Що таке фінстаграм? Захоплення Instagram - це все для того, щоб підтримувати його реальним

finstagram підроблені instagram молоді люди веселяться на відкритому повітрі та роблять селфі з розумним pho kho / 123RF Фінстаграм

іменник / fɪn.stə.ɡræm /Фейковий акаунт в Instagram, де люди, як правило, дівчата, публікують смішні та незручні фотографії та відео, які не потрапляють у їх справжній Instagram.

Коли Instagram став таким фальшивим? У міру зростання додатка зростає і тиск на його користувачів створювати, здавалося б, «ідеальні» профілі. Неписані правила платформи диктують, що ви не можете надто багато публікувати, і те, чим ви ділитесь, має бути бездоганним (навіть якщо це лише чергова фотографія вашого бранчу). Це не означає, що в цій службі немає цікавих акаунтів та талановитих людей (не кажучи вже про те, що вона служить важливою соціальною мережею для підтримки не лише друзів). Тим не менше, аура неправдивості поширюється на додаток, і це лише погіршується.

Хто винен у цьому поступовому занепаді до поверховості? Чи всі облікові записи "багатих дітей" змусили всіх інших робити лише найблискучіші зображення у бібліотеці свого телефону? Можливо, це надто стилізований вміст, яким діляться знаменитості та так звані впливові особи (зірки соціальних медіа чи бажання), або спонсоровані публікації (оголошення, що проходять як звичайні фотографії), що ображають наш колективний інтелект.

Серед фальшивих фотографій певна група користувачів підтримує цю тенденцію, хоча і приватно. Зростання "Finstagram" (він же фальшивий Instagram, або "Finsta") серед підлітків-користувачів може розглядатися як реакція на абсурдний характер послуги в її поточному стані. Люди, переважно дівчата в пізньому підлітковому віці, створюють ці вторинні профілі, щоб ділитися публікаціями, які не відповідають строгим, самонакладеним параметрам, застосованим до їх основного облікового запису.

Сюди можуть входити фотографії, які вважаються непривабливими для їхнього реального Instagram (або “Rinstagram”), приватні жарти, зрозумілі лише їхнім BF, потворні селфі, скріншоти розмов та буденні моменти, непридатні для фільтра. Підлітки ставляться до своїх "Finstas" як до місця, де можна позбутися заборон і часто ділитися ними. Рахунки встановлені як приватні, а послідовники мінімізовані, що означає відсутність сім'ї та хлопців у деяких випадках.

Казка про дві платформи

Тенденція розповідає про дві платформи: реальний Instagram та найреальніший Instagram. Ось як одна дівчина-підліток описала свою вичерпну рутину в Instagram для свого основного облікового запису: «Спочатку потрібно відредагувати зображення, переконатися, що ніхто з вашої групи друзів його вже не публікує, надіслати друзям на затвердження, продумати розумний підпис , а потім опублікуйте його в той час доби, який, сподіваюся, дозволить вам придбати найбільшу кількість вподобань ", - сказав 18-річний Ел." Так, це божевільно ... але цим займаються дівчата », - додала вона.

З іншого боку, дівчинка-підліток того ж віку ділиться "Фінстаграмом" зі своєю молодшою ​​сестрою, і обидва використовують його для обміну фотографіями ящірок, повідомляє New York Times. Це може здатися солодким, але безглуздим проведенням часу, але це видає глибший зв’язок із фальшивим акаунтом, ніж так званий „справжній” Instagram.

Сама платформа, схоже, усвідомлює, як вона використовується, що може пояснити аргументи останніх оновлень. Протягом останніх кількох місяців Instagram скопіював Snapchat (додаток, який заохочує постійну активність, запевняючи користувачів, що їх знімки залишаться приватними або тимчасовими), із власною версією Stories. Звідси випливало, що з розповсюдженням відео в прямому ефірі: інша форма виразу, лише в режимі реального часу.

22 лютого він випустив функцію фотоальбому, яка дозволяє користувачам зберігати набір зображень та відео як одне повідомлення. Всі три дії були сприйняті неоднозначно, але, схоже, це спроба використати це пригнічене бажання (принаймні серед молодих користувачів) ділитися більше, і без обмежень.

Однак - за такого універсального підходу - оновлення чи відсутність оновлення, підліткам Instagram вдасться висловити себе тим чи іншим способом. Тільки не чекайте запрошення на ексклюзивну вечірку.

Останні повідомлення