручів, завершити це все одно не складно.

Ось контрольний перелік передумов, які вам потрібно виконати, щоб розблокувати слухавку AT&T:

 1. Запитаний пристрій повинен працювати в мережах AT&T.
 2. Якщо ви поточний клієнт, ваш поточний контракт або план розстрочки має бути повністю погашений (включаючи комісію за дострокове припинення). Якщо ні, погасіть свій план достроково і почекайте 24 години, перш ніж подавати запит.
 3. Про це не повинно повідомлятись, що він загублений, викрадений або причетний до шахрайства.
 4. Він повинен бути приєднаний до облікового запису з "доброю репутацією", тобто такого, який не пов'язаний з шахрайською діяльністю.
 5. Він не повинен бути активним на іншому рахунку клієнта AT&T.
 6. Він повинен був бути активним щонайменше 60 днів, "без простроченого або невиплаченого залишку".
 7. Якщо ви модернізували достроково, вам слід почекати, поки пройде 14-денний період «докорів сумління покупця» (30 днів для бізнес-клієнтів), перш ніж розблокувати ваш старий телефон.
 8. Якщо це бізнес-пристрій, то ви повинні мати дозвіл вашої компанії.

iPad і носимі пристрої з підключенням LTE обробляються окремо від смартфонів і продаються розблокованими, тому вам не потрібно буде турбуватися про їх розблокування. Просто вставте нову SIM-карту і насолоджуйтесь новою мережею.

На відміну від Verizon, AT&T пропонує форму запиту на розблокування, яку ви можете заповнити в Інтернеті. Ви можете або ввести свій номер мобільного телефону AT&T - або, якщо ви вже перейшли на інший номер, номер IMEI з вашого пристрою AT&T також буде працювати. Після надсилання цієї форми у вас буде 24 години, щоб натиснути посилання в електронному листі з підтвердженням, надісланому вам, тоді AT&T надішле інструкції щодо розблокування пристрою електронною поштою протягом двох робочих днів із моменту надходження запиту. AT&T також більше не має обмежень жорсткого розблокування на рік, тому, якщо ви не надсилаєте сотню запитів на розблокування щомісяця, вам не потрібно турбуватися про те, що вас позначають як підозрілий. Ви можете перевірити, чи вдався ваш запит, перевіривши сторінку статусу розблокування AT&T.

Що стосується пристроїв з попередньою оплатою (що-небудь на AT&T Prepaid / GoPhone), AT&T вимагає, щоб вони працювали щонайменше півроку.

Якщо ви військовий, ви можете скреслити третю вимогу в списку AT&T - вам не потрібно буде виконувати контракт або плани розстрочки, якщо ви зможете надіслати AT&T електронною поштою свої TCS або PCS (тимчасові / постійні зміна станції) документи.

Apple iPhone не потребує коду розблокування. Натомість, отримавши електронний лист із зазначенням схвалення вашого запиту на розблокування, вийміть SIM-карту AT&T та вставте SIM-карту для нового оператора, щоб розпочати процес налаштування.

Мережа пропонує обмежену підтримку розблокування через лінію підтримки, 888-211-4727, але офіційно не розблоковує слухавки по телефону.

Розблокування телефону T-Mobile

чорна п’ятниця угод T-Mobile

T-Mobile цілком може бути Uncarrier, але він має деякі дуже подібні критерії для розблокування для інших операторів. Ось що вам потрібно мати на увазі, якщо ви хочете розблокувати свій телефон T-Mobile:

 1. Це повинен бути пристрій T-Mobile.
 2. Це не повинно повідомляти про втрату, викрадення чи блокування.
 3. Він повинен бути приєднаний до облікового запису, який має “добру репутацію”.
 4. На рахунках з оплатою післяплати пристрій повинен бути повністю оплачений і бути активним щонайменше 40 днів на лінію запиту.
 5. На попередньо оплачених рахунках пристрій повинен мати поповнення на суму понад 100 доларів США з дати першого використання або бути активним щонайменше рік.
 6. Якщо пристрій укладає контракт на обслуговування, повинно бути здійснено щонайменше 18 послідовних щомісячних платежів.
 7. Якщо ви використовуєте план розстрочки обладнання T-Mobile або якщо ваш телефон орендований через JUMP! На вимогу всі платежі повинні бути здійснені, а пристрій має бути повністю оплачений.
 8. За останні дванадцять місяців ви зробили менше двох запитів на розблокування на рядок.
 9. T-Mobile може попросити надати підтвердження покупки.

