Як підключити контролер Xbox One до ПК

Хоча за допомогою миші та клавіатури можна далеко дістатися до ПК - зокрема, це найкращий метод введення для шутерів та стратегічних ігор - деякі заголовки просто працюють краще з контролером. Ігри на зразок Житель зла 3 і Світова війна Z,граючи за допомогою клавіатури та миші, почувайтесь як на ігровій майданчику.

Як продукт Microsoft, не має здивуватись тим, що Windows підтримує контролери Xbox One з невеликою суєтою. Завдяки підтримці plug-and-play ви можете легко підключити свій контролер Xbox One, не вимагаючи додаткової конфігурації. Це один з найкращих контролерів для ігор на ПК, і з майбутнім запуском Xbox Series X ви зможете придбати один із них дешево.

Ось як підключити контролер Xbox One до ПК.

Подальше читання

 • Як грати в ігри Xbox One на ПК з Windows 10
 • Усі крос-платформні ігри (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і ПК)
 • Найпоширеніші проблеми Xbox One та способи їх усунення

Як підключити контролер Xbox One до ПК

Щоб допомогти вам грати у всі ваші улюблені ігри для ПК за допомогою улюбленого контролера Xbox One, ми зібрали цей простий покроковий покроковий посібник. Перш ніж ми почнемо, вам слід знати, що це можна зробити трьома способами: USB, бездротовий або Bluetooth. Ви також повинні переконатися, що ваш контролер оновлений найновішою прошивкою.

Можливо, вам сподобається Як підключити контролер PS4 до ПК іЯк підключити контролери Nintendo Switch до ПК

Підключіть контролер Xbox One за допомогою USB

Крок 1:Використовуйте кабель micro USB для підключення контролера Xbox One до ПК. Якщо у вас є бездротовий контролер, просто використовуйте зарядний кабель. Якщо у вас є дротовий контролер, ви можете просто підключити його, як до консолі.

Особливі обмеження для операційної системи

Windows 10: Ви можете підключити відразу вісім контролерів. Якщо підключені гарнітури чату, це число зменшується до чотирьох, а при стереогарнітурах - до двох.

Windows 7/8: Ви можете підключити лише чотири контролери одночасно. Немає підтримки гарнітури.

Підключіть контролер Xbox One бездротовим способом

 • Крок 1: Придбайте бездротовий адаптер Xbox (25 доларів США).
 • Крок 2:Підключіть бездротовий адаптер Xbox до відкритого порту USB на вашому ПК. Завершіть процес налаштування адаптера, як описано тут.
 • Крок 3:Натисніть кнопку Guide (логотип Xbox) на контролері, щоб увімкнути його.
 • Крок 4:Натискайте кнопку синхронізації у верхній частині контролера, доки логотип Xbox не почне блимати (це маленька кнопка, розташована праворуч від LB).
 • Крок 5:Натисніть маленьку кнопку синхронізації на адаптері. Як тільки логотип Xbox на контролері перестане блимати і перетвориться на суцільний, ви готові до роботи.

Підключіть контролер Xbox One за допомогою Bluetooth

Деякі контролери Xbox One підтримують Bluetooth для бездротового з'єднання. Щоб визначити, чи працює ваш контролер, подивіться на пластик навколо логотипу Xbox. Якщо оточуючий пластик є частиною основного корпусу контролера, він підтримує Bluetooth. Якщо ні, то вам не пощастило. Сумісні з Bluetooth контролери Xbox One постачаються в комплекті з Xbox One S і з тих пір продаються. Якщо ви придбали новий контролер після серпня 2016 року, є велика ймовірність, що він має Bluetooth. Подивіться на приклади зображень нижче.

Попередня Наступна 1 з 2 Бездротовий контролер Xbox One Сумісний з Bluetooth фронтальний контролер огляду Не сумісний з Bluetooth
 • Крок 1:Перейдіть до Налаштування на ПК та натисніть Пристрої.
 • Крок 2: Клацніть на Налаштування Bluetooth можливість переконатися, що ваш Bluetooth увімкнено. Залишайтеся в цьому меню.
 • Крок 3: Натисніть кнопку Guide, а потім кнопку синхронізації на контролері. Логотип повинен почати швидко блимати.
 • Крок 4: На своєму ПК виберіть Додайте Bluetooth або інший пристрійі натисніть Bluetooth. Це вказує вашому ПК шукати ваш контролер.
 • Крок 5: Як тільки воно з’явиться, виберіть Бездротовий контролер Xbox щоб завершити процес сполучення.

Використання додатка Xbox Accessories

Перш ніж зануритися в ігри за допомогою нещодавно підключеного контролера Xbox One, ви можете налаштувати свій контролер за допомогою програми «Аксесуари Xbox». Він доступний у магазині Microsoft Store і дозволяє вам переназначити кнопки, поміняти пальчики тощо. Якщо у вас є здоровенний контролер Xbox Elite Series 2, ви також можете керувати своїми профілями в додатку. Однак, що важливіше, ви можете оновити мікропрограму свого контролера за допомогою програми. Оновлення мікропрограми зазвичай постачаються з різними вдосконаленнями та підтримкою інших периферійних пристроїв. Якщо у вас є оновлення, переконайтеся, що ви підключили контролер Xbox One за допомогою кабелю USB. Хоча у нас ніколи не виникало жодних проблем, деякі звіти користувачів свідчать про те, що ви можете цеглити контролер під час бездротового оновлення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found