Як підключити контролер PS3 до ПК

PS4 викрав у центрі уваги PS3, і незабаром PS5 отримає всю увагу. Це ще не причина відмовлятися від консолі PS3 або викидати контролери. Для геймерів, яким подобається грати на своєму ПК, ви все ще можете користуватися своїми контролерами PS3.

Візьміть свій контролер, ПК, до якого ви хочете його підключити, кабель mini-USB, і ми проведемо вас через процес.

Пов’язаний вміст

  • Як підключити контролер PlayStation 4 до ПК
  • Як підключити контролер PlayStation 4 до Mac
  • Як підключити контролер Xbox One до ПК
  • Як підключити контролер Xbox 360 до ПК

Частина 1: Оновіть драйвери Windows та .NET Framework

Крок 1: Спочатку перевірте встановлені на даний момент драйвери, запустивши Командний рядок. Коли він відкритий. типу драйверзапит і натисніть Введіть ключ.

Крок 2: Відскануйте список і переконайтесь, що у вас встановлені такі компоненти:

  • Microsoft .NET Framework 4.5
  • Поширюваний пакет Microsoft Visual C ++ 2010
  • Виконання Microsoft Visual C ++ 2013
  • Час роботи DirectX
  • Драйвер контролера Xbox 360 - лише для Windows 7 і старіших версій
Windows 10 Встановіть контролер PS3

Крок 3: Підключіть контролер PlayStation 3 до ПК за допомогою кабелю Mini USB (він же Mini Type-B). Зазвичай вони мають роз'єм USB-A на стороні ПК, але ви можете знайти кабелі з роз'ємами USB-C на Amazon. Mini USB є старшим і більшим, ніж звичайніший роз’єм Micro USB, який використовується на контролері PS4, мобільних пристроях тощо.

Після підключення кабелю Windows повинна розпочати встановлення початкових драйверів.

Частина 2: Завантажте та встановіть ScpToolkit та драйвери

Крок 1: Перейдіть до офіційної теми завантаження ScpToolkit і натисніть зелене посилання, щоб завантажити останній стабільний випуск. Ви побачите програму встановлення - ScpToolkit_Setup.exe - плюс вихідний код, упакований в архіви. Якщо ви хочете повозитися з кодом, візьміть 7-Zip або подібний інструмент для вилучення файлів.

Крок 2: Знайдіть та запустіть завантажений інсталятор як адміністратор.

Встановіть ScpToolkit

Крок 3: Після встановлення ScpToolkit пропонує вам запустити окремий інсталятор драйверів. Якщо ви не бачите цього запиту, знайдіть "Scp" і виберіть Інсталятор драйвера ScpToolkit. У Windows 10 він може знаходитись у верхній частині меню "Пуск" під Нещодавно додані.

Інсталятор драйвера ScpToolkit

Крок 4: За допомогою Інсталятор драйвера ScpToolkit працює, переконайтеся, що всі прапорці встановлені, включаючи Примусово встановити драйвер.

Крок 5: Клацніть стрілку поруч із Виберіть контролери DualShock 3 для встановлення варіант. У випадаючому меню, що з’явиться, знайдіть і виберіть свій контролер DualShock 3. Якщо ви також плануєте використовувати DualShock 4 або Bluetooth-ключ, щоб увімкнути бездротове відтворення, також виберіть їх.

Крок 6: Коли будете готові, натисніть Встановити. Всі необхідні файли встановлюються та автоматично налаштовуються. Не панікуйте, бачите на екрані безліч спливаючих вікон - це нормально. Як тільки ви побачите Встановлено драйвер Dualshock 3 USB повідомлення, ви готові піти.

ScpTools Встановіть драйвери PS3

Крок 7: Клацніть на Вихід після завершення інсталяції.

Тепер ваш DualShock 3 підключений і працює, тобто ви можете підключити його в будь-який час, і він повинен працювати автоматично!

Щось, про що слід пам’ятати: оскільки ви технічно використовуєте драйвери Xbox 360 для взаємодії з контролером PS3, ігри, швидше за все, відображатимуть схему керування Xbox. Коли гра вимагає, щоб ви натиснули X, натомість ви захочете натиснути кнопку Квадрат.

Примітка: З січня 2018 року ScpToolkit більше не перебуває в активній розробці. Майбутні оновлення Windows можуть зробити це неефективним рішенням. Однак зараз це все ще життєздатний варіант.

Частина 3: Створіть профіль та налаштуйте налаштування

Якщо ви так схильні, ви можете налаштувати свій контролер PS3 за допомогою різних програм, що входять до комплекту ScpToolkit.

Менеджер профілів ScpToolkit

Крок 1: "Нестабільний" Менеджер профілів ScpToolkit не встановлюється за замовчуванням. Щоб отримати цю функцію, запустіть програму встановлення ще раз, щоб вибрати цей інструмент та “змінити” поточну установку. Потім ви побачите ярлик на робочому столі та Менеджер профілів ScpToolkit додано до ScpToolkit в меню "Пуск".

Після відкриття ви можете створювати власні зіставлення кнопок, які можна міняти місцями на льоту. Ви також можете зіставити команди клавіатури та миші.

Глобальна конфігурація ScpToolkit

Крок 2: Двічі клацніть на Налаштування ScpToolkit Менеджер ярлик на робочому столі або в ScpToolkit в меню "Пуск". Тут ви можете точно налаштувати чутливість пальця, гул, затримку контролера та світлодіодний дисплей, серед багатьох інших розширених налаштувань.

Усунення несправностей для Windows 10

Windows 10 може бути вимогливою до контролерів. Не дивно, що операційна система Microsoft розроблена для роботи з аксесуарами Xbox та екосистемою Xbox Live: вона, природно, не підходить для пристроїв Sony, особливо застарілих.

Незважаючи на те, що ScpToolkit обходить більшість проблем, з якими можуть зіткнутися користувачі при використанні DualShock 3 на своєму ПК, під час процесу встановлення можуть бути помилки. Якщо це не здається гладко, ви завжди можете ввімкнути встановлення драйверів як альтернативу. Однак радимо заздалегідь створити резервну копію будь-яких важливих файлів, хоча ризик втрати даних низький. Зрештою, ви зміните налаштування запуску Windows.

Крок 1: Клацніть на Почніть або натисніть клавішу Windows.

Крок 2: Клацніть на піктограму "шестерня", розташовану в лівому краї меню "Пуск". Це відкриває Налаштування додаток.

Крок 3: Клацніть Оновлення та безпека.

Оновлення та безпека налаштувань Windows 10

Крок 4: Виберіть Одужання зі списку ліворуч.

Крок 5: Клацніть на Перезапустіть зараз кнопка, перелічена в Розширений запуск.

Розширений запуск відновлення Windows 10

Крок 6: Ваша система перезавантажується та завантажується в режимі, який дозволяє змінити налаштування мікропрограми та запуску, таким чином дозволяючи обійти примусове виконання підпису драйвера.

Крок 7: Виберіть Усунення несправностейз отриманого списку варіантів.

Windows 10 Виберіть варіант

Крок 8: Клацніть Розширені опції.

Усунення несправностей Windows 10

Крок 9: Клацніть Параметри запуску. Це ініціює черговий перезапуск.

Додаткові параметри Windows 10

Крок 10: Після повторного завантаження системи у вас є ще один набір опцій. Знайдіть Вимкнути примусове підпис водія, потім натисніть клавішу F7, щоб останній раз перезавантажити ПК.

Крок 11: Коли ваш ПК закінчить перезавантаження, виконайте описані вище процедури, щоб перевстановити та налаштувати ScpToolkit.

Останні повідомлення