Якщо ваша слухавка є передплаченою моделлю, вона повинна бути активною щонайменше один рік, а рахунок, пов’язаний з нею, повинен мати більше 100 доларів США для поповнення.

Деякі телефони Android можуть використовувати програму T-Mobile Device Unlock для завершення процесу розблокування. Однак не всі телефони сумісні, тому ви можете інакше розблокувати свій телефон за допомогою чату в режимі реального часу з представником клієнта T-Mobile, або зателефонувавши за номером 611 із пристрою T-Mobile або 877-746-0909 з будь-якого іншого телефону. Розгорнутий військовий персонал також може розблокувати свої телефони, якщо вони в хорошій репутації, і може подавати документи про розгортання.

Розблокування телефону Sprint

Sprint зазначає, що внутрішні пристрої на основі SIM-карт, випущені після 2015 року, автоматично розблокуються, коли стануть придатними, а натовп активних телефонів постійно зменшується. Однак є процес розблокування, якщо ваш пристрій не відповідає вимогам. Перш ніж розблокувати телефон Sprint, потрібно переконатися, що ваш пристрій та обліковий запис відповідають вимогам, наведеним нижче:

 1. Це повинен бути пристрій від Sprint.
 2. Він повинен мати можливість розблокування SIM-картки (якщо розблоковується для внутрішніх Сполучених Штатів).
 3. Повідомлення про це не повинно бути втрачене, викрадене чи заблоковане або пов’язане з іншою шахрайською діяльністю.
 4. Він повинен бути прикріплений до рахунку з “доброю репутацією”.
 5. Він повинен був бути активним щонайменше 50 днів на лінії запиту.
 6. Не повинно бути несплачених платежів або зборів, що очікують оплати.

Якщо ви розблоковуєте систему для міжнародного використання, ви також повинні переконатися, що пристрій здатний розблокувати SIM-карту за кордоном.

Передплачені пристрої Sprint Forward мають деякі додаткові вимоги:

 1. Пристрій не повинен повідомлятися про втрату чи викрадення або іншим чином позначати його як непридатний для розблокування.
 2. Пристрій був активним у пов’язаному обліковому записі щонайменше 12 місяців, тоді як обліковий запис був активним.

Пристрої Sprint Forward також потрібно розблокувати представником служби обслуговування клієнтів, але не хвилюйтесь, ви можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Sprint, набравши номер 855-639-4644.

Якщо ваш пристрій в даний час неактивний, ви захочете зателефонувати до служби підтримки клієнтів Sprint за номером 888-211-4727, щоб допомогти розблокувати пристрій. Будьте готові змусити ефірне оновлення розблокувати його, і, можливо, вам доведеться подати додаткову перевірку, щоб переконатися, що ваш пристрій можна розблокувати.

Якщо ви є членом американських військових, які розміщені за кордоном, і хочете, щоб ваш телефон Sprint був розблокований, вищезазначені вимоги все ще застосовуються. Крім того, ви та будь-які родичі, що працюють за одним рахунком, повинні бути активними членами відділення збройних сил Сполучених Штатів і мати закордонні документи про введення в дію, якщо це можливо. Якщо ви зараз працюєте за кордоном, ви можете розблокувати телефон, зв’язавшись із Sprint Worldwide Care або зателефонувавши за номером 888-226-7212.

Однак, коли мова заходить про можливості розблокування Sprint, існує величезне застереження. Оскільки оператор, як і Verizon, покладається на відносно неясну мережеву технологію (CDMA), телефони Sprint, виготовлені зі слотом для SIM-картки протягом останніх кількох років, не можна розблокувати, щоб прийняти SIM-карту іншого оператора.

