Найпоширеніші проблеми Xbox One та способи їх усунення

Коли генерація консолей закривається, Xbox One бачить свою чималу кількість проблем. Консоль може зіткнутися з деякими незначними проблемами, включаючи невідповідні заставки та невдалі оновлення, а також з більш серйозними проблемами, включаючи тривожний точить звук із дисковода на оригінальному Xbox One. Незважаючи на те, що Xbox One живе не в такому скандалі, як Xbox 360 та його червоне кільце смерті, ви все одно можете зіткнутися з проблемами. Не хвилюйтеся, однак, ми зібрали найпоширеніші проблеми Xbox One та способи їх усунення.

Більше Xbox One

 • Поради та підказки для Xbox One
 • Історія Xbox
 • Найкращі ігри Xbox One

Зв’язок з Microsoft

Ми рекомендуємо використовувати веб-сайт корпорації Майкрософт для реєстрації свого Xbox One. Це дозволить пришвидшити будь-які проблеми, на які все ще поширюється гарантія.

Метод Зв'язок
Чат в режимі реального часуВеб-сайт
ФорумиВеб-сайт
СамодопомогаВеб-сайт
Телефон1-800-4-MYXBOX (години роботи агента підтримки: M-F 9 AM-5PM PT)
Twitter@XboxSupport

Застряг на заставці

При повному завантаженні Xbox One може зайняти багато часу - насправді до 10 хвилин. Ми маємо на увазі, щоб увімкнути ваш Xbox One від повного вимкнення, а не в режимі відпочинку. Під час завантаження зелений екран з логотипом Xbox буде висіти протягом декількох хвилин до появи інтерфейсу користувача. Якщо ви чекали 10 хвилин або довше, вам потрібно буде виконати повне скидання.

Можливі рішення:

Перш ніж перейти до апаратного скидання, зауважте, що він видалить усі облікові записи, збереже дані та всі інші дані, що зберігаються в системі. Якщо ви член Xbox Live Gold, ваші дані збереження, ймовірно, знаходяться в хмарі. Якщо у вас ще не було можливості синхронізувати його, спробуйте вимкнути консоль, утримуючи кнопку Xbox на консолі протягом 10 секунд. Потім, якщо у вас є доступ, синхронізуйте або створіть резервну копію збережених даних перед виконанням скидання. В іншому випадку:

 • Вимкніть Xbox One, утримуючи кнопку Xbox протягом 10 секунд. Після вимкнення утримуйте кнопку синхронізації, виймання та Xbox на консолі, доки не почуєте два звукові сигнали (близько 10 секунд). Відпустіть кнопки, і ви побачите меню відновлення заводських налаштувань. Якщо у вас Xbox One S без кнопки вилучення, кнопка синхронізації та Xbox буде працювати.
 • Коди помилок E100, E200, E204, E207, E101, E102, E106, E203, E208 та E305 вказують на те, що, можливо, вам доведеться виконати оновлення системи в автономному режимі. Ви можете знайти повні інструкції на веб-сайті Xbox. Коротше кажучи, однак, вам потрібен USB-накопичувач, відформатований у NTFS, та сама файлова система, яку використовує Windows. Завантажте файл оновлення з веб-сайту Xbox, який раніше був зв’язаний, і скопіюйте файл $ SystemUpdate на USB-диск, відформатований NTFS. Витягніть палицю. Повернувшись до свого Xbox One, виконайте ту ж комбінацію кнопок, описану вище, щоб завантажитися в меню усунення несправностей. Підключіть USB-накопичувач і виберіть Офлайн оновлення системи.

Дисковий привід видає шліфувальний звук

Про цю проблему повідомляють багато користувачів Xbox One, але, на щастя, вони також повідомляють, що насправді це не пошкоджує диск. Коли ви вставляєте диск в оптичний привід консолі, він видає шліфуючий звук. Потім з’являється повідомлення про помилку: „На жаль, ми не можемо відтворити цей диск. Спробуйте гру Xbox One, музичний компакт-диск або фільм на Blu-ray або DVD ». На щастя, випуск присутній лише на оригінальному Xbox One.

