Як повідомити когось про розбрат

Розбрат - це чудовий спосіб безкоштовно спілкуватися за допомогою голосового та текстового чату зі своїми ігровими приятелями, але іноді бувають випадки, коли хтось говорить щось у чаті, що порушує правила. Залежно від серйозності повідомлення, ви можете вирішити повідомити користувача безпосередньо про розлад, щоб можна було вжити дисциплінарних заходів. Однак це не так просто, як може здатися на перший погляд.

У цьому посібнику ми розповімо вам, як повідомити когось про Discord.

Подальше читання:

 • Як зробити бота Discord
 • Що таке розбрат?
 • Discord переробляється як додаток для чату, дистанціюється від ігор

Як повідомляти про користувачів та сервери на Discord

Є кроки, які потрібно вжити, щоб успішно повідомити когось, хто переслідує, спаму, погрожує або просто зловживає в чаті. Іноді ви можете виявити, що весь сервер бере участь у шкідливій діяльності, яка порушує правила спільноти. Ось що ви можете зробити, щоб попередити модераторів у Discord.

Крок 1: Перевірте, чи їх повідомлення порушує вказівки Discord

Ви не хочете повідомляти когось, якщо їх повідомлення не порушує вказівки спільноти Discord. Діяльність та повідомлення, які не допускаються на Discord, включають:

 • Домагання
 • Спам-повідомлення
 • Порушення прав ІВ
 • Спільний доступ до дитячої порнографії
 • Звеличення або сприяння самогубству та заподіяння собі шкоди
 • Поширення вірусів
 • Загроза іншому користувачеві
 • Обмін зображеннями крові або жорстокого поводження з тваринами

Якщо їх повідомлення не потрапляє в одну з цих категорій, ви, швидше за все, не повинні повідомляти про них безпосередньо Discord. Замість цього, якщо це можливо, поговоріть з іншими учасниками каналу про їх поведінку. Якщо ви власник або модератор на сервері, ви навіть можете їх вигнати та / або заборонити самостійно. Ви також можете заблокувати або вимкнути звук користувача, щоб не бачити його вміст, продовжуючи бачити те, що всі інші говорять на сервері.

Зверніть увагу: якщо повідомлення буде видалено після надсилання звіту, дисциплінарні стягнення все ще можуть бути застосовані. Однак неможливо повідомити про повідомлення, яке вже було видалено.

Крок 2: Увімкніть режим розробника та знайдіть відповідні ідентифікаційні коди

Ви не можете просто натиснути кнопку "звітувати" на Discord, принаймні не на настільному додатку. Натомість вам доведеться знайти кілька ідентифікаційних кодів, які команда Discord може використовувати для розслідування повідомлень, що порушують правопорушення. Щоб побачити ідентифікаційні коди, натисніть на Передач біля вашого імені в лівому нижньому куті екрана та виберіть Зовнішній вигляд вкладку. Прокрутіть вниз до Розширений розділу цієї сторінки, і ви побачите перемикач із позначкою Режим розробника. Увімкніть його.

Далі вам потрібно отримати три різні ідентифікаційні коди. Перейдіть до відповідного повідомлення та клацніть правою кнопкою миші безпосередньо на ім’я користувача. Виберіть Копіювати ідентифікатор, а потім вставте кудись скопійований номер і позначте його як «ідентифікатор користувача» або щось подібне. Навіть якщо користувач змінить своє ім'я користувача, ідентифікатор залишиться незмінним.

Клацніть правою кнопкою миші на самому повідомленні та ще раз виберіть Копіювати посвідчення особи. Цього разу ви отримаєте ідентифікаційний номер повідомлення та каналу. Вставте його та позначте його як "ідентифікатор повідомлення", як ви зробили інший.

Нарешті, перейдіть до значка для сервера в лівій частині екрана та клацніть правою кнопкою миші на ньому. Виберіть Копіювати посвідчення особи втретє і приклейте його до двох інших. Позначте цей один ідентифікатором сервера або щось подібне.

Крок 3: Надішліть звіт

Вашим останнім кроком буде відправка звіту компанії Discord через центр запитів щодо довіри та безпеки. Введіть свою адресу електронної пошти, виберіть тип звіту, виходячи з опції у спадному списку, яка найбільш точно стосується вашої ситуації, введіть тему та, нарешті, опишіть інцидент та надайте всі три ідентифікаційні коди в Опис коробці. Ви також можете розглянути можливість надсилання скріншотів повідомлень до Discord, які ви можете надіслати в Вкладення розділ форми. Надсилайте звіт разом, і ви готові дозволити Discord подбати про все інше.

Як звітувати про iOS

Повідомлення про користувача Discord на iOS - це набагато простіший процес, ніж робити це на робочому столі. Можливо, занадто просто.

Все, що вам потрібно зробити, - це затиснути палець зверху відповідного повідомлення та натиснути на Звіт варіант. Пояснення не потрібні, і вам не потрібно подавати ідентифікаційні коди. Незважаючи на це, команда підтримки Discord про це говорить робить дивіться на ці звіти так само, як і на інші. Можливо, ви не отримаєте відповіді, але ви також можете надіслати електронне повідомлення на електронну адресу [email protected], щоб пояснити свою ситуацію, якщо за нею потрібно швидко піклуватися, а у вас немає доступу до комп’ютера. Якщо ви збираєтеся надіслати електронне повідомлення компанії Discord, вам слід додати посилання на повідомлення. Щоб отримати, натисніть Скопіювати посилання на повідомлення в тому ж меню вище та вставте його у свій електронний лист до Discord.

Як очистити звіт від Discord

Якщо ви вирішите, що повідомлення, про яке ви повідомили, насправді не порушує інструкцій Discord або якщо ви випадково повідомили когось на iOS, ви можете попросити команду Discord очистити звіт, звернувшись безпосередньо до члена служби підтримки. Зайдіть на сторінку Discord у Twitter і надішліть пряме повідомлення, що пояснює вашу ситуацію. Вам потрібно буде вказати свою електронну адресу, пов’язану з обліковим записом, разом із вашим повідомленням, а Discord може перейти до своєї черги звітів та очистити надіслані вами повідомлення.

Пам’ятайте, що надсилання неправдивих звітів також порушує умови надання послуг Discord, тож за це загрожує покарання. Дійте швидко, і команда Discord теж буде - у нашому випадку їм знадобилося лише кілька хвилин, щоб відповісти, і проблема була вирішена майже негайно.

Останні повідомлення