Як запустити програми для Android у Windows

Як і Apple App Store для Mac, Microsoft намагається створити потужний портфель програм для Windows 10. Бібліотека магазину Microsoft, безумовно, більше наповнена програмами, які ми використовуємо найбільше, наприклад, Facebook, Netflix та Hulu, наприклад. Однак ви знайдете парне більший вибір на Android. Ми покажемо вам, як запускати програми для Android на Windows 10.

За допомогою відповідного програмного забезпечення ви, мабуть, можете запускати свої улюблені програми для Android на комп’ютері з Windows 10. На жаль, завантаження програм із телефону або планшета на ПК з Windows не настільки просто, як встановлення програмного забезпечення для робочого столу. Щоб спростити ситуацію, ми склали вичерпний посібник із того, яке програмне забезпечення та утиліти вам потрібні для встановлення програм Android майже на будь-якому комп’ютері Windows.

Якщо у вас Chromebook, ви можете переглянути наш спеціальний посібник із встановлення програм Android на ОС Chrome.

Емулятор Bluestacks

Програвач додатків Bluestacks - один з найпопулярніших та надійних емуляторів Android, що дозволяє запускати 32-розрядні та 64-розрядні ігри та програми для Android 7.1.2 (Nougat) на робочому столі Windows.

Він безкоштовний у використанні, і ви можете легко перемикати налаштування емуляції та запускати програми за допомогою спеціально розробленого інтерфейсу. Технологія “Layercake” використовує апаратні прискорювачі для підвищення продуктивності ігор Android, що працюють на машинах під управлінням Windows.

Якщо у вас є обліковий запис Facebook або Twitch і ПК з оперативною пам'яттю більше 8 ГБ, ви навіть можете транслювати програми та ігри безпосередньо з вікна Bluestacks. Однак користувачі можуть захотіти ввімкнути AMD-V або Intel VT-x в BIOS для оптимальної роботи, якщо такі є.

Bluestacks пропонує додаткову підписку (4 долари на місяць або 40 доларів на рік), що забезпечує преміум-підтримку та ексклюзивні пропозиції від розробників додатків.

Ось як встановити Bluestacks на ваш комп’ютер:

Крок 1: Завантажте програму встановлення з офіційного веб-сайту Bluestacks.

Крок 2: Запустіть програму встановлення та виберіть місце зберігання програми та файлів даних. На жаль, ви не можете змінити каталог Bluestacks - він буде встановлений на вашому завантажувальному диску за замовчуванням.

Крок 3: Після встановлення Bluestacks запустіть його та введіть дані облікового запису Google. Ця інформація вам знадобиться, щоб увійти в Google Play Store і отримати доступ до бібліотеки програм Android.

Подвійне завантаження

Існує альтернатива емуляторам Android, яка надає новіші версії Android, але налаштування дещо залученіше. Це називається «подвійне завантаження», і воно ефективно перетворює ваш комп’ютер з ОС Windows на пристрій Android. Ви отримаєте можливість завантаження в Android, коли ввімкнете комп’ютер, і Android працюватиме так само, як і на вашому смартфоні чи планшеті.

Однак почати роботу не так просто, як встановити власний Android. Оскільки комп’ютерне обладнання - процесори, відеокарти та жорсткі диски - повинен додавати до Android сторонній розробник, вам потрібно буде знайти власний дистрибутив, який підтримує вашу машину.

Android-x86

Android-x86 - це проект з відкритим кодом, який прагне перенести найновішу версію Android на ПК під керуванням Windows.

Остання версія Android-x86 додає привітну підтримку функцій сповіщень від Google, розумнішого управління фоновими програмами, розумного вибору тексту та апаратного прискорення OpenGL ES 3.x для графіки Intel, AMD та Nvidia.

Незважаючи на те, що налаштування ОС Android мінімальні, команда Android-x86 додала кілька значущих налаштувань, щоб надати Android встановити інтерфейс, схожий на робочий стіл. Ця версія має такі функції, як новий панель завдань панелі завдань і можливість запускати програми у вікнах, що змінюються в розмірі, а не просто в повноекранному режимі.

Android-x86 також дозволяє налаштувати Android на ваш смак. Ви можете встановлювати сторонні теми, домашні екрани тощо, не турбуючись про те, чи вони будуть грати добре разом - на відміну від Remix OS. Перегляньте цей список для підтримуваних пристроїв.

Щоб встановити Android-x86 на свій ПК, вам потрібно:

  • Майте 2 ГБ вільного місця на локальному диску ПК.
  • Переконайтеся, що ваш ПК може завантажуватися з USB-накопичувача.
  • Майте під рукою порожній USB-накопичувач.
  • Завантажте Android-x86.
  • Завантажте UNetbootin (він не встановлюється).

Тепер почнемо:

UNetbootin Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 1: Знайдіть і відкрийте UNetbootin і натисніть на Три крапки вкрай праворуч від Diskimage.

Крок 2: Знайдіть і виберіть завантажений файл ISO.

