Як підключити контролер Xbox 360 до ПК

Це було не так давно, що спроба підключити контролер до ПК була або неможливою, або потрібна була велика кількість проводів і шнурів. Хороша новина полягає в тому, що нова технологія спростила підключення контролера до ПК за допомогою Bluetooth та подібних методів.

Синхронізація контролера Xbox 360 не є винятком, і навіть старіші моделі повинні підключатися до ноутбука або робочого столу без зайвих проблем.

Пов’язані

  • Як підключити контролер PS4 до ПК
  • Як підключити контролер PS3 до ПК
  • Як підключити контролер Xbox One до ПК
  • Як підключити контролер комутатора до ПК

Підключіть бездротовий приймач

Цей розділ стосується лише тих, хто має бездротові контролери. Якщо у вас є дротовий контролер Xbox 360, перейдіть прямо доВстановіть програмне забезпечення.

Для тих із вас, хто володіє бездротовими контролерами Xbox 360, підключення до ПК не настільки просто, як просто підключити пристрій. Спочатку вам потрібно буде придбати придатний приймач, а потім запустити відповідний майстер налаштування.

Якщо у вас ще немає приймача, вони зазвичай коштують від 10 до 20 доларів. Офіційна версія Microsoft буде коштувати трохи дорожче, але є багато сторонніх версій, які працюють чудово.

Після придбання бездротового приймача підключіть його до сумісного порту USB на вашому комп'ютері (див Рисунок А нижче). Після підключення до електромережі на приймачі з’явиться зелене світло, що вказує на те, що пристрій працює належним чином.

Встановіть програмне забезпечення

Щоб бездротовий ігровий приймач та бездротовий контролер Xbox 360 могли правильно синхронізуватися між собою, користувачі повинні завантажити необхідне програмне забезпечення через веб-сайт корпорації Майкрософт або в комплекті інсталяційний диск, що входить до складу приймача.

Якщо у вас є вищезгаданий інсталяційний компакт-диск (можливо, ні, але це можливо), вставте його в основний оптичний привід ПК і дотримуйтесь екранного майстра. Можливо, вам доведеться перезавантажити комп'ютер. Якщо ні, ви можете завантажити з Бездротовий контролер Xbox 360 для Windows посилання; якщо підключено, виберіть Контролер Xbox 360 для Windows натомість. Виберіть, яку версію Microsoft Windows ви використовуєте - драйвери Windows 7 працюватимуть для Windows 8 і Windows 10 - виберіть мову операційної системи та натиснітьЗавантажити.

Як тільки екран завантаження з’явиться, натисніть Біжиі дозвольте програмі налаштування аксесуарів Xbox 360 встановити необхідні файли. Знову ж таки, вам може знадобитися перезавантажити комп’ютер після завершення інсталяції.

Синхронізація контролера

Якщо ви використовуєте дротовий контролер, просто підключіть його. Ви вже готові. Прокрутіть вниз доТестування контролера щоб переконатися, що все працює правильно.

Якщо ні, то вам потрібно буде підключити бездротовий контролер Xbox 360 до приймача, підключеного до вашого комп’ютера. Для цього спочатку увімкніть контролер, утримуючи кнопку Xbox Guide у центрі контролера, і зачекайте, поки увімкнеться зелене підсвічування. Після цього натисніть кнопку підключення у верхній частині бездротового приймача (рисунокB), доки він не почне блимати зеленим кольором, потім натисніть відповідну кнопку на контролері (рисунокC.).

Процес сполучення повинен тривати лише кілька секунд, після чого індикатор на приймачі повернеться до зеленого зеленого кольору, а один із чотирьох кутів навколо кнопки Керівництво контролера засвітиться (фігура D). Якщо у вас все ще виникають проблеми, перегляньте сторінку підтримки Microsoft, щоб отримати додаткову допомогу.

Тестування контролера

Після встановлення необхідного програмного забезпечення та підключення або синхронізації контролера настав час перевірити підключення. Відкрийте меню «Пуск» на своєму ПК, клацніть меню пошуку та знайдіть «ігрові контролери». Ви повинні побачити варіант, який читає: Налаштуйте ігрові контролери USB.

Тепер натисніть кнопки контролера, натисніть на курок і рухайте джойстики, щоб переконатися, що контролер працює належним чином. Якщо це так, ви побачите відповідну дію, виділену в додатку. Не хвилюйтеся про те, яка зона висвітлюється - поки система розпізнає кожну кнопку, ви добре. Якщо програма не розпізнає контролер, ви можете усунути неполадки через веб-сайт підтримки Xbox.

Почніть грати

Це все, що вам потрібно зробити. Контролер Xbox 360 є типовою конфігурацією за замовчуванням для сучасних ігор для ПК, тому вам не доведеться виконувати будь-які спеціальні прив’язки клавіш або налаштування параметрів у переважній більшості заголовків. Просто переконайтеся, що контролер підключений під час завантаження гри, і він повинен бути виявлений. Насправді, деякі ігри можуть перемикатися на контролер 360 автоматично навіть у середині ігрового процесу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found