Крім того, ви можете подати запит на розблокування або через онлайн-чат із представником клієнта, або зателефонувавши за номером 888-211-4727 (* 2 з пристрою Sprint).

Унікально, Sprint пропонує короткочасне розблокування для міжнародних подорожей. Припускаючи, що ви відповідаєте вищезазначеним вимогам, ви можете увійти у свій Інтернет-рахунок і перейти на відповідну сторінку. Просто натисніть на Мій рахунок , виберіть телефон із отриманого списку та виберіть Розблокуйте пристрій, щоб використовувати внутрішню SIM-карту від Керуйте цим пристроєм спадне меню. Якщо ви бажаєте, щоб представник Sprint провів вас через процес, ви можете подати запит на розблокування по телефону за номером 888-226-7212.

Розблокування метро за допомогою телефону T-Mobile

Метро від T-Mobile

Metro від T-Mobile, раніше відомий як Metro PCS, є одним з найпопулярніших варіантів, коли мова йде про послуги з передоплатою. Незважаючи на те, що він має фірмову марку T-Mobile, вимоги до розблокування телефону дещо відрізняються:

 1. Це має бути від метро.
 2. Він повинен був мати активну службу як мінімум 180 днів поспіль (приблизно півроку).
 3. Якщо у вас є телефон із гарантійним обміном, то 180 днів залежать від дати активації оригінального телефону.

Один із способів розблокування - це програма Unlock Device, яку зазвичай можна знайти в папці Metro by T-Mobile на вашому телефоні. Це можна зробити лише на вибраній групі телефонів, включаючи Alcatel A30, LG Aristo і Samsung J7 Prime - решту з них можна знайти на веб-сторінці оператора.

Для пристроїв, яких немає в списку, таких як iPhone, ви можете зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Metro за номером 888-863-8768 або відвідати місцевий корпоративний магазин, щоб попросити код розблокування. Зверніть увагу, що вас попросять надати номер телефону заблокованого пристрою, ім’я у вашому обліковому записі та платіжний PIN-код вашого рахунку.

Для військовослужбовців 180-денна вимога в обслуговуванні не потрібна - ви можете просто відвідати корпоративний магазин із документами про розгортання, і агент надасть код розблокування вашого пристрою.

Важливо знати, що з моменту ребрендингу Metro by T-Mobile тепер працює в мережі GSM на відміну від CDMA, тому ваш розблокований телефон Metro зможе працювати лише з іншими операторами GSM, такими як T-Mobile та AT&T.

Розблокування мобільного телефону США

З 1 лютого 2016 року всі 4G LTE-пристрої US Cellular продаються розблокованими, а продані до цієї дати збираються розблокувати за допомогою ефірного оновлення, тому переконайтесь, що ваш пристрій оновлений, перш ніж зв’язуватися з US Cellular про розблокування. Однак, якщо це не стосується вашого пристрою або якщо у вас пристрій 3G або 1X, вам знадобиться код розблокування з лінії обслуговування клієнтів US Cellular на 611 (з пристрою US Cellular) або 888-944- 9400 на іншому пристрої.

Як і інші оператори, процедура розблокування U.S. Cellular повністю відповідає вимогам CITA щодо розблокування своїх пристроїв та розблокує телефони та планшети, якщо вони дотримуються таких критеріїв:

 1. Це повинен бути пристрій від американської стільникової мережі.
 2. Цей пристрій не повинен бути втрачений, викрадений або отриманий шахрайським шляхом.
 3. За пристрій, про який йде мова, повинно бути повністю оплачено.
 4. Для пристроїв з попередньою оплатою потрібно почекати 12 місяців з моменту першої активації пристрою.

US Cellular також попереджає, що деякі пристрої не можна розблокувати або через вік пристрою, або через відсутність технології доступу до інших мереж. Якщо, здається, ваш пристрій може потрапити під це, ви можете зв’язатись з U.S. Cellular за номером 611 (з мобільного пристрою США) або 888-944-9400 на іншому пристрої. Як зазвичай, розгорнутий військовий персонал може розблокувати пристрій, пред'явивши документи про розгортання, якщо їх рахунок не має залишку заборгованості.