Крок 3: Унизу поруч із текстом виберіть USB-накопичувач зі списку, а потім клацніть гаразд.

Зачекайте, поки UNetbootin скопіює та встановить Android-x86 на вашу флешку.

Крок 4: Перезавантажте комп'ютер. Для цього може знадобитися натиснути певну клавішу, щоб запобігти завантаженню Windows 10, наприклад ESC або F12. Повинен з’явитися екран, що дозволяє вибрати Завантажте до вибору завантажувального пристрою.

Крок 5: Виберіть флешку.

Крок 6: У меню UNetbootin виберіть Встановіть Android-x86 на жорсткий диск.

Крок 7: Виберіть розділ - або місце -, до якого ви хочете встановити Android-x86. Програма запитає, чи плануєте ви форматувати диск. Якщо ви не впевнені, ні.

Крок 8: Виберіть Так щоб встановити GRUB, а потім виберіть Так знову.

Крок 9: Підказка запитає, чи хочете ви “зробити системну / б”, що дозволяє Android-x86 читати та записувати дані на ваш жорсткий диск. Виберіть Так.

Крок 10: Перезавантажте комп'ютер вдруге. Після встановлення використовуйте Google Play Store, щоб інсталювати додатки для Android за власним бажанням.

Посилання Samsung на Windows

Додаток Microsoft Your Phone дозволяє власникам телефонів Android надсилати та отримувати тексти зі свого ПК з ОС Windows, не користуючись мобільними пристроями. Користувачі також можуть отримати доступ до фотографій свого телефону з Windows 10 і бачити сповіщення, пов’язані з телефоном, у Центрі дій.

Samsung робить ці прохолодні стосунки ще на крок далі завдяки Link to Windows. По суті, це додає віддзеркалення екрану в стек програми Your Phone, дозволяючи користувачам, наприклад, грати у свої улюблені ігри Android за допомогою клавіатури та миші, не використовуючи перелічені вище способи подвійного завантаження або Bluestacks.

Однак програми все ще залишаються на телефоні Samsung. Більше того, для цього методу ПК з ОС Windows 10 та телефон Samsung Android повинні знаходитися в одній локальній мережі. Microsoft надає тут список сумісних телефонів Samsung - не всі телефони Samsung підтримують цю функцію.

Нарешті, для цього методу потрібна оновлення Windows 10 листопада 2019 (принаймні) для належної роботи.

Крок 1: Відкрийте програму «Ваш телефон» або завантажте її з магазину Microsoft, якщо вона не встановлена.

Крок 2: Увійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

Крок 3: Тепер перейдіть до телефону Samsung. Проведіть пальцем вниз по Швидка панель і торкніться Посилання на Windows. Якщо він не відображається на панелі швидкого пошуку, завантажте його з магазину Google Play - зазвичай він інтегрований у новіші телефони Samsung.

Крок 4: Якщо інші програми Microsoft уже ввійшли в систему, вам не потрібно буде робити це знову на своєму телефоні. Якщо ні, увійдіть вручну.

Крок 5: Дозволити дозволи за запитом.

Крок 6: Телефон Samsung і Windows 10 повинні розпочати синхронізацію. По завершенні натисніть синій Дозвольте на екрані телефону Samsung, щоб дозволити сполучення.

У разі успіху телефон Samsung відобразить увімкнений перемикач - торкніться його, щоб у будь-який час від’єднати. На екрані також перелічено ім’я підключеного ПК та ім’я для входу в обліковий запис Microsoft.

Крок 6: Відкривши програму Your Phone у Windows 10, натисніть Передач у нижньому лівому куті.

Крок 7: Переконайтеся, що Відобразити екран мого телефону параметр увімкнено.

Крок 8: Виберіть Екран телефону опція зліва для початку.

Surface Duo та емулятор Microsoft

У 2020 році Microsoft представила деталі про Surface Duo і Surface Neo, які планується випустити до кінця 2020 року.

Surface Duo буде першим, хто прибуде в Microsoft, і тепер Microsoft має попередні замовлення перед запуском 10 вересня. Складаний смартфон з двома екранами базується на Android, який працює на платформі Qualcomm Snapdragon 855 SoC. Це дасть покупцям пристрій Android, яким керує Microsoft, із додатковою сумісністю з Windows, що привабливо для багатьох людей.

Однак варто відзначити ще один розгляд Android. Щоб підготуватися до майбутнього Surface Duo, Microsoft зробила Duo SDK Preview доступним для завантаження як розробникам, так і зацікавленим шанувальникам. Цей попередній перегляд встановлює на вашому комп’ютері емулятор Android, розроблений для імітації двоекранного дизайну Duo, інтегрованого з Android Studio.

Якщо ви не проти занурити пальці в світ інструментів розробника, це можливість швидко запустити та протестувати програми Android на комп’ютері з ОС Windows (і подивитися, як вони працюватимуть у Duo для подальшого використання). Ви можете завантажити цей емулятор безкоштовно тут і спробувати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found