Як завантажувати пісні з SoundCloud

Сьогодні потокове передавання - це все в моді, але немає нічого подібного до того, щоб мати місцеву колекцію музики, до якої можна підключитись будь-коли, де б ви не використовували будь-який пристрій зі сховищем та роз’ємом для навушників - незалежно від того, чи є у вас з’єднання з Інтернетом або підписка на потокове передавання, що дозволяє слухати в режимі офлайн .

На жаль, іноді завантажити трек не так просто, як передати долар. Візьмемо, наприклад, SoundCloud. Перш за все послуга на вимогу, вона покладається на людей, які передають музику як через свій веб-сайт, так і через мобільний додаток (доступний для Android та iOS).

Інша частина його доходу припадає на людей, які підписуються на необмежену підписку на 12 доларів на місяць, щоб слухати, не перериваючись рекламою, та отримувати офлайн-доступ через мобільний клієнт. Але погодьмося: це надзвичайно багато, щоб врятувати пісню, яку художник пропонує своїм шанувальникам безкоштовно.

Отже, як саме ви завантажуєте пісні із SoundCloud? Ну, є два шляхи - ви можете або шукати малого Піктограма завантаження у нижньому лівому куті доріжки, яку ви слухаєте, або ви можете запустити URL-адресу через онлайн-екстрактор. Давайте уважніше розглянемо їх обох, починаючи з перших.

Офіційний спосіб завантаження пісень із SoundCloud

SoundCloud пропонує своїм виконавцям можливість зробити їх треки завантажувальними. Функція не позбавлена ​​обмежень, однак, головне, у вас є можливість завантажувати лише одну доріжку за раз - цілі списки відтворення не є опцією.

Щоб завантажити санкціоновану виконавцем пісню із SoundCloud, просто натисніть кнопку з позначкою Завантажити під трасою. Він повинен знаходитись під полем для коментарів. Якщо він відсутній, це тому, що автор не позначив його доступним для завантаження.

Неофіційний спосіб завантаження пісень із SoundCloud

Іноді ви не зможете натиснути кнопку завантаження улюбленого треку. Однак не хвилюйтеся; Навіть якщо ви не можете локально зберегти з SoundCloud, спрацює інший метод. Альтернативний підхід передбачає запуск URL-адреси через онлайн-екстрактор. За допомогою екстрактора ви можете отримати аудіофайл із сервера фірми.

Перш ніж заглибитися у специфіку, зауважте, що ми не мають намір використовувати цей інструмент для допомоги в незаконних діях, таких як піратство. Ми ділимося цим процесом лише задля того, щоб допомогти чесним та законослухняним громадянам завантажувати свою улюблену музику безкоштовно для прослуховування для використання в режимі офлайн.

Поки це не потрібно, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Знайдіть доріжку, яку ви хочете завантажити із SoundCloud. Скопіюйте URL-адресу з адресного рядка у верхній частині браузера.

Крок 2: Перейдіть на веб-сайт KlickAud.

Крок 3 : Вставте URL-адресу та натисніть Завантажити кнопку.

Потім збережіть доріжку, де завгодно, на комп’ютері чи на пристрої зберігання музики.

Наступні кроки

Мати повну колекцію музики на робочому столі (або ноутбуці) - це чудово. Але тепер, коли у вас є музика у вашому цифровому володінні, пора брати її з собою. Завантажити свої мелодії на запам'ятовуючі пристрої, які підключаються і відтворюються у вашому транспортному засобі, є одним із варіантів. Багато пристроїв також легко підключаються до ПК для передачі файлів. Але передача музики на ваш смартфон - ще один зручний спосіб перенести медіафайли куди б ви не пішли. Якщо ви не впевнені, з чого почати, ми маємо рішення. Перегляньте наш акуратний путівник, який проведе вас через нього. Для користувачів Android вам потрібно буде відвідати цей.

Останні повідомлення