Як видалити сторінку в Word

Порожні сторінки в документі можуть породити непрофесійні думки редакторів або потенційних роботодавців. Відомо, що Microsoft Word створює порожні сторінки в документі. Перш ніж натиснути кнопку надсилання, ви можете видалити порожні сторінки.

Наша мета - позбавити інших розчарувань, пов’язаних із чистими сторінками. Оскільки Microsoft Word є найбільш часто використовуваним творцем документів, ми створили посібник з видалення небажаних порожніх сторінок.

Крок 1: Виберіть сторінку, яку потрібно видалити

Першим кроком при видаленні сторінки є переконання, що вона вибрана. Останнє, що ви хочете зробити, - це видалити неправильний. Або прокрутіть сторінку, або використовуйте Йти до функція (Ctrl + G. Або CMD + G якщо ви на Mac).

Знайшовши сторінку, натисніть або торкніться будь-де на ній, щоб вибрати її.

Крок 2: Виберіть цілу сторінку

Може здатися, що ви вже зробили цей крок, але це так, щоб Word знав, що ви хочете видалити всю сторінку, а не лише частину вмісту на ній. Відкрийте Йти до функція (Ctrl + G. Або CMD + G якщо ви на Mac) і введіть \сторінки вВведіть номер сторінки коробці. Потім виберітьЙти до, після чогоЗакрити.

Видаліть сторінку в програмі Word

Крок 3: Видаліть сторінку

Microsoft Word не має спеціального інструменту видалення сторінки, але тепер, коли ми вибрали цілу сторінку, ми можемо дуже легко видалити її. Перевірте, чи вибрано всю сторінку, яку потрібно видалити, і натисніть клавішу Видалити ключ.

Як видалити порожню сторінку в Word

Більшість текстових редакторів, включаючи Word, мають звичку створювати порожні сторінки в кінці вашого документа, здавалося б, без причини. Як правило, хороша ідея - видалити їх перед тим, як запустити його своєму начальнику (ось як його відкликати, якщо ні), або принтеру. Щоб зробити процес якомога швидшим, можна скористатися кількома швидкими методами.

Крок 1: Щоб знайти порожні сторінки, ми хочемо відкрити Навігаційна область. Ви можете зробити це, вибравшиПереглянути у верхньому меню, а потім переконайтесь, щоНавігаційна область позначено. Це має відкрити новий стовпець ліворуч, що відображатиме всі сторінки у вашому документі. Якщо цього не сталося, обов’язково виберітьСторінки вкладку в ньому.

Видалити сторінку

Крок 2: Прокрутіть список, щоб знайти порожні сторінки, які потрібно видалити. Виберіть один і двічі клацніть або торкніться його, щоб перейти прямо до нього.

Крок 3: Натисніть Ctrl + Shift + 8 (або якщо ви на Mac,CMD + 8), щоб показати маркери абзаців, які спочатку створили порожню сторінку.

Крок 4: Клацніть та перетягніть, щоб виділити всі позначки абзацу, і натисніть Видалити клавішу, щоб видалити їх і порожню сторінку. Крім того, якщо у вас лише кілька позначок абзаців і замість цього ви хочете перемістити їх на останню сторінку, ви можете вибрати їх усі та змінити розмір шрифту, повернувшись доДодому на верхній панелі та введіть текст “1” у вікно розміру шрифту, потім натисніть Введіть.

Змінити розмір шрифту абзацу

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found