Можливі рішення:

Корпорація Майкрософт неодноразово вирішувала цю проблему та підтверджувала, що власники можуть повернути обладнання. Ви завжди можете спробувати відремонтувати його самостійно, якщо ви знайомі з оптичними приводами, але в результаті ви втратите свою гарантію. Якщо ви страждаєте від цієї проблеми, ваші можливості обмежені.

 • Поверніть обладнання там, де ви його придбали. Корпорація Майкрософт вирішила цю проблему із запуском модулів, надаючи безкоштовні ігри постраждалим. Не схоже, що просування все ще активне, але якщо ви чуєте шліфування на дисководі, ви все одно можете повернути консоль. Купуючи секонд-хенд, завжди перевіряйте дисковод.
 • Зверніться безпосередньо до корпорації Майкрософт, використовуючи один із наведених вище способів зв’язку. Команда підтримки компанії організовує заміни, а в деяких випадках доставить вам нову консоль із обраною вами грою перед тим, як надіслати систему.

Xbox One не оновлюється

Консоль Xbox One не оновлює знімок екрана

Деякі користувачі повідомляли про проблеми на етапі обов’язкового оновлення. Коли це станеться, Xbox One не зможе отримати доступ до більшості функцій Xbox One.

Можливі рішення:

Це може бути проблема з Xbox One, проблема з підключенням до Інтернету або навіть щось на кінці Microsoft. Незалежно від причини, результатом є система, яка не працює належним чином. Перш ніж зв’язуватися з корпорацією Майкрософт, спершу спробуйте кілька кроків.

 • Перевірте підключення до Інтернету. Можливо, очевидно, але будь-які переривання з'єднання можуть зірвати весь процес із колії.
 • Спробуйте ще раз пізніше. Якщо у вас виникає проблема із завантаженням оновлення, це може бути просто проблемою з боку Microsoft, включаючи занадто багато користувачів, які намагаються оновити одночасно або обслуговування сервера. Дайте годину-дві. Якщо проблема не зникає, перевірте сторінку стану Microsoft Live. Якщо в кінці є відома проблема, Microsoft отримає попередження про стан.
 • Перевірте обладнання. Знову ж очевидне, але якщо ви використовуєте бездротове підключення на Xbox One і отримуєте помилку, спробуйте дротове з'єднання через Ethernet.
 • Прокрутіть свій Xbox One. Утримуйте кнопку живлення протягом п'яти секунд, поки вона не вимкнеться, а потім відключіть систему від мережі та зачекайте 30 секунд. Підключіть його назад і увімкніть. Це очищає кеш і скидає мережеву карту.
 • Якщо ви отримуєте конкретне повідомлення про помилку щодо оновлень або інтернет-з'єднання загалом, зверніться до списку помилок мережевого підключення корпорації Майкрософт.
 • Якщо оновлення все одно не завантажується, настав час зв’язатися з корпорацією Майкрософт.

Xbox One не вмикається

Інша проблема, про яку повідомляють користувачі, полягає в тому, що система не вмикається або, якщо вона вмикається, вона діє лише обмежений час, а потім швидко відключається. Це може бути сама консоль, але це, швидше за все, силова цегла. Це також може бути внутрішнє джерело живлення.

Можливі рішення:

Першим кроком завжди є просто перевірити, чи все правильно підключено. Після того, як це буде зроблено, наступним кроком буде переконатися, що ваша силова цегла працює належним чином. Усі силові цегли Xbox One мають світло, що означає, що вони отримують електричний струм. Якщо ви бачите постійне біле або суцільне помаранчеве світло, джерело живлення працює належним чином. Якщо світла немає або воно мерехтить, його потрібно замінити. Перш ніж зв’язуватися з корпорацією Майкрософт, спробуйте ці швидкі виправлення.

