Як зберегти веб-сторінку у форматі PDF у Chrome, Safari та ін

Зрештою кожен стикається з веб-сторінкою, яку потрібно зберегти для офлайн-досліджень або обміну з іншими. Ви можете просто скопіювати та вставити посилання, але іноді приємно мати сторінку як зображення, яке можна переглядати в автономному режимі, розмічати чи друкувати. Найбільш гнучким рішенням є створення файлу PDF, який ви можете переглядати або надсилати куди завгодно.

Давайте розглянемо найпопулярніші браузери та побачимо, як вони зберігають веб-сторінки у вигляді PDF-файлів, використовуючи покрокові інструкції. Однак, щоб отримати більше варіантів перетворення, ми також можемо допомогти вам перетворити їх у JPG, перетворити на EPUB та перетворити на .docx.

Примітка: Ці інструкції відповідають останній версії відповідних браузерів на момент публікації. У старих версіях можуть бути дещо інші методи, але вони мають бути приблизно подібними.

Настільні браузери

Для більшості браузерів Друк Ця функція є найшвидшим та найефективнішим способом збереження веб-сторінки у форматі PDF. Ми знаємо вибір Зберегти сторінку як… було б логічним вибором, але ця опція призначена для збереження сторінок у веб-форматі, а не як вміщений файл, як PDF. Друк варіант - це інструмент, який вам потрібен.

Chrome

Chrome 80 Зберегти як PDF

Крок 1: Клацніть на піктограму з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть Друк... у спадному меню. Або натисніть Ctrl + P.

Крок 2: У вікні, що з’явиться, натисніть стрілку вниз праворуч від Пункт призначення і виберіть Зберегти як PDF у спадному меню. На лівій панелі ви побачите попередній перегляд, як показано вище.

Крок 3: Клацніть Додаткові налаштування щоб переглянути варіанти зміни розміру паперу, масштабування тощо, якщо потрібно.

Крок 4: Після внесення необхідних змін натисніть кнопку Зберегти і виберіть пункт призначення на своєму ПК. Клацніть секунду Зберегти кнопку для завершення.

Microsoft Edge

Цей метод застосовується до нового браузера на базі Chromium. Хоча існує більш рання версія Edge, вона більше не буде підтримуватися після 9 березня 2021 року. Знімок екрана нижче наведено з останньої версії Chromium Edge.

Знімок екрана Edge Chromium зберегти у форматі PDF скріншот

Крок 1: Клацніть на піктограму з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть Друк у спадному меню. Або натисніть Ctrl + P.

Крок 2: У наступному спливаючому вікні клацніть стрілку вниз, що відображається під Принтер і виберіть Зберегти як PDF варіант, зазначений у спадному меню, як показано вище.

Крок 3: Під Макет і Сторінки Ви можете вибрати орієнтацію та діапазон сторінок, в яких ви хочете зберегти веб-сторінку. Ви також можете натиснути Додаткові налаштування для перегляду та налаштування інших параметрів, таких як розмір паперу та масштабування.

Крок 4: Після внесення необхідних змін натисніть кнопку Зберегти і виберіть пункт призначення на своєму ПК. Клацніть секунду Зберегти кнопку для завершення.

Сафарі

Safari 13 Експорт у форматі PDF

Є насправді два способи збереження веб-сторінки у форматі PDF:

Крок 1: Коли Safari активний, натисніть Файл у рядку меню та виберіть Експортувати як PDF… у спадному меню.

Крок 2: У наступному спливаючому вікні введіть ім'я файлу, виберіть пункт призначення та клацніть на Зберегти кнопку. Це воно!

MacOS Safari Зберегти як PDF

Якщо ви хочете трохи більше контролювати інформацію у форматі PDF, Safari пропонує довший метод:

Крок 1: Коли Safari активний, натисніть Файл у рядку меню та виберіть Роздрукувати ... у спадному меню. Або натисніть Command + P щоб відкрити вікно принтера.

Крок 2: У наступному спливаючому вікні клацніть стрілку вниз, розташовану в нижньому лівому куті, як показано вище. Виберіть Зберегти як PDF у випадаючому меню, що з’явиться.

Крок 3: З’являється чергове спливаюче вікно. Тут ви можете ввести ім'я файлу, заголовок, тему, автора, тему, клавіатури та встановити параметри безпеки. Закінчивши, виберіть пункт призначення та натисніть Зберегти кнопку.

Якщо ви хочете редагувати PDF-файл далі, ми пропонуємо поглянути на деякі з найкращих безкоштовних редакторів PDF-файлів.

Firefox

Firefox 73 Друк у форматі PDF

З чотирьох популярних настільних браузерів Firefox єдиний, який не включає вбудований PDF-принтер. Натомість він покладається на Microsoft Print у PDF функція в Windows 10.

Крок 1: Клацніть на піктограму з трьома горизонтальними лініями у верхньому правому куті та виберіть Роздрукувати ... у спадному меню.

Крок 2: У наступному вікні клацніть на Друк у верхньому лівому куті. Як швидшу альтернативу ви можете просто ввести текст Ctrl + P , щоб відкрити меню друку.

Крок 3: Виберіть Microsoft Print у PDF з параметрів принтера та клацніть на Друк після готовності.

