Як додати музику до відео у Instagram

Instagram Stories дозволяє додавати ваші улюблені мелодії до відео чи фотографії безпосередньо всередині програми, але ви також можете використовувати сторонні програми для додавання музики до Stories та публікацій стрічок. Ми знайшли декількох, які виконують роботу. Від Дрейка до Біллі Ейліш, тепер ви можете перетворити свій акаунт в Instagram у свій особистий саундтрек. Ось як.

Примітка. Більшість із цих програм дозволяють використовувати лише аудіозаписи чи музичні файли, збережені на вашому пристрої. Тож якщо ви використовуєте виключно потокові програми, спершу подумайте про пошук декількох музичних файлів.

Як додати музику до Історій та подати відео

Додати чудову мелодію до своїх Історій досить просто. Просто запишіть своє відео в розділі "Історії" програми, а потім натисніть на значок у верхній частині екрана, який виглядає як смайлик всередині квадрата. Звідти натисніть піктограму Музика та виберіть пісню зі списку. Текст з’явиться на екрані, і ви зможете вибрати, яку частину пісні відтворювати, тип шрифту та колір тексту. Якщо вам не потрібні тексти пісень, ви також можете показати обкладинку альбому.

Як додати музику до відео в Instagram

На жаль, ви не можете додавати музику до відео для своєї стрічки, якщо не створите їх за допомогою пункту Історії, не збережете їх, а потім завантажите відео у свій канал. Однак є деякі сторонні програми, які можуть допомогти. Ось декілька.

Ломотив

Lomotif дуже схожий на функцію Story в Instagram - інтерфейс схожий, а додавати музику до своїх кліпів безболісно. Він навіть має функцію, схожу на бумеранг, під назвою Scratch Editor. Після додавання музики ви можете завантажувати та ділитися своїм відео в Instagram, Facebook та Twitter. Додаток також дозволяє швидко додавати музику до тексту, фільтрів та смайлів. Ви також можете шукати мільйони пісень і тисячі виконавців або переглядати, використовуючи різноманітні унікальні теми.

iTunes Google Play

Відеошоп

Доречний Videohop пропонує багато хитрощів. Ви можете гортати відео горизонтально, поєднувати декілька кліпів в один, обрізати відео, додавати анімовані переходи та робити відеозаписи стоп-руху Vine-esque. Ви також можете створювати копії своїх відео та редагувати кожен кліп окремо. Додаток включає навіть десятки фільтрів і накладених текстів, що дозволяють виконати широкі налаштування.

iTunes Google Play

Віго Відео

Vigo Video, формально Flipgram, є повноцінним відеоредактором, який вирізняється не лише як додаток - це також творча спільнота. Ви можете знайти надихаючий вміст від інших творців у додатку та поділитися своїми відео, щоб надихнути інших. Навіть якщо ви віддаєте перевагу не взаємодіяти в його соціальному просторі, Vigo Video все одно дозволяє вам ділитися вмістом в Instagram та інших сайтах соціальних медіа. Він також має вбудовану музичну бібліотеку, що полегшує доступ до ваших улюблених композицій. Ви також можете з’єднати декілька відеокліпів і додати нерухомі фотографії, накладений текст та безліч інших компонентів.

iTunes Google Play

Quik від GoPro

GoPro здійснив революцію у світі екшн-відео, і зараз компанія прагне зробити те саме для світу мобільного монтажу відео. Quik автоматично створює історії за допомогою ваших фотографій та відео - як тих, що зняті телефоном, так і камери GoPro, якщо у вас є. Він також додає фільтри, музику та одну з кількох унікальних редагувань відео, таких як стоп-рух чи “фрагмент”, остання з яких розрізає екран навпіл і відтворює ваше відео по одній стороні. Додаток також дозволяє змінити будь-які властивості відео, надаючи вам повний контроль над зовнішнім виглядом вашого відео.

Ви також можете вибрати музику з власної бібліотеки або з величезної колекції пісень програми. Ви також можете вибрати або скасувати вибір зображень та кліпів, які ви хочете включити, і вибрати, які наслідки ви хотіли б застосувати. Отже, якщо ви просто хочете додати мелодії до короткого відео, як ви готуєте їжу, ви можете це зробити. Або, якщо ви хочете створити повний колаж із своїх записів та фотографій із недавньої гірськолижної подорожі, наповненої фільтрами та ефектами, ви можете зробити це теж.

iTunes Google Play

Tik Tok

TikTok - це не просто додаток; це глобальне відеоспільнота, що базується на музиці. За допомогою TikTok ви можете переглядати короткі відео та робити власні, фіксуючи ті смішні та незабутні моменти, якими ви хочете поділитися зі світом. Ви навіть можете приправити своє відео наклейками смайлів та фільтрами обличчя або додати аудіозахист, використовуючи широкий спектр музичних кліпів та звуків програми. Найкраще, що включені списки відтворення дозволяють брати участь у будь-якому жанрі - включаючи поп, рок, реп, електронну музику, R&B та країну, - тому ви обов’язково знайдете щось, що відповідає вашому поточному настрою.

iTunes Google Play

Подальше читання

  • Як зберегти відео в Instagram
  • Як завантажити фотографії в Instagram
  • Як приховати свій активний статус в Instagram

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found