 • Переконайтеся, що це не розетка, до якої ви підключені. Підключіть щось інше або спробуйте підключити блок живлення до іншої розетки.
 • Якщо джерело живлення не отримує струм, воно несправне і потребує заміни. Якщо ви зареєстрували свою консоль, ви можете замовити новий блок живлення через Інтернет.
 • Якщо джерело живлення працює, але Xbox One все ще не вмикається, зв’яжіться безпосередньо з корпорацією Майкрософт, оскільки це може бути дефектом системи.
 • Якщо контролер не вмикає консоль, спробуйте натиснути кнопку живлення на консолі безпосередньо. Причини цього можуть траплятися випадкові проблеми із синхронізацією.
 • Проблема також може бути абсолютно не пов’язана з вашою консоллю. Постійні проблеми з Xbox Live призвели до того, що деякі користувачі бачили чорні екрани при спробі увімкнути свої системи. Деякі знайшли успіх у відключенні свого Інтернету, щоб все ще грати в ігри, але єдиним іншим рішенням є зачекати, поки Microsoft вирішить власні проблеми з сервером.
 • Ви можете скинути внутрішнє джерело живлення, якщо все інше як слід. Для цього вимкніть консоль і від'єднайте її від стіни. Зачекайте принаймні 10 секунд - ви можете почекати довше, і ми рекомендуємо це зробити - перед тим, як підключити його знову.

Xbox One несподівано вимикається

Невелика кількість користувачів повідомили, що їх Xbox One несподівано вимикається. Це окреме питання від системи, яка не вмикається.

Xbox One Живлення та налаштування

Можливі рішення:

Це може бути несправністю, але є інші причини, які кожен може виправити. Перш ніж поспішати зв’язуватися з корпорацією Майкрософт і повідомити їх, що ваша консоль зламана, спробуйте виконати ці дії, щоб перевірити, чи можна вирішити проблему з вашого боку.

 • Перевірте вентиляцію в системі. Якщо він перегрівається, перед вимкненням системи слід отримати попереджувальне повідомлення. Якщо так, вимкніть консоль і зачекайте принаймні годину. Переконайтесь, що в Xbox One достатньо вентиляції, і повторіть спробу. Якщо це не зникає, зв’яжіться з корпорацією Майкрософт.
 • Перевірте світло на силовій цеглі. Якщо ви помітили, що світло мерехтить або чорне, то це, швидше за все, проблема живлення.
 • Перевірте, чи встановлено ваш Xbox One для автоматичного вимкнення. Направлятися до Налаштування, потім виберіть Живлення та живлення, потім виберіть Вимкнути після. Виберіть Не вимикайте автоматично і Ви готові.
 • Переконайтесь, що розетка змінного струму, до якої підключено ваш Xbox One, працює належним чином.

Ваш телевізор відображає не найкращу роздільну здатність

Знімок екрану Ryse

Корпорація Майкрософт підтвердила, що у деяких користувачів може виникнути проблема з Xbox One, який автоматично визначає належну роздільну здатність дисплея.

Можливі рішення:

Це насправді легко виправити, але для цього потрібно виконати кілька кроків:

 • На інформаційній панелі Xbox One натисніть Меню кнопку, щоб відкрити Налаштування. Виберіть Дисплей і звук, потім виберіть Роздільна здатність телевізора і виберіть правильний параметр.
 • Якщо у вас відносно новий телевізор, переконайтеся, що у вашому телевізорі встановлено останню прошивку. Якщо ви не впевнені, як це зробити, зверніться до керівництва власника телевізора.
 • Якщо проблеми з дисплеєм все ще виникають, спробуйте інший кабель HDMI. Це може не допомогти, але наступним кроком є ​​звернення до корпорації Майкрософт.

Аудіо працює неправильно

Налаштування Xbox One

Є кілька відомих проблем із налаштуваннями звуку Xbox One. На щастя, жоден з них не пов’язаний із самим обладнанням, тому існують можливі виправлення, які слід спробувати, перш ніж зв’язуватися з корпорацією Майкрософт.

Можливі рішення:

Проблема зі звуком може бути однією з кількох речей, починаючи від налаштування програмного забезпечення і закінчуючи несправними підключеннями. Погана новина полягає в тому, що, можливо, вам доведеться придбати новий кабель або два (або зателефонувати в Microsoft і почекати на заміну), але хороша новина полягає в тому, що це може бути так само просто, як зміна параметрів.

 • Першим кроком має бути перехід у Налаштування та вибір Дисплей і звук. Звідти виберіть варіант, що відображає вашу систему - HDMI або Optical -, а потім виберіть аудіоформат, який підходить вашій системі. Якщо ви не знаєте, виберіть Стерео без стиснення.
 • Припустимо, ви підтвердили, що все підключено належним чином. Якщо у вас все ще виникають проблеми, можливо, мова йде про несправний оптичний кабель або кабель HDMI. Замініть його та перевірте, чи це виправляє, але збережіть квитанцію. Якщо це не працює, ви завжди можете повернути кабель, зв’язавшись із корпорацією Майкрософт.
 • Якщо ви підключаєте Xbox до кабельного телебачення, від'єднайте все - Xbox One та кабельну коробку - а потім почекайте 30 секунд, щоб кеш очистився.
 • Деякі кабельні коробки мають унікальні налаштування звуку. Зверніться до свого постачальника кабельних послуг, чи може він допомогти.

Ігри не встановлюватимуться

Попередній попередній перегляд Sea Of Thieves | Пілотний корабель екіпажу в шторм і набрякає

Усі ігри Xbox One потрібно встановити. Цей процес відбувається у фоновому режимі, і гравці, як правило, можуть почати грати в гру, оскільки інсталяція триває. Деякі користувачі повідомляють, що процес встановлення замерзає, часто на нульових відсотках, а це означає, що гра взагалі не буде грати.

Можливі рішення:

Це може бути проблемою з оптичним приводом, самим диском (за умови, що він створений на основі диска, а не для завантаження), або мережевим підключенням. Для цього може знадобитися дзвінок у Microsoft, але може бути і простіше виправлення.

 • Перше, що вам слід зробити, це переконатися, що ваша консоль оновлена ​​останніми виправленнями Microsoft. Якщо ваша система в автономному режимі, підключіться (припускаючи, що у вас є засоби) і дайте консолі зробити своє.
 • Якщо ви в Інтернеті, проблемою може бути ваше підключення до Xbox Live. По-перше, від'єднайте кабель Ethernet, або якщо ви використовуєте бездротове підключення, вимкніть його через Налаштування. Потім утримуйте кнопку живлення протягом 10 секунд. Перезапустіть систему, але не підключайтеся до Інтернету. Якщо встановлення розпочнеться нормально, ви зможете без проблем відновити підключення до Xbox Live. Якщо проблема не зникне, зв’яжіться з корпорацією Майкрософт.
 • Якщо це лише одна гра, припускаючи, що вона встановлюється з фізичного диска, переконайтеся, що диск чистий і неушкоджений. Якщо є помітний чіп або подряпина, можливо, вам доведеться повернути саму гру.

Контролер не синхронізується

Можливі рішення:

Можливо, у вас є контролер, який зловживає протягом усього життя вашого Xbox One. Форуми Xbox виявили безліч проблем, особливо з підключенням і дрейфуванням. Існує кілька простих методів, які можуть вирішити ці проблеми. В обох випадках потрібно переконатися, що контролер оновлено.

 • Для відключення контролерів, ви хочете переконатися, що у вашому контролері працюють акумулятори, спробуйте перезапустити консоль. Якщо це нічого не виправляє, переконайтесь, що ви перебуваєте в межах досяжності Kinect. Кожен контролер оснащений двома інфрачервоними ліхтарями, які загоряються, коли контролер знаходиться поза зоною дії та намагається відновити з’єднання. Очевидно, що для того, щоб ваш контролер працював, важливо переконатися, що ви перебуваєте в межах досяжності.
 • Для дрейфуючі контролери,переконайтеся, що ваш контролер оновлений та має нові батареї. Потім вимкніть живлення та вимкніть консоль. Це очистить кеш. Зачекайте кілька хвилин, а потім перезапустіть консоль. Якщо проблема все ще залишається, ви можете подати запит на заміну контролера через Інтернет-сервісний центр Xbox.

Xbox One не може належним чином читати диски

Хоча це не так тривожно, як почути шліфування дисків на консолі, Xbox One, який не читає диски, не є ідеальним, особливо якщо ваша бібліотека складається переважно з фізичних ігор. Деякі користувачі повідомляють про консолі, які не читають певні ігри або навіть мають широко поширену проблему з читанням усіх дисків.

На щастя, пошкоджені диски не завжди спричиняють поодинокі помилки дисків, і якщо на дисководі виникають проблеми з читанням ваших ігор, це не обов’язково означає, що ваша консоль знята. Однак, якщо жодне з наведених нижче рішень не працює, можливо, вам доведеться зателефонувати в Microsoft або віднести відповідний диск назад до продавця, якщо він гарантований.

Можливі рішення:

 • Для Помилки читання ізольованих дисків, переконайтесь, що диск не подряпаний і не забруднений. Невеликі косметичні подряпини зазвичай нормальні, але глибокі подряпини часто сигналізують про серйозні, можливо непоправні пошкодження. Використовуйте м’яку, злегка вологу тканину, щоб очистити диск від плям. Тканина з мікрофібри ідеально підходить. Вірте чи ні, позбавлення диска від відбитків пальців може значно допомогти успішному ігровому сеансу. Якщо ваш Xbox One все ще не читає диск після того, як ви його очистили, спробуйте вставити його в іншу консоль, якщо у вас є доступ до нього. Звідти ви зможете дізнатися, чи диск справді несправний, чи виною тому ваша консоль.
 • Дляпоширені помилки читання дисків, можливо, диск не заходить достатньо далеко в консоль, щоб лазер його прочитав. Спочатку вийміть диск. Тепер, якщо ваша консоль знаходиться в розважальному центрі, вам потрібно обережно перенести її на відкриту ділянку - але переконайтесь, що всі шнури та кабелі залишаються підключеними при цьому. Коли консоль увімкнена, нахиліть консоль спереду під кутом 45 градусів. Тримаючи його там, вставте диск. Це дозволяє диску легше переходити у задумане положення. Замість повідомлення про помилку ваша гра повинна почати завантажуватися. Оскільки Xbox One використовує механізм подачі замість лотка, накопичувачеві може бути важко витягнути диск настільки далеко, щоб його правильно прочитати з часом.

Ігри часто зависають або виходять з ладу

Навіть високотехнологічні апаратні частини зазнають уповільнення та збоїв, але це посилює ситуацію, особливо коли ви знаходитесь у ключовій точці гри. Хоча збої можуть бути пов'язані з помилками окремої гри або, в деяких випадках, через проблеми із сервером, користувачі повідомляли про періодичне заморожування та збій під час регулярних ігрових сесій.

Можливі рішення:

Замерзання або збій можуть бути спричинені незліченними причинами, але є способи швидше повернутися до гри та, можливо, утримати майбутні гикавки від того, що трапляється так часто.

 • Якщо гра зависає, спробуйте натиснути кнопку головного в центрі контролера, щоб повернутися на панель інструментів. Потім, утримуючи курсор на значку гри, натиснітьМеню кнопку (ту, що має три горизонтальні лінії), і перейдіть, щоб вийти. Це швидший метод, ніж перезапуск консолі або переживання неприємностей при виборі іншої гри просто для виходу із замороженої.
 • Якщо у вас постійне замерзання, цикл живлення може допомогти. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на консолі принаймні п'ять секунд. Переконайтеся, що консоль вимкнена принаймні на 30 секунд, а потім утримуйте кнопку головного на контролері, щоб знову увімкнути консоль. Завантаження вашої консолі триватиме довше, але це може вирішити проблему.
 • Якщо ви стикаєтесь із постійним заморожуванням або збоєм під час гри в певну гру, видалення та перевстановлення відповідного вмісту може вирішити проблему. Перейдіть до своїх програм і перейдіть до гри, яка доставляє вам проблеми. Після цього натисніть кнопку додому і виберіть Видаліть. Після видалення гри просто перейдіть до своїх видалених програм у вашій бібліотеці та переінсталюйте заголовок. Зачекайте, поки він встановиться, і переконайтеся, що перевстановлення гри усуває проблему.
 • Якщо жоден із цих методів не працює, можна перезавантажити налаштування роздільної здатності консолі. Якщо в консолі є диск, вийміть його. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення на консолі протягом п’яти секунд. Коли індикатор консолі більше не блимає, одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку виймання диска.
  • Зачекайте, поки він пролунає двічі - це може зайняти до 10 секунд. Переконайтеся, що для телевізора встановлено вихід AV, оскільки ця комбінація кнопок змінює роздільну здатність дисплея. Коли ваша консоль завантажиться, не лякайтеся нижчої роздільної здатності.
  • Йти доДисплей і звук у налаштуваннях консолі. Роздільна здатність буде 640 x 480. Змініть роздільну здатність на 1080p або 720p, залежно від того, що підтримує ваш телевізор. Якщо 1080p, змініть вірність відео на 50 Гц. Якщо 720p, змініть вірність відео на 24 Гц. Після цього вставте диск, і ваша гра повинна працювати без жодних проблем.
 • Проблема також може полягати в самій грі.Певні назви, в т.ч. Прикордоння 3і Службовий обов'язок: Сучасна війна, як відомо, спричиняє серйозні збої на Xbox One X. Для їх вирішення потрібно буде оновити саму гру.

