Як зробити знімок екрана на Galaxy S20 та інших телефонах Android

Зробити знімок екрана вашого телефону Android дуже просто, і бувають різноманітні ситуації, коли знімок екрана може стати в нагоді, незалежно від того, чи хочете ви поділитися своїм головним екраном з друзями чи отримати наочне підтвердження свого останнього високого балу.

Цей посібник охоплює останні Samsung Galaxy S20 та Note 10 Plus, хоча попередні моделі дотримуватимуться подібних процедур. Ми також включили посібник зі створення знімка екрана на будь-якому іншому пристрої з використанням найсучаснішого програмного забезпечення Android 10, до старішого Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Як зробити скріншот на пристрої Galaxy, проводячи пальцем по екрану

Попередня Наступна 1 з 3 як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124550 Щоб зробити знімок екрана за допомогою "Проведення пальцем для зйомки", спершу розташуйте руку так. як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124552 Потім проведіть рукою зліва направо, тримаючи долоню на екрані. як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124559 - Якщо ви робите це правильно, ви повинні відчути вібрацію.

Зробити знімок екрана на Galaxy Note 10 Plus - або майже на будь-якому іншому телефоні Galaxy - можна одним рухом руки!

 1. Розташуйте руку вертикально по обидві сторони екрана і сформуйте її так, ніби ви карате телефон.
 2. Проведіть горизонтально по екрану, як ваша рука - це сканер фотографій.
 3. Ви повинні відчути вібрацію, побачити анімацію скріншота, що скрасить екран, і отримати сповіщення про те, що зображення збережено в галереї.
 4. Це може зайняти кілька спроб, але практика робить ідеальним.

Ця техніка працює з телефонами Samsung, які вийшли після 2013 року, включаючи Galaxy S4.

Як перевірити, чи на вашому Galaxy увімкнено функцію «Проведення пальцем для зйомки»

Попередня Наступна 1 з 4 Як зробити скріншот на Samsung Galaxy 2020507 124713 Nova Launcher Відкрийте програму "Налаштування", щоб отримати доступ до функцій вашого пристрою. як зробити знімок екрана на налаштуваннях Samsung galaxy android 20200507 124725 Прокрутіть униз і шукайте "Додаткові функції". як зробити скріншот на налаштуваннях samsung galaxy android 20200507 124729 Натисніть "Рухи та жести". як зробити скріншот на налаштуваннях samsung galaxy android 20200507 124732 Натисніть "Провести пальцем, щоб захопити", щоб почати використовувати його!

Якщо ви не можете змусити його працювати, можливо, вам доведеться ввімкнути функцію проведення пальцем у налаштуваннях. Наведене нижче демонструється на пристрої під управлінням Android 10, тому старші моделі можуть мати незначні зміни.

 1. відчиненоНалаштування> Додаткові функції > Рух і жести.
 2. ПозначтеПроведіть пальцем, щоб зробити знімок коробці.
 3. Закрийте меню та знайдіть екран, який ви хочете зробити.
 4. Насолоджуйтесь!

Подальше читання

 • Як зробити скріншот на Chromebook
 • Як записати екран комп'ютера
 • Як зробити скріншот на iPhone

Як зробити скріншот за допомогою комбінації клавіш

Не всі є шанувальниками управління жестами. На щастя, більшість телефонів Android пропонують більш тактильний спосіб зробити знімок екрана.

Попередня Наступна 1 з 4 як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124832 Щоб зробити знімок екрана за допомогою кнопок, покладіть пальці на кнопку живлення та кнопку головного екрана. як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124904 Натисніть і утримуйте обидві кнопки одночасно. як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124909 Ви повинні відчути вібрацію і побачити анімацію скріншота, зроблену правильно. як зробити скріншот на samsung galaxy android 20200507 124932 Ви можете переглянути знімок екрана в меню сповіщень.
 1. Натисніть кнопку Потужність і Додому кнопки одночасно.
 2. Утримуйте обидві кнопки протягом секунди, доки не відчуєте вібрацію або не побачите візуальне зображення, яке вказує на зроблений знімок.
 3. Це може бути незручно, щоб правильно. Вам потрібно провести Потужність перед натисканням кнопки Додому кнопку, а потім утримуйте їх обох.

Ця техніка працює практично з будь-яким телефоном Samsung, який має передню кнопку «Домашня сторінка».

Якщо у вас є Galaxy S20, Galaxy S10 або Galaxy Note 10, у яких немає фізичної кнопки «Домашня сторінка», тоді комбінація клавіш дещо інша:

 1. Натисніть і утримуйте Потужність і Зменшення гучності кнопки одночасно.
 2. Утримуйте обидві кнопки протягом секунди, доки не почуєте звук затвора або не побачите візуальне зображення, що вказує на зроблене зображення.
 3. Вам потрібно провести Потужність перед натисканням кнопки Зменшення гучності кнопку, а потім утримуйте їх обох.

Як зробити скріншот на нотатку за допомогою S Pen

Ця техніка доступна на Galaxy Note 10 Plus та інших пристроях Samsung із S Pen. Щоб зробити знімок екрана таким чином, вам потрібно відкрити меню Air Command, що можна зробити, витягнувши стилус S Pen, або навевши перо на екран і натиснувши на ньому кнопку.

 1. Виберіть Запис на екран з опцій Air Command зробити знімок екрана.
 2. Потім ви можете писати нотатки поверх зображення. На верхній панелі інструментів є варіанти змінити колір та розмір пера, якщо ви хочете займатися творчістю. Ви також можете стерти або скасувати обведення, і є Урожай, врожай опція внизу.
 3. Коли закінчите, торкнітьсяПоділитися або Зберегти на дні.

Як зробити скріншот на будь-якому іншому пристрої Android

Як зробити скріншотЯк зробити скріншотЯк зробити скріншот

Зробити знімок екрана на будь-якому іншому телефоні або планшеті Android - як, наприклад, на пристрої, що не є пристроєм Samsung - також досить просто. Метод дещо відрізняється від однієї моделі до іншої, однак, наступний метод повинен працювати на всіх телефонах, що не є Samsung, з ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich або пізнішої версії.

 1. Натисніть кнопку Потужність кнопку і Зменшення гучності клавішу одночасно.
 2. Утримуйте їх, поки не почуєте звуковий клацання або звук знімка екрана. Ви також повинні побачити невелику анімацію захоплення.
 3. Разом із звуковим клацанням ви також отримаєте сповіщення про знімок екрана. Більшість смартфонів Android дають вам можливість негайно редагувати або обрізати знімок екрана.
 4. Якщо ви підете шукати його пізніше, вам доведеться перекопати Галерея або Фотографії на вашому телефоні. Майте на увазі, що знімки екрана потрапляють у власну окрему папку, а не в рулон камери.

В Android 10 ви також можете натиснути і утримувати кнопку живлення, щоб на екрані з’явилася опція Знімок екрана. Якщо ви вирішите редагувати знімок екрана на панелі сповіщень, ви також побачите, що можете позначити його, що ідеально підходить, якщо ви хочете виділити щось конкретне.

Для старовинних телефонів Android, таких як 2.3 Gingerbread, вам потрібно перейти до Google Play Store, де є кілька програм, які від вашого імені зроблять знімок екрана. Знімок екрана Easy - популярний вибір, але, можливо, вам знадобиться викорінити свій телефон. Ви також можете поглянути на No Root Screenshot It, якщо ви не хочете викорінювати свій пристрій.

Останні повідомлення