Як дивитись Боруто в Інтернеті: Безкоштовно транслюйте серію хітових аніме

Якщо ви хочете занурити палець ноги у величезне море японських аніме-серіалів, Боруто: Наруто наступних поколіньце ідеальне місце для початку. Видалення популярної манги Масасі Кісімото, відомої якНаруто, шоу обертається навколо сина Наруто Узумакі, Боруто, та його пригод зі своєю командою однокласників-ніндзя. На відміну від манги, яка послідувала за тим самим сюжетом, що і екранізація 2015 року, аніме-серіал служить приквелом до того, як Боруто та його друзі отримають статус ніндзя. З моменту виходу свого першого тому в 2017 році він залишається популярним як серед японського, так і серед світового телеглядача. Ось як дивитись Боруто: Наруто наступних поколіньонлайн, щоб перевірити шоу для себе.

Створено: Укьо Кодачі та Мікіо Ікемото

У ролях: Юко Санпей, Кокоро Кікучі, Рюїчі Кідзіма, Кеншо Оно, Дзюнко Такеуті, Рьоко Ширайші

Кількість томів: 1

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Боруто онлайн в США

Кожен епізод хітового японського аніме-серіалу знаходиться у вашому розпорядженні на Hulu. Крім того, послуга потокового передавання включає одномісячну безкоштовну пробну версію, коли ви реєструєтесь на її щомісячний план передплати. Коли місяць закінчується, ви можете або скасувати безкоштовно, або продовжити повний доступ до таких шоу, як Boruto: Naruto Next Generations у своїй бібліотеці вмісту. Вони стягують 6 доларів на місяць за трансляцію з рекламою та 12 доларів на місяць за трансляцію без. А оскільки вже випущено 157 і підраховується епізодів, доступних для потокового передавання, то, швидше за все, вам доведеться продовжити підписку після закінчення безкоштовного пробного періоду, щоб закінчити аніме. Ви також можете поглянути на найкраще аніме на Hulu, щоб дізнатись більше варіантів тут.

Amazon Prime Video також має епізоди з Боруто: Наруто наступних поколіньдоступні для потокового передавання, але лише через придбання окремих томів чи серій. Кожна серія коштує 3 долари, а кожен сезон 29 доларів, що робить її набагато менш економічним шляхом, ніж комплексний щомісячний план передплати Hulu. Тим не менше, це життєздатний варіант для тих, хто хоче вибирати випивку, а не дивитися кожен епізод у хронологічному порядку. Але будьте застережені: На даний момент у них є лише перші п’ять томів шоу, які можна зараз транслювати, тож ви можете пройти лише близько половини великого фоліо серіалу.

У квітні минулого року Боруто: Наруто наступних поколінь оголосив, що всі епізоди після 155-го затримуються через пандемію COVID-19. На щастя, після короткого перерви вони відновили ефір 5 липня. Поточний обсяг аніме буде обмежений до 160-го епізоду, а фінал повинен відбутися 9 серпня.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення