Як дивитись Всесвіт Стівена в Інтернеті: Binge the Hit Cartoon Free

Всесвіт Стівена- ідеальна нова одержимість для любителів ексцентричних мультсеріалів Час пригодіРік і Морті. Насправді творець шоу - Ребекка Шугар - працювала над письменницею та художникомЧас пригодперш ніж отримати зелене світло від Cartoon Network, щоб керувати власною серією. ЦукорВсесвіт Стівенаназваний на честь титульного персонажа, напівлюдини, який росте в родині магічних, гуманоїдних прибульців, відомих як Кришталеві самоцвіти. Протягом п’яти сезонів шоу Стівен разом зі своїми друзями здійснює всілякі шалені і небезпечні пригоди, намагаючись допомогти самоцвітам захистити світ від своїх видів. Нескінченно винахідливий та кмітливий анімаційний серіал отримав схвальні відгуки критиків та глядачів. Ось як дивитисьВсесвіт Стівенаонлайн.

Створено: Ребекка Цукор

У ролях: Зак Каллісон, Естель, Міхаела Дітц, Діді Магно Холл

Кількість сезонів: 5

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Всесвіт Стівена онлайн в США

У Hulu розташовані перші чотири сезониВсесвіт Стівенана своїй платформі. Щоб транслювати улюблені мультсеріали, просто підпишіться на їх щомісячний план передплати та отримайте перші 30 днів безкоштовно з їх місячним безкоштовним пробним періодом. Після закінчення пробного періоду ви можете безкоштовно скасувати або продовжити щомісячні платежі в розмірі 6 доларів США за повний доступ доВсесвіт Стівената інші популярні шоу та фільми в розширюваній бібліотеці вмісту Хулу. Hulu також пропонує альтернативний план на 12 доларів на місяць, який не включає переривання реклами під час трансляції. Незалежно від того, який план ви вибрали, перші чотири сезони Всесвіт Стівенавсі доступні та в черзі для трансляції на Hulu.

Якщо ви хочете отримати доступ до всіх п’яти сезонів шоу в Інтернеті, спробуйте спробувати HBO Max. Потокова послуга пропонує 7-денний безкоштовний пробний період, перш ніж стягувати 15 доларів на місяць за доступ до Всесвіт Стівената решта його потокової бібліотеки. Для тих, хто не хоче інвестувати в будь-які щомісячні підписки і прагне уникнути плати, ви можете переглянути перші чотири сезони анімаційного шоу на Hulu протягом місячного безкоштовного пробного періоду, а потім використовувати HBO Max для перегляду його п’ятого та останнього сезону протягом тижневого безкоштовного пробного періоду. Це зайняло б багато зайвої сили волі, але з кожним епізодом, що тривав лише 12 хвилин, Всесвіт Стівенавикликає звикання і досить короткий, щоб вийти.

Нарешті, Amazon Prime Video має всі сезони та епізоди Всесвіт Стівенадля індивідуальної покупки. Але будьте застережені: вони розділили епізоди на сім томів, а не на п’ять сезонів. Томи 1-3 коштують 3 долари за серію та 25 доларів за сезон. Томи 4-6 коштують 3 долари за епізод і 20 доларів за сезон, тоді як том 7 коштує стільки ж за епізод, але 19 доларів за весь сезон.

Анімаційний серіал був номінований на п'ять премій "Еммі" і навіть виграв премію GLAAD Media за зображення персонажів ЛГБТК. Після того, як ви закінчите п’янкувати всі п’ять сезонів, ви можете продовжувати, переглядаючи не менш обожнюваний серіал епілогів Всесвіт Стівена Майбутнє, який нещодавно закінчив ефір у 2020 році.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення