Як отримати Minecraft безкоштовно

Хоча багато популярних сьогодні відеоігор є безкоштовними назвами, можливо, вас здивує, коли ви дізнаєтесь про це Minecraft - найбільш продавана гра всіх часів - не одна з них. Його ціна варіюється залежно від обраної вами платформи, але це завжди буде коштувати вам чогось підібрати та відтворити заголовок хіта. Однак можна отримати доступ до безкоштовної пробної версії гри. Він доступний не в кожній системі - і є кілька обмежень - але бажано скористатися демо-версією перед покупкою Minecraft. Існує також спосіб отримати доступ до старої версії Minecraft з 2009 року безкоштовно, якщо ви не проти відстати від часу на десять років.

Подальше читання

  • Що таке Minecraft?
  • Що таке Minecraft Earth?
  • Як встановити моди Minecraft

Грайте в Minecraft демонстрація на ПК та Mac

Той, хто хоче перевірити Minecraft на домашньому комп’ютері потрібно просто виконати ці два простих кроки:

  • Створити новий акаунт.
  • Завантажити Minecraft з офіційного веб-сайту.

Це насправді все. Ви матимете доступ до повної версії Minecraft, але це триває лише “п’ять ігрових днів”. День у Minecraft працює приблизно 20 хвилин, тож у вас буде трохи більше півтори години, щоб вирішити, чи гра для вас. Це також хороший спосіб перевірити, чи може ваш старий ноутбук справлятися з процедурно створеними світами та розлогими пейзажами.

Грайте в Minecraft демонстрація на PlayStation 4 та Xbox One

Демонстраційна версія, доступна на консолях, є більш обмежувальною, ніж PC / Mac, але вона принаймні дозволить вам занурити пальці ніг у глибокі води. Перевірити безкоштовну пробну версію на консолях ще простіше:

  • Власники Xbox One можуть знайти демо-версію магазину Xbox після пошуку Minecraft .
  • Власники PlayStation 4 можуть знайти його в магазині PlayStation після пошуку Minecraft.

Ця версія Minecraft обмежується лише рівнями підручника, і ви навіть не можете зберегти свій прогрес. Ймовірно, вам захочеться ознайомитися з деякими кадрами ігрового процесу на YouTube перед тим, як зробити покупку, але ця коротка демонстраційна версія, принаймні, дозволить вам пройти практичну роботу і спробувати на власні очі.

Грайте в Minecraft демонстрація на iOS та Android

Кращі ігрові контролери для iPhone Олег Дорошин /123rf.com

На жаль, наразі демо-версія для Minecraft: Pocket Edition . Натомість ми рекомендуємо перевірити одну з вищезазначених демонстрацій. Грати в Minecraft на мобільному пристрої - це інший досвід завдяки елементам управління, але це цікавий спосіб отримати відчуття гри.

Грати Minecraft Classic безкоштовно

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Minecraft Classic доступний безкоштовно на ПК. Недоліком є ​​те, що ви зможете відтворити лише творчий режим, який почався у 2009 році. Це краще, ніж ніщо, але ви виявите, що версія гри 2009 року не має деяких особливостей порівняно з останніми випусками. Він працює прямо з вашого браузера, але ви зможете використовувати лише 32 блоки, вам доведеться мати справу з архаїчним інтерфейсом, і вам потрібно буде подолати всі старі помилки зі старіння заголовка. Якщо вас ніщо з цього не лякає, ви можете перейти на офіційний веб-сайт Mojang і спробувати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found