Крок 4: Виберіть ім'я та збережіть місце, а потім клацніть на Зберегти кнопку.

Крім того, розширення можуть дати Firefox можливість зберігати у PDF-файлі. PDF Mage - це популярний, улюблений варіант.

Розширення та веб-інструменти

Paperlane

Ви хочете більше варіантів для створення конкретних видів PDF-файлів? Вам потрібно налаштовувати PDF-файли перед їх створенням? Існує безліч розширень в Інтернеті та веб-інструменти, які спеціалізуються на перетворенні HTML у PDF-файли, з великою кількістю варіантів того, як PDF виглядає та куди рухається. Ці параметри особливо корисні для розробників та підприємств, яким потрібно конвертувати кілька сторінок одночасно.

Паперовий літак: Paperplane - це зручний для розробників інструмент перетворення з безліччю опцій. Для швидких користувачів ви можете просто запустити посилання, вказати тип веб-вмісту та вибрати розмір сторінки та орієнтацію, щоб швидко створити PDF. Компанії можуть захотіти заплатити за пакет, який включає більше можливостей для поглибленого управління PDF (доступні безкоштовні пробні версії). Розробники можуть також налаштувати ключ API із кодом Paperplane, щоб включити інструмент там, де їм це потрібно!

PDFShift: PDFShift - це швидкий онлайн-інструмент, розроблений для швидкості. Для тривалого використання вам потрібен лише безкоштовний обліковий запис, або ви можете зайти та перетворити посилання безкоштовно, коли завгодно. Це додає кілька додаткових опцій для випадкових користувачів, але справжня цінність полягає в повному наборі інструментів, які дозволяють масово перетворювати HTML на високих швидкостях для серйозних проектів.

NovaPDF: NovaPDF надає бізнес-ліцензії для свого розробника та менеджера PDF. Ви можете просто надрукувати на NovaPDF для автоматичного створення PDF-файлу та налаштувати завдання «друку» за допомогою опції NovaPDF щодо зовнішнього вигляду, водяних знаків, автора, оптимізації програми перегляду тощо. Це хороший інструмент для більш детальної роботи.

Adobe Acrobat: Якщо ви платите за передплату на послуги Adobe (або ви готові розпочати безкоштовну пробну версію), існує додаткова опція. Adobe дозволяє встановити панель інструментів PDF у вашому браузері. Це створює простий Перетворити в PDF кнопка, яка дозволяє здійснювати надшвидкі перетворення на льоту. Панель інструментів працює в Internet Explorer, Chrome та Firefox і може бути зручнішою, якщо ви регулярно використовуєте інструменти Adobe.

Мобільні браузери

Safari для iOS / iPadOS

TabletOS 13 Зберегти як PDF

Існує два способи створення PDF-файлу за допомогою Safari на iPhone та iPad. Перший метод використовує інструмент скріншоту:

Крок 1: Відкрийте веб-сторінку в Safari і візьміть знімок екрана. Цей спосіб залежить від вашого пристрою.

Крок 2: У нижньому лівому куті екрана з’явиться ескіз. Торкніться його.

Крок 3: На наступному екрані натисніть Повна сторінка та виконайте будь-які розмітки, які ви хочете включити. Торкніться Готово коли закінчите.

Крок 4: Торкніться Збережіть PDF у файлах на отриманий поповер. Виберіть пункт призначення на своєму пристрої та торкніться Зберегти Завершувати.

Роздрукуйте PDF із Safari iPad

Другий метод використовує інструмент Share:

Крок 1: Відкрийте веб-сторінку в Safari і торкніться значка Поділитися кнопку.

Крок 2: У спадному меню (iPad) або спливаючому вікні (iPhone) Share Sheet виберіть Варіанти перераховані під заголовком веб-сторінки, як показано вище.

Крок 3: Виберіть PDF у наступному списку, а потім натисніть Назад (iPad) або Готово (iPhone).

Крок 4: На аркуші спільного доступу торкніться Зберегти у файлах.

Крок 5: Виберіть пункт призначення, а потім натисніть Зберегти.

Chrome для Android

Зберегти Chrome для Android як скріншот у форматі PDF скріншот

Крок 1: Торкніться піктограми з трьома крапками, розташованої у верхньому правому куті, і торкніться Поділитися… у спадному меню.

Крок 2: На екрані з’явиться спливаюче вікно. Прокрутіть вниз і нижче Список програм, торкніться значка ChromeДрук значок. Це буде виглядати як піктограма додатка Google Chrome, але з написом "Друк" під ним малими літерами.

Крок 3: Торкніться стрілки вниз у верхній частині екрана та виберіть Зберегти як PDF у спадному меню.

Крок 4: Торкніться стрілки вниз під ним Розмір паперу та за потреби виберіть параметри документа (розмір, колір, сторінки).

Крок 5: Коли ви будете готові зберегти PDF, торкніться піктограми PDF із синім колом праворуч на екрані.

Крок 6: Назвіть документ у нижній частині наступного екрана, а потім торкніться Зберегти.

Ми також пропонуємо завантажити просту програму Convert Web у PDF, яка надає вам можливість швидкого перетворення з кількома основними параметрами редагування. Ви можете перетворити лише текст або лише фон, якщо хочете. Ви також можете визначити зміст або рівні якості, якщо це необхідно.

Останні повідомлення