Розблокування вашого передплаченого або повністю оплаченого телефону

Samsung Galaxy S10 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Звичайно, є люди, які мають попередньо оплачені та повністю оплачені пристрої. Розблокувати їх, здебільшого, відносно просто. Хоча вже існувала узагальнена політика розблокування, Асоціація промисловості стільникового телефону (CTIA) висунула набір стандартизованих політик розблокування стільникових телефонів та планшетів. Домовлені умови вимагають від перевізників розблокування повністю оплаченого телефону або передплаченого телефону, що працює протягом року, якщо абонент подає такий запит. Стільникові провайдери також повинні попередити абонентів, коли їхні слухавки мають право на розблокування. Нарешті, перевізники повинні розблокувати телефони для військовослужбовців США за запитом.

Sprint, T-Mobile, Metro від T-Mobile, US Cellular та Verizon виконали всі вимоги, і політика AT&T вже відповідала цим умовам.

Сторонні послуги

Послуги стороннього розблокування, за великим рахунком, відрізняються лише назвами. Більшість з них працюють однаково: ви переходите на веб-сайт, надаєте оплату в обмін на код розблокування та чекаєте, поки код надійде електронною поштою. Ціни варіюються залежно від вашого пристрою, але зазвичай вони коливаються від декількох доларів до 50 доларів. Але, як і все там, сторонні послуги можуть бути ризикованими. Більшість із них вимагають авансової оплати, і завжди існує небезпека, якщо несмачні служби просто заберуть ваші гроші і ніколи не надішлють вам код. Як і коли-небудь у таких справах, розумно ретельно дослідити послугу, перш ніж ви перевищите будь-яку суму готівки, тому обов’язково ретельно перегляньте Google будь-яку послугу, яку ви плануєте використовувати, щоб переконатися, що вона є законною та не відповідає. Переконайтеся, що веб-сайти, такі як Trustpilot, приймають будь-які рішення, особливо перед тим, як надсилати гроші.

Поважні служби розблокування часто мають лінії підтримки клієнтів, які допомагають вирішувати проблеми з кодом. Зазвичай вони також доставляють коди швидко. Якщо ви помічаєте, що багато клієнтів скаржаться на затримку кодів на дні, тижні чи навіть місяці, мабуть, краще триматися подалі від цих послуг.

Ось деякі сторонні ресурси:

 • ЛікарSIM
 • MobileUnlocked
 • UnlockBase
 • Розблокування мобільного телефону
 • UnlockUnit
 • UnlockRiver
 • Розблокувати радар

Купівля розблокованих телефонів

Коли все сказано і зроблено, найпростіший - і, мабуть, найкращий - варіант - просто придбати телефон, який уже розблокований. Хоча ви, безумовно, можете виконати наведений вище крок, щоб розблокувати телефон з будь-якої причини, ви можете придбати найпопулярніші розблоковані телефони багатьох виробників. Насправді, як правило, ви можете знайти плідні плани виплат у кількох продавців, щоб допомогти з додатковими витратами.

Такі роздрібні продавці, як Amazon і Walmart, також продають розблоковані телефони, але часто з великими авансовими витратами. Однак ви можете придбати собі угоду, якщо полюєте за найкращою ціною, особливо за допомогою вбудованих розблокованих телефонів Amazon від Amazon. Ці телефони продаються за зниженою ціною, але за рахунок попередньої інсталяції послуг Amazon - і якщо ви фанат Amazon Alexa, це не повинно бути занадто важкою роботою.

З усіма зусиллями та технічними деталями, що стосуються розблокування телефону, ми рекомендуємо просто придбати розблокований. Вам не потрібно перестрибувати будь-які обручі, щоб розблокувати їх, для одного, і у вас є можливість вибрати будь-яку послугу стільникового телефону, яку ви хочете, будь то передоплата, постоплата чи щось середнє. Звичайно, вам доведеться викласти кілька сотень доларів під час покупки, але свобода перемикання між операторами може заощадити вам пакет витрат на щомісячний план.

Останні повідомлення