Як скинути iPad: програмний скидання, примусовий перезапуск та скидання до заводських налаштувань

Для всіх технологій, упакованих у ваш Apple iPad, він все ще має тенденцію погано поводитись і гальмувати, якщо ви встановлюєте занадто багато програм або запускаєте занадто багато процесів одночасно. На щастя, Apple дозволяє користувачам скинути свої пристрої до початкових заводських налаштувань, дозволяючи протирати планшет і насолоджуватися ним, ніби це був абсолютно новий iPad.

Незалежно від того, чи ви обираєте м’який або заводський скидання, обидва процеси простіші, ніж ви думаєте. Нижче ми описуємо, як скинути налаштування Apple iPad - після резервне копіювання ваших особистих файлів за допомогою iCloud, звичайно.

Як скинути налаштування iPad (м’яке скидання)

Якщо ви виявите, що ваш iPad працює трохи повільніше, ніж зазвичай - можливо, він заїкається або трохи відстає, або у вас виникають проблеми із завантаженням певної програми чи гри, але він все ще реагує на ваші дотики - тоді спробуйте м’який скидання . М'яке скидання просто вимикає та вмикає ваш iPad, і це може вирішити безліч проблем. Ви не втратите жодних даних чи налаштувань, і нічого не буде видалено з вашого iPad під час м’якого скидання, тому це перше, що слід спробувати, коли у вас виникли проблеми з планшетом Apple. Ось як скинути iPad:

  1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться повзунок. Для більшості iPad він буде знаходитися на верхньому краї, коли ви тримаєте його в книжковій орієнтації, як у iPad Pro 2020 або iPad Mini. У деяких старих моделях ви знайдете це збоку.
  2. Перетягніть повзунок зліва направо, щоб вимкнути iPad.
  3. Після повного вимкнення iPad натисніть і утримуйте кнопку живлення ще раз, поки вона не запуститься, і на екрані не з’явиться логотип Apple.

Як змусити перезапустити iPad

Якщо екран iPad замерзне або ви виявите, що він не реагує на натискання звичайним способом, можливо, ви не зможете здійснити м’який скидання. Натомість час спробувати перезапустити примусово. Це лише альтернативний метод вимкнення та ввімкнення iPad, тому, як і м’який скидання, він нічого не видалить і дані не будуть втрачені. Це перше, що потрібно спробувати, якщо ваш iPad не реагує.

Якщо у вас є будь-який iPad із кнопкою «Домашня сторінка», наприклад iPad Air, то ось як примусово перезапустити iPad:

  1. Утримуйте кнопки живлення та кнопку головного разом, поки iPad не вимкнеться та не перезавантажиться. Ви можете відпустити, коли побачите на екрані логотип Apple.

Якщо у вас iPad без кнопки головного, наприклад, iPad Pro 2020, вам потрібно:

  1. Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.
  2. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.
  3. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки пристрій не перезапуститься.

Як відновити заводські налаштування iPad

Якщо ви все ще стикаєтесь із проблемами з iPad після спроби м’якого скидання чи примусового перезапуску, або, можливо, ви стираєте iPad перед тим, як продати або передати, тоді ви захочете дізнатися, як скинути iPad до заводських налаштувань. Скидання до заводських налаштувань повністю видалить все з вашого iPad. Це означає, що вся ваша музика, фотографії, повідомлення та все інше буде остаточно видалено. Якщо у вас є речі, які ви не хочете втратити, життєво важливо створити їх резервні копії перед скиданням заводських налаштувань. Ви можете створити резервну копію за допомогою iTunes або iCloud, і у нас є посібник із резервного копіювання для iPhone, який буде чудово працювати для вашого iPad. Щойно ви створили резервну копію, ви можете виконати наступні дії, щоб відновити заводські налаштування iPad:

  1. Йти до Налаштування> Загальне> Скинути і торкніться Стерти весь вміст і налаштування.
  2. Торкніться Стерти iPad і підтвердити.
  3. Після завершення процесу вас привітає екран налаштування, як і коли ви вперше його придбали. Ви можете вибрати, встановити його як новий або відновити резервну копію.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found