Як отримати видалені текстові повідомлення на iPhone

Текстові повідомлення можуть тривати не вічно, але позбавлятися від них важче, ніж ви думаєте. Так, вони можуть зникнути будь-якою кількістю засобів, включаючи помилкове видалення, несправне оновлення iOS, несправність джейлбрейка чи іншу прикру обставину. Незалежно від того, як вони були втрачені, ви можете відновити відсутні iPhone-повідомлення на своєму iPhone - принаймні іноді.

Як Ваш iPhone зберігає всі дані текстових повідомлень, MMS та iMessage у базі даних SQLite - утиліта з відкритим вихідним кодом, вбудована у всі мобільні телефони (та більшість комп’ютерів) та входить у безліч популярних додатків. Ця функція працює у фоновому режимі без необхідності керувати нею.

Коли ви видаляєте повідомлення, новий простір перетворюється з виділеного на нерозподілений, тоді як дані повідомлення залишаються незмінними. Зрештою, воно буде замінено новими повідомленнями, що надходять з часом. Перш ніж нові дані замінять старі дані, у вас є можливість відновити ці повідомлення. Перше, що потрібно зробити, це припинити обмін повідомленнями, доки ви не отримаєте втрачені повідомлення.

Залежно від того, як ви робите резервну копію iPhone - за допомогою iCloud або безпосередньо на комп’ютері та на ньому, існують різні методи, якими можна відновити втрачені тексти навіть після скидання до заводських налаштувань. Сторонні програми також можуть допомогти за певних умов. Ми розглянемо різні способи відновлення текстових повідомлень за допомогою iOS 13. Це має працювати на всіх телефонах, які підтримують останню версію iOS.

Відновлення текстів із резервної копії iCloud

Відновлення текстів за допомогою резервної копії iCloud

Якщо у вас вже ввімкнено резервне копіювання iCloud, а ваш iPhone створює резервні копії за розкладом, ваші видалені тексти повинні бути доступними. Послуга створює резервні копії повідомлень, надісланих через iMessage, SMS та MMS, але для неї потрібна та сама SIM-карта, що і під час резервного копіювання.

 • Йти до Налаштування> Ім'я> iCloud> Резервне копіювання iCloud.
 • Переконайтеся, що iCloud Backup увімкнено.
 • Видаліть iPhone, зайшовши в Налаштування> Загальне> Скинути.
 • Вибирайте Стерти весь вміст і налаштування.
 • Вас запитають, чи хочете ви відновити iPhone із резервної копії iCloud.
 • Вибирайте Відновлення з резервної копії iCloud.

Після відновлення резервної копії ви зможете отримати доступ до будь-яких текстів, що були на вашому телефоні під час створення резервної копії.

Відновлення текстів з вашого Mac (з MacOS 10.15 Catalina)

Якщо ви робите резервну копію на своєму комп’ютері, можливо, у вас вже була збережена серія резервних копій. Для початку спочатку вимкніть Знайди мій iPhone на слухавці. Торкніться Налаштування> Ваше ім’я> Знайти мене> Знайти мій iPhone і вимкніть перемикач. (Будьте готові ввести свій пароль Apple ID, щоб він вимкнув функцію Find My iPhone.) Тепер зробіть наступне.

Попередня Наступна 1 з 3 Відновіть текстові повідомлення у Finder
 • Підключіть телефон до комп’ютера через USB.
 • Відкрийте Finder, двічі клацнувши на вашому Жорсткий диск значок.
 • Під Місцезнаходження бічній панелі, знайдіть свій iPhone і клацніть на ньому.
 • Клацніть Керування резервними копіями , щоб переглянути всі збережені резервні копії та вибрати, яке із них потрібно відновити. Резервне копіювання повинно бути раніше, ніж ви видалили повідомлення.
 • Клацніть Відновіть iPhone.

Зверніться до свого постачальника послуг

Якщо це не вдається, зв’яжіться зі службою обслуговування клієнтів або у відділ технічної підтримки. Можливо - але не гарантується - що ваш провайдер зберігав резервну копію повідомлень, надісланих та отриманих з вашої слухавки, які ще не перезаписані. Якщо так, ви, ймовірно, можете домовитись про доступ до них. Спробуйте свого Інтернет-провайдера, перш ніж вдаватися до стороннього додатка.

Відновлення текстів за допомогою сторонніх додатків

В крайньому випадку, ви можете спробувати ряд авторитетних сторонніх програм, які дозволяють отримувати втрачені текстові повідомлення з вашого iPhone. Просто підключіть iPhone до комп’ютера, запустіть програму та дотримуйтесь вказівок на екрані. Ці програми, як правило, функціонують однаково і можуть відновити багато типів файлів, від текстів до історії викликів. Нижче наведено кілька виявлених нами способів допомогти вам впоратись із цим завданням.

iMobie PhoneRescue

iMobie Phone порятунок

PhoneRescue може відновити повідомлення та багато інших типів файлів, такі як контакти, історія дзвінків, вкладення повідомлень, голосова пошта, календар, нагадування, нотатки тощо. Це дозволяє вам відновити дані з вашого облікового запису iCloud, а також із резервних копій Finder та пристрою. Додаток також має ряд інструментів для відновлення, які дозволяють відновлювати дані з вашого пристрою, якщо він виходить з ладу. Однорічна передплата коштує 50 доларів.

iMobie

Wondershare Dr.Fone

Доктор Фоне

Цей засіб відновлення сумісний з найновішими пристроями iOS, і ви можете встановити програму як на комп’ютери Mac, так і на Windows. Програмне забезпечення полегшує відновлення втрачених текстових повідомлень, а також фотографій, відео та навіть даних від сторонніх програм, таких як WhatsApp. Ліцензії доступні за $ 70 на користувача на рік.

Wondershare

Tenorshare Ultdata

Теноршар

Tenorshare відновлює як повідомлення, так і засоби масової інформації, що охоплюють десятки типів файлів, включаючи WhatsApp, SMS, контакти та фотографії. За допомогою трьох режимів відновлення ви можете заздалегідь переглянути все, що відновлено. Він підтримує новітні моделі телефонів та останню версію iOS. Річна ліцензія коштує 60 доларів.

Теноршар

Останні повідомлення