Як надіслати текстове повідомлення з облікового запису електронної пошти

Бувають випадки, коли вам може знадобитися надіслати текстове повідомлення, коли ваш телефон недоступний - можливо, він заряджається або, можливо, ви залишили його вдома. Незалежно від причини, іноді потрібно надсилати тексти з вашого облікового запису електронної пошти.

Цей посібник проведе вас через декілька різних методів надсилання тексту з електронної пошти. Якщо ви часто відправляєте тексти електронною поштою, можливо, ви захочете завантажити наше рекомендоване розширення, щоб полегшити своє життя.

Надсилання електронного листа у вигляді SMS

Крок 1: За допомогою обраного вами поштового клієнта складіть електронну пошту. Для його написання можна використовувати смартфон або комп’ютер.

Крок 2: Замість того, щоб вводити адресу електронної пошти у полі одержувача, введіть 10-значний номер телефону людини, до якої ви намагаєтеся зв’язатися.

Крок 3: Після введення натисніть на відповідну адресу “@gateway” за номером телефону. Нижче ми зібрали список деяких найпоширеніших постачальників послуг у США та відповідні адреси шлюзів.

ПеревізникДомен шлюзу SMSДомен шлюзу MMS
AT&T[вставити 10-значний номер] @ txt.att.net[вставити 10-значний номер] @ mms.att.net
Boost Mobile[вставити 10-значний номер] @ sms.myboostmobile.com[вставити 10-значний номер] @ myboostmobile.com
Крикет Wireless[вставити 10-значний номер] @ mms.cricketwireless.net[вставити 10-значний номер] @ mms.cricketwireless.net
Google Project Fi[вставити 10-значний номер] @ msg.fi.google.com[вставити 10-значний номер] @ msg.fi.google.com
Republic Wireless[вставити 10-цифровий номер] @ text.republicwireless.com
Спринт[вставити 10-значний номер] @ messaging.sprintpcs.com[вставити 10-значний номер] @ pm.sprint.com
Пряма розмова[вставити 10-цифровий номер] @ vtext.com[вставити 10-значний номер] @ mypixmessages.com
T-Mobile[вставити 10-значний номер] @ tmomail.net[вставити 10-значний номер] @ tmomail.net
Тінг[вставити 10-значний номер] @ message.ting.com
Tracfone[залежить від основного оператора][вставити 10-значний номер] @ mmst5.tracfone.com
США стільниковий[вставити 10-значний номер] @ email.uscc.net[вставити 10-значний номер] @ mms.uscc.net
Verizon[вставити 10-значний номер] @ vtext.com[вставити 10-значний номер] @ vzwpix.com
Virgin Mobile[вставити 10-значний номер] @ vmobl.com[вставити 10-значний номер] @ vmpix.com

Майте на увазі, що якщо ви намагаєтесь надіслати електронне повідомлення довжиною понад 160 символів, воно часто надсилається через службу мультимедійних повідомлень (MMS). Якщо особа, якій ви обмінюєтеся повідомленнями, не має плану обміну повідомленнями, який включає мультимедійні повідомлення, він не отримає повідомлення, або з нього може стягуватися додаткова плата за відкриття повідомлення. Деякі оператори також пропонують електронну пошту на шлюзи MMS - детально описано у таблиці вище - тому, якщо ви хочете надіслати повідомлення довжиною понад 160 символів, використовуйте шлюз MMS замість шлюзу SMS.

Зазначимо ще одне, що деякі оператори не експлуатують власні мобільні мережі. У наведеному вище списку Boost, Cricket Wireless, Republic Wireless, Straight Talk, Ting і Tracfone є операторами мобільних віртуальних мереж (MVNO). Це означає, що вони зволікають на вишках мобільних телефонів інших операторів, залежно від того, де ви перебуваєте в США. Через це іноді вам може знадобитися ввести адресу шлюзу, яка належить Sprint, T-Mobile, Verizon, AT&T, а не адресам у наведеному вище списку.

Завантажте розширення для швидшого надсилання текстових повідомлень

Електронна пошта в текст

Існує розширення Chrome, спеціально розроблене, щоб допомогти вам надсилати тексти з Gmail. Якщо ви використовуєте Gmail і надсилаєте велику кількість електронних листів як текстові повідомлення, це маленьке розширення є цінним - і безкоштовним - завантаженням.

Розширення називається Send Your Email to SMS (text), і ви можете завантажити його тут, якщо зараз перебуваєте в браузері Chrome. Все, що він робить, це просто додати маленький значок телефону у вікно електронної пошти Gmail. Якщо ви введете електронний лист, який ви хочете надіслати, а потім клацнете піктограму телефону, то з’явиться ваш список контактів Gmail, і ви зможете шукати його, щоб знайти людину, якій ви хочете надіслати текст. Ви також можете додати новий номер телефону, просто ввівши його.

Електронне повідомлення автоматично відформатоване для належного надсилання текстових повідомлень, а відповіді на нього будуть надіслані назад на цю адресу Gmail, що дозволить вам успішно вести бесіду. Це не так корисно, якщо ви не використовуєте Gmail, але для звичайних користувачів з великою кількістю контактів у Gmail це розширення робить надсилання електронних листів набагато простішим та ефективнішим - і вам не потрібно турбуватися про коди оператора . Додаток також дозволяє змінити процес і отримувати текстові сповіщення про важливі електронні листи, які ви отримуєте в Gmail, що може бути приємно, якщо ви перебуваєте в дорозі, але вам дійсно потрібно стежити за конкретною розмовою по електронній пошті.

Варто також згадати, що Gmail і Google Calendar також пов’язані із системою управління смарт-пристроєм If This Then That (IFTTT). Це означає, що ви можете налаштувати IFTTT, наприклад, для планування тексту за допомогою Google Voice, що може бути простіше, ніж перейти безпосередньо до електронної пошти для деяких пристроїв.

Використовуйте послуги веб-додатків (для бізнесу)

Знімок екрана повідомлення Media

Якщо вам потрібен альтернативний варіант надсилання текстів електронною поштою, веб-служби також можуть вам допомогти. Ми пропонуємо Message Media, оскільки цей веб-додаток дуже легко надсилає тексти. Він розроблений для великих та малих підприємств і може обробляти повідомлення SMS, RCS, MMS, Messenger та WhatsApp. Ви можете спробувати це безкоштовно, але вам потрібно буде підписатися на щомісячну підписку, якщо ви хочете продовжувати користуватися нею.

Хоча ця послуга схожа на коди перевізників, якими ви можете скористатися, вона має кілька додаткових переваг. Ви можете повернути тексти з оригінальним повідомленням, щоб легше слідкувати за розмовами, а також можете надсилати тексти за кордон для комерційних цілей. Якщо ви готові платити, він може похвалитися безліччю додаткових, корисних функцій, таких як альфа-теги для ідентифікації відправників, перетворення тексту в голос, виділені номери та інші зручні додаткові засоби, якщо ви використовуєте тексти для спілкування для бізнесу.

Останні повідомлення