Не вдається підключитися до мережі або Xbox Live

Звичайно, Xbox Live іноді падає, але іноді проблеми з мережею та Xbox Live виникають випадково.

Можливі рішення:

Існує декілька способів усунення проблем із онлайн-статусом вашої консолі вдома. Спочатку перевірте стан Xbox Live, щоб переконатися, що немає глобальних проблем, що заважають підключенню. Коли ви не можете підключитися до Xbox Live, ваша консоль також спробує вирішити проблему за допомогою повідомлення про помилку. Ці проблеми з підключенням можуть бути викликані безліччю проблем.

 • Якщо ваша консоль не підключається до вашої мережі, але всі інші пристрої підключені до Інтернету, ви можете спробувати цикл живлення. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на консолі принаймні п’ять секунд. Як тільки консоль повністю вимкнеться і логотип Xbox більше не блимає, натисніть і утримуйте кнопку головного на контролері, щоб увімкнути його знову.
 • Вимкніть консоль, а потім перезавантажте модем та / або маршрутизатор. Після повного перезавантаження домашньої мережі увімкніть консоль і перевірте, чи зможете ви підключитися.
 • Якщо у вас проблеми з Wi-Fi, спробуйте підключити консоль до Інтернету за допомогою кабелю Ethernet. Якщо ваша консоль підключається, можливо, вам доведеться оновити мікропрограму маршрутизатора. Перевірте інструкції маршрутизатора щодо оновлення мікропрограми. (У багатьох маршрутизаторах на пристрої є скорочений напрям). Виконайте вказівки, а потім увімкніть консоль і перевірте, чи можна бездротово підключатися.
 • Навіть якщо ви не в мережі, ваш Xbox автоматично ввійде у ваш основний обліковий запис після ввімкнення. Це означає, що ви можете просто вийти і ввійти знову, що має запропонувати Xbox One підключитися знову. Іноді це вирішить вашу проблему.

Kinect не поєднується з консоллю

консоль огляду

Microsoft припинила роботу Kinect для Xbox One, а також адаптера, що дозволив користувачам Xbox One S та Xbox One X підключити його до своїх нових машин. Однак це все ще технічно підтримується консоллю, і застарілі користувачі можуть зіткнутися з проблемами, які не розпізнаються системою належним чином.

Можливі рішення:

Microsoft підтвердила декільком клієнтам, що проблема полягає в Kinect, а не в самому Xbox One. Якщо це так, це, принаймні, означає, що вам не доведеться поставляти всю свою консоль, але запасні датчики Kinect на ринку торгових посередників стають досить дорогими.

 • Само собою зрозуміло, але переконайтесь, що Kinect фізично підключений до Xbox One. Припускаючи, що це так, переконайтесь, що з’єднання не має явних пошкоджень.
 • Спробуйте їздити на велосипеді по своїй системі. Вимкніть Xbox One, утримуючи шнур живлення протягом п'яти секунд, від'єднайте шнур змінного струму та шнур Kinect, а потім зачекайте 30 секунд. Підключіть все до мережі та повторіть спробу.
 • Зверніться безпосередньо до корпорації Майкрософт та домовтесь про заміну